IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Trkiyede En ok Konuulan UFO Vakas
foxtrot
mesaj 18.02.2010, 10:12:20
leti #1

Grup Simge

Grup: ye
leti: 10
Katlm: 17.02.2010
Nereden: Kocaeli
ye No: 6,972

Aagdaki haberi trkiyedeki ufo merakls ogu kii okumutur. TRT kameramannn ekmi oldugu grntleri hi bir yerde bulamadm. Buradan bu konu hakkndaki ekilen video grntlerini bilen varsavideoyu bizlerle paylamas mmknse sevinirim.. Ayrca konu hakknda gazete resimleri haricinde resimler mevcutmudur ?

Bu ufo grnts TRT Haberlerinde o tarihte yaynlanm Acaba Aramzda Bu grnty Kayteden varm? selamlar..

25.1.1982, Aksaray :TRT kameraman Halil Komanova ve TRT Haber Merkezi muhabirlerinden Gnta Aktan, grevli olarak gittikleri Aksaray?da gkyznde birdenbire ortaya kan, uan, parlak bir cisim grdler. Komanova, hazr bekleyen kamerasyla, cismi sat k huzmeleriyle birlikte grntlemeyi baard. Halil Komanova?nn saptad grntleri ekranda izleyen ve akna dnen gkbilimciler ve astronomi uzmanlar, bu olaya bir anlam veremediklerini belirtmilerdir. MTA Laboratuar Daire Bakan Yardmcs Dr. Gltekin Ergin, ?Bunun bilimsel bir izah yok, ky sakinlerinin kendileri yapmtr? demekle yetinirken, Ankara Fen Fakltesi Astronomi Blm Profesr Cemal Aydn ise nce cismin Vens gezegeni olabileceini sylemi, Komanova?nn tespit ettii grnty izledikten sonra ise bu iddiasndan vazgemitir.

Sonu olarak kameraman Komanova tarafndan ekilen bu grntler, astronomi dalnda uzmanlam kiileri bile elikiye drm ve UFOlarn varln bir kez daha kantlamtr

--------------------

Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Misafiroklitus_*
mesaj 18.02.2010, 20:58:23
leti #2

Misafir Yazar

fotoraf bulamadm sevgili foxtrot. kapan da eklediim kitabn 98 ve 99. sayfalarnda sadece konuya ilikin detaylar varm. uzmanlar gerekli aklamay yapmlar zaten.

+Quote Post
Misafiroklitus_*
mesaj 18.02.2010, 21:07:48
leti #3

Misafir Yazar

sayfa pek kk olmu, yeniden ykledim. umarm bu kez okunabilir haliyle eklemeyi baarmmdr.

+Quote Post
MMXESEN
mesaj 02.03.2010, 04:22:45
leti #4

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 381
Katlm: 14.11.2009
Nereden: Batum, Gurcistan
ye No: 6,070
Ruh Halim:

Televizyonda seyretmistik. Nutkumuz tutulmustu. Ben "biliyordum iste, uzaylilar var diyordum sizlere" diye bagirip duruyordum. Ev halki pek sallamamisti.

1980 yillarda Turkiye'de ozellikle Nigde Aksaray yoresinde oldukca fazla UFO olayi gorulmustur. Ancak Istanbul'da da bir cok semtte, Silivri ve Tekirdag'da da UFO'lar gorulmustur.

1988 yilinda Kapadokya gezisi sirasinda gittigimiz Aksaray'da konustugumuz hemen hemen tum kisiler 1982'de sahsen UFO gorduklerini belirtmisler, ama artik UFOlarin gorunmediklerini eklemislerdi.

+Quote Post
Mrbom
mesaj 20.12.2010, 19:45:38
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
hazan
mesaj 15.01.2017, 01:06:06
leti #6

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Olayla ilgili, Trt Arivinden ksa bir video grntsne rastladm, paylamak istedim.

O yllarda olmal, zellikle geceleri gk yzne bakp bakp ufo grebilir miyiz acaba? diye aranp durduumuzu hatrlarm. Uzunca bir dnem de bu uzayllar ve ufo olaylar ilgimi ekip, kafam megul etmiti..

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 23.01.2019 - 20:11:11
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net