IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Bakn Gzme Ne arpt..?
Candy
mesaj 07.06.2010, 10:50:23
leti #1

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,570
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Arkadalar her sabah yazptm gibi gazete haberlerini okuyordum ki bakn hrriyet.com.tr'de gzme ne iliti.
Bir Zamanlar Magazin Basn balyla bir ariv oluturulmu eski magazin haberlerinden ve kaynak kim,tabi ki biz.!

"Bikini giymeyi reddetti", "boanamaynca intihara kalkt", "terzi borcu yznden icraya verildi.." Bunlar 1960, 70 ve 80'li yllarn magazin basnna ait balklar. imde, 1969'dan 1980'e magazin sayfalarnda nostaljik bir gezintiye kalm. Bakalm o zamanlar hangi nllerin hangi haberleri sslyordu magazin sayfalarn.. (Kaynak: anilarim.net)

linki;

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
GaLaCTiCa
mesaj 07.06.2010, 12:23:22
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,568
Katlm: 15.05.2007
ye No: 12

Medyada sonunda reklam olmay baardk inallah meyvelerini toplarz. cool.gif ok gzel bir haber Candy, saolasn. :)Bal aan sevgili Mrbom'a da can gnlden ok teekkrler.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------

+Quote Post
Candy
mesaj 07.06.2010, 12:31:39
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,570
Katlm: 14.12.2007
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Hrriyet'in net sayfas fazlasyla takip ediliyor.Ve bu habere kaynak oluturmak hem almann ciddiyetini hem de gvenilirliini ortaya koyuyor ki balk sahibi MrBom'u bende yrekten tebrik ediyorum.smile.gif

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
alpino
mesaj 07.06.2010, 23:15:28
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Burada maziye dair kattigimiz binlerce yazi ve gorsel ileride daha da cok basvurulan bir kaynak olacagina en ufak bir suphe duymuyorum. Belki halen hakettigimiz ilgiyi goremesekte mazi diyince eminim ki tek bakilan kaynakca bizler oluyoruz ve daha cok olacagiz. Bunca zaman siteye emegi gecen herkese bir kez daha binlerce tesekkurler 0006.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
raymond
mesaj 08.06.2010, 18:48:21
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

ok iyi yakalamsn sevgili Candy, teekkr ederim...
Bu forumun ciddiyetine, samimiyetine, kalitesine, seviyesine inanm, bu forumu ve yazarlarn benimsemi, dost bilmi bir ye olarak, olduka geni kitleler tarafndan takip edilen bir portalda burada yazlanlarn kaynak gsterilmesi son derece gurur verici... stelik burada yazlan izilenlerin, paylalanlarn ne kadar deerli olduunun da bir gstergesi...
Ad geen gazetenin sitemizi kaynak gstermi olmas son derece etik bir davran... Burada yaplan alntlar iin de hemen btn yazarlar kaynak gsterme sorumluluunun bilincindeler, dolaysyla burada yaplanlarn, sarfedilen emeklerin de karlksz kalmad grlyor...
Bir tarafta emek vermedii bilgileri kaynak gsterme zahmetine bile katlanmadan kullanan, tabiri cizse "zerine yatan", hatt ve hatt kitaplatrmak suretiyle rantn da bir gzel yiyen kimseler, dier tarafta bu duygularla kendini bezemi, samimiyet sahibi, hakkaniyet kavramn beynine yreine kazm, hakka hukuka riayet eden kimseler ve kurulular (bundan birka ay nce bir konuyla ilgili arama yaparken, vaktiyle burada yazdm baz yazlar aynen kullanan, baz bilgileri kendi bilgisiymi gibi aktaran kimselere rastlam ve ok sinirlenmitim, ne var ki, ayn sitenin ilerleyen sayfalarnda sevgili Alpaslan'n (galactica) bu durumu farkedip de o "artma" yazlar yazan, bilgileri verenlere sert bir ekilde km olduu bir yazsna da denk gelmi, bu iimi ferahlatm, kendisine teekkr etmitim... Neyse... Bu konuyu burada anlatmak istemezdim)...
Lf uzatmadan, kendi adma forum yneticilerini, yazarlarn, okuyanlarn tebrik ederim... Kendi alannda, kendi formatnda ve ierik bakmndan benzersiz olduuna inandm sitemiz ok daha gzel eylere layktr diye dnyorum...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
el_maquinista
mesaj 09.06.2010, 22:21:05
leti #6

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 426
Katlm: 26.03.2008
Nereden: istanbul
ye No: 2,630

Hakikaten ok gzel bir haber, bu haber buradaki arivin kalitesini ispatlamas asndan da vnlecek bir olay olmu, bu siteye emek verenlere bir kez daha teekkrler..

--------------------
O gnler bir daha gelmeyecek...

+Quote Post
karakedi
mesaj 10.06.2010, 20:57:48
leti #7

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

ok gzel bir haber smile.gif Artk referans olarak gsteriliyoruz, bu da demek oluyor ki birikim ve paylam ok iyi ve kaliteli cool.gif Foruma emei geen herkese teekkrler..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
superisi
mesaj 10.06.2010, 22:48:01
leti #8

Grup Simge

leti: 2,663
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Haberi okuyunca buradaki paylamlarn ne kadar deerli olduunu bir kez daha farkna vardm. Deerli zamanlarn anlarm.net iin harcayan, nice deerli ansn, bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaan tm yelerimize teekkr ederim.

"Bu dnyada sihir diye bir ey varsa... bu, birini anlamak, bir eyi paylamak abas olmal."
Before Sunset-Gn batmadan 2004

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
mavi
mesaj 17.06.2010, 12:13:30
leti #9

Grup Simge

leti: 1,158
Katlm: 19.10.2007
Nereden: Izmir
ye No: 673
Ruh Halim:

ok gzel bir haber. Siteye emei geen herkesi tebrik ediyorum. Yaplan i kaliteli olunca farkedilmemek imkansz oluyor. Herkesin eline emeine ve hafzasna salk...Daha nice gzel ve deerli paylamlara...

--------------------
mavi

Kaybedeceini bile bile neden mcadele ediyorsun? dedi. leceini bile bile yaadn unutmutu o an...Bozmadm

+Quote Post
alikusu
mesaj 17.06.2010, 12:18:04
leti #10

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

canm candy'cim yine harikasn wub.gif
naslda yakalamsn ve hepimizin sitemizle gurur duymasna vesile olmusun..
siteye emei geen herkese sonsuz teekkrler , nostalji'nin adresi anlarm.net'in farkn farkedenlerede teekkrler..
baarmz daim olsun hooray.gif hooray.gif hooray.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 21.03.2019 - 02:18:05
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net