IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Bir Eyll Gecesi
superisi
mesaj 11.02.2011, 01:58:16
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

stanbul'daym.. Eyll bandayz.. Galata Kprs altnda bir balkdayz. Deniz kenarnda uzunca bir masann etrafnda toplanmz. te diyorum "O gzel insanlar o gzel atlara binip gitmemiler" Buradalar..

Ben her zamanki gibi Karakedi'nin yanbana oturmuum. Yanmzda Galactica var bize stanbul'da gittii Star Wars partisini anlatyor. Dier yanmzda alpino var. Onunla da izgi film ve izgi romanlardan konuuyoruz.

okeybilen kz karmzda oturuyor. Gzlerinin ii glyor bize bakarken. Sinema fanatikleri evresini sarm. Bir yannda portakal, bir yanna mavi oturmu. Hararetle film tartyorlar. Katlaym diyorum. Biraz kulak kabartnca bahsettikleri isimleri tanmadm farkedip susuyorum huh.gif Onlar dikkatlice dinleyen bir kii daha var. Green Gables olmal diye dnyorum. Evet November76 da geldi. Her zamanki gibi ok zarif.. Sinema grubuna yakn bir sandalye seip, hemen sohbete dahil oldu.

Masann ar abileri alibaba, Mrbom, oldkid, Emrahuytun, Sahaf siparileri veriyorlar garsona, mezeleri seiyorlar. Evet bu gelen gen ve gzel hanm da Renk olmal diyorum. Krmz bir al alm zerine, ok k.

Mezelerle birlikte ikiler de geliyor. Yeilayclar kola, meyve suyunu tercih ediyorlar. Yava yava masa kalabalklayor. alkuu da terif ediyor. Yanna oturan yaad. Gece boyunca kahkahalar eksik olmayacaktr kesin..

Birden aklmza Wham geliyor. Bulumay en ok isteyen arkadamza haber vermemiiz iyi mi blink.gif Hemen telefonla arayp aryoruz.

Gzlerim masann dier ucundaki ho bayana taklyor. Candy olabilir mi? Biraz durgun.. Eer oysa kimbilir iinde ne frtnalar kopuyor..

Ar abilerin olduu blm bir byk raky yarlamlar bile.. 008.gif Futboldan bahsettiklerini duyuyorum. Ben de Beiktalym.. Dernek yesiydim.. hem spor da yaptm yllarca desem beni de alrlar m aralarna?

Arkamdan gzel bir ses duyuyorum. Gelen Raymond olmal diye tahmin ediyorum. Doru kyor. Yannda Aruzkolik de var.

Aman ne gzel ar ablalar Hale, Linea, Lifelines ve ember de geldiler. Masa daha bir enlendi hareketlendi. Daha bir keyifle imeye koyuldum krmz arabm.. Aslnda canm rak da imek istiyor..

Ooo Wham k hzyla katld geceye. Levent Bey de gelmi, ba keyi vermiiz ne iyi etmiiz.. Genlerimiz Emre ile Pawnee'nin de katlmasyla masada oturacak yer kalmad. Derken hemerim Ntetik73 de geliyor. Olunu Denizli'de brakt iin biraz zgn olmal. Hemen yanmda yer ayorum oturabilmesi iin.

Alpino'nun dier tarafnda oturan MMXESEN bizi krmayp Grcistan'dan kalkp gelmi viskisini yudumluyor. El_maquinista ve mavimars neredeler acaba?

Balklar da ahaneymi. Fasl balad. Hangi arky istesem acaba diye dnrken Mrbom Zeki Mren'den istekte bulundu. "Bir yangnn kln yeniden yakp getin"..Pawnee mutlu, fasl program ahane Trk Sanat mzikleri ile devam ediyor..Sahaf keyifli..inden kriye Ay'n arksn mrldanyor.. "Hani sz vermitin imeyecektin"..

Candy'nin yanaklar al al olmu.. Kkrdyor blush.gif Aruzkolik iirler okuyor bize.. Aman ne gzel bir gece..

Sinema grubu da suskunlam.. November76 alkuu'nun anlattklarna glyor. Portakal kzlarn yanndan ayrlp ar abilerin futbol muhabbetine katlm.. Mavi suskunlam, denize doru dalm.. Neler geiyor acaba aklndan? okeybilenkz ile de hi konuamadk doru drst.. Bakarak sz veriyoruz birbirimize.. en ksa zamanda bir araya gelip bulumaya..

imden spanyol Meyhanesini mrldanyorum. "Kapatn kaplar yabanc gelmesin.. Sabaha kadar ielim.." Vaay sarho olmuum.. 54.gif mem de geti iyi oldu..Yz kaslarm tutamyorum. Devaml etrafmdakilere srtyorum. grinder.png

Renk de etrafa glckler sayor. Senelik izne ayrlm.. 1 hafta izinliymi. Pazartesiye epeyce gn var diye mutlu belli smile.gif

Masada bir uultu.. Sanki geleneksel okul toplants yapmz gibi herkes birbirini tanyor.. Bebekliinden tanyor friends.gif .. Ayn mahallenin ocuklar yllar sonra bulumular, dostluklar hi bozulmadan kald yerden devam ediyor gibi.. Ne gzel..

arklarla kah glerek, kah gzyalar iinde bitiyor gece.. Ablamla yine el eleyiz yryoruz Taksim'e doru. Keke diyorum Editr de gelseydi. Ablam akn bizimleydi ya diyor, Mrbom'n sanda oturuyordu. "Aaaa hadi bee tanyamamm" diye hayflanyorum. huh.gif

Not:Tanyamadklarm kusuruma bakmasn. Bir dahaki bulumamzda herkesi tanyacam sz. Hem o gzel Eyll gecesinde siz neler dnyordunuz, nelerden konutunuz bak merak ettim imdi?

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
portakal
mesaj 11.02.2011, 09:06:11
leti #2

Grup Simge

leti: 1,192
Katlm: 26.10.2007
Nereden: Thundera
ye No: 774
Ruh Halim:

Alpino ve ben Mrbom'u sktryoruz hani 17de 17 yapyordu beiktanz diye smile.gif))) bir yandan glyoruz bir yandan ikileri yudumluyoruz.. o ara galactica geliyor ve "durmak yok imeye devam" diyor laugh.gif balklar da ahane gidiyor rakyla.. Superisi diyor siz bir de zmir'de yemelisiniz.. hakl gibi ama manzaraya diyecek bireyi yok, noldu ha noldu diyoruz smile.gif))))) (okeybilenkz sessizce fra atyor kardeim az i etin ne budun ne! smile.gif))) )

masann dier ucunda november'n yannda karizmatik birisi duruyor kimdir necidir derken yzkten anlyorum, innuendo smile.gif) vay abim diyorum yanayorum yanna balyoruz kubrick konusmaya benim kafa gzel keke o yaasayd da bizim acayip ynetmenlerden birisi gseydi diyorum glyoruz smile.gif)

Mekanda incesaz mzikleri alarken bir anda o da ne anime mzikleri! Allahm yarabbim akam zehir olacak kim yapt bunu derken etrafta birisini gremiyorum, Candy! angry.gif biggrin.gif

Gecenin ilerleyen saatlerinde herkesin keyfi yerinde Levent abinin hikayelerini ve anlarn dinliyor..

--------------------
orda kal!

+Quote Post
RENK
mesaj 11.02.2011, 09:49:29
leti #3

Grup Simge

leti: 824
Katlm: 17.03.2008
Nereden: izmit
ye No: 2,505

Baka bir organizasyon iin minik Renk'i evde brakp asla katlmazdm ama konu anilarim.net bulumas olunca kzma anlatacam ok gzel bir an ve elbette ki senelerdir kendileriyle yzyze tanp grmek istediim arkadalarm olunca bir geceden birey olmaz deyip geldim.

Herkes tam hayal ettiim gibi aslnda beni artan bir durum yok u ana kadar...

Clown'u gremedim ama mutlaka buralarda bir yerlerdedir...Belki de manzaradan etkilenmi bize kataca duygu ykl birok gzel yaznn n almasn yapyordur bir kede...

Ben, Candy, superisi, karakedi , november76 , alkuu ,ember ile koyu bir sohpete dalmz ara ara alan arklara da elik ediyoruz tabii...Yusuf Nalkesen'in ''Canmn ta iisin sen, nasl severim bir bilsen'' sylyoruz hepbirlikte...

Gece uzun haydi bakalm ; EREFE 54.gif

--------------------
Ah ne kahraman ne cesur ne gzel ocuklardk
Her yeni gn mitle nasl kucaklardk
Ah kaldrmlar biliyor bi devir muhteemdik
Gz gneinden hznl ilk yazdan endik

+Quote Post
superisi
mesaj 11.02.2011, 11:13:31
leti #4

Grup Simge

Ruh Halim:

Clown'u gremedim ama mutlaka buralarda bir yerlerdedir...Belki de manzaradan etkilenmi bize kataca duygu ykl birok gzel yaznn n almasn yapyordur bir kede...

Clown masadan kalkm, baln deniz kenarnda kedilere yediriyor. Bize de kzyor hepsini yemeyin balklarnzn diye laugh.gif

Sonradan ablam syledi Galactica'nn solunda oturup Raymond ile dublaj sohbetine katlan TRT imi.

--------------------

+Quote Post
raymond
mesaj 11.02.2011, 21:22:52
leti #5

Grup Simge

leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Bu bulumann birka gn ncesinde sevgili Aruzkolik stadm, galactica ve emrahuytun ile szlemitik... Esenler ya da Harem'de biraraya gelecek ve Galata Kprs'ne yle hareket edecektik... Zra eer Esenler'de buluursak, mz gidip nce MrBom ve sahaf' bulacak, doyasya bir "sur ii" yapacaktk (Sahaflar ars'nda ve orlulu Ali Paa'da oka elenirdik herhalde)... ayet Harem'de buluacak olursak da Kadky'deki pasajlarda izgi roman arayacaktk...
Sevgili alpinonun uann o gn leye doru Atatrk Havaliman'na inecek olmasndan dolay, onu da alrz dncesiyle tercihimizi ilk seenekten yana kullandk ve Esenler Otogar'da bulutuk Aruzkolik, galactica ve emrahuytun ile...
Aslnda alibaba da bizimle birlikte olacakt o gn... Zra Bursa deil de Ktahya zerinden gitmeyi dnyordu... Levent Aabey ile ikisi bir deiiklik yapp 1-2 saatliine bile olsa buradan gemeyi planladklarn sylemilerdi... Eer yle olsayd Ulu Cami, Fkran Vazo ve Hisar'da ksa bir tur atardk onlarla... Fakat zmir grubu kzlar Balkesir'de hmerim yeriz, Susurluk'ta ayran ieriz, hep beraberce gidelim diye akllarn elip bizimkiler Bursa gzerghna ynelince bana da tek bama revn olmak dt stanbul yollarna angry.gif (alacanz olsun karakedi, superisi ve mavi) rolleyes.gif...
Ankara'dan, stanbul'dan, zmir'den, Dzce'den, Kocaeli'den, Giresun'dan, Denizli'den, Trakya'dan, Romanya ve Grcistan'dan... Yreklerinin scakln ve dostluklarn deniz kenarndaki o uzun ve elenceli masaya getiren herkese ok ok teekkr ederim...

Dilim dimam tutuldu!..
Eline, kalemine, klavyene salk superisi... O kadar gzel kurgulam ve anlatmsn ki byle gzel, bylesine keyifli bir geceyi bir an iin gerekten de yaamm gibi hissetim... Ve ancak yukardaki kadar katkda bulunabildim...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
emresiyahoglu
mesaj 11.02.2011, 23:42:56
leti #6

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 680
Katlm: 20.12.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 1,586
Ruh Halim:

Herkes bir bayram sevinci iinde,laf laf ayor ve zaman nasl geiyor kimse anlamyor..
Ben,ncelikle tandm yelerle konuuyorum,TRT ile mzikten,cokseybilenkiz ile filmlerden,emrahuytun ile radyo hakknda,sahaf ile sahaflardan,Candy,november76,karakedi,alkuu ve superisi ile mazi merakmn balangcndan konuuyorum.Birden superisi bana ayn sitedeki gibi bir radyo yayn yapsan nasl olur diyor ve benim yanmda radyoda aldm arklarn bulunduu bir walkman ve 2 hoparlr var,neden olmasn diyorum.ncelikle duyuru yaplyor ilk nce TRT Ara Mzikleri albm ile balyorum almaya,ve ark aralarnda Emrahuytun aabeyim arklarn anonsunu yapyor ve istek paralar dzenliyor,
o arada sanki nostaljik bir toplant olduu bilinircesine bir macuncu geiyor.Herkes alyor ve birbirlerine macun ile ilgili anlarn anlatmaya balyor,o arada birden yayn kesiyoruz ve portakal iin Candy'nin ricas ile Anime mzikleri alyoruz,ki ben tahmin ettiim iin yanmda birka tane getirmiim.portakal o ara gelmemiti fakat sonuna yetiti.TRT Ara Mzikleri albmnde sra Trk Sanat Mzii eserlerine gelince Aruzkolik hocamz bize Avularmda Hala Scakln var' seslendiriyor,ve ben de kameraya ekiyorum.
alpino,mrbom ve galactica projeksiyonda Star Wars filmlerinin orjinal sinema fragmanlarn gsteriyorlar.Uzay filmleri ile ilgili ok gzel bir kolaj hazrlamlar.Wham iin de bir srprizimiz oluyor.. Wham da gelecek diye 2 tane George Michael arks hazrlamm,onlar alyorum,yanmda getirdiim ve benim gibi maziye ilgi duyan arkadam da bu nostalji bulumasndan bylenmi ve buraya onu da getirdiim iin bana teekkr ediyor.Sonra nostaljik kliplerden oluan bir kolaj gsteriliyor.Etraftaki insanlar da bizim neemize katlm ve arada srada konuulanlara katlyorlar.

+Quote Post
superisi
mesaj 28.08.2011, 23:29:18
leti #7

Grup Simge

Ruh Halim:

Aman ne gzel herkes burada smile.gif Bu sene Bayram tatilini frsat bilip zmir'de toplandk.. Tabi ki bunda Levent Bey, Alibaba, Mavi, Karakedi ile benim youn srarlarm da katks var..

Bakyorum masaya yeni simalar gryorum.. Utaki masada oturan Erol bey olmal.. ekingenliini atm, yanndakilerle youn bir sohbete dalm. Dilek'i ablamla aramza almz kimselere kaptrmyoruz smile.gif Karmzda da kuzenimiz Nee var.. Babasndan izni koparm.. kardei Cem'i de getirseydin diyoruz.. Ne yapacam ben yallarn arasnda demi.. Akolsun sad.gif Nee'nin yannda bize glmseyen biri var.. Tanyoruz, ismi Saliha imi smile.gif Hogeldin aramza diyoruz..

Protoss'u da gryorum geen sene gelemedii iin zgn.. Bir daha olmasn diyoruz.. Eksikler tabi ki var.. Gzlerimiz Darkking, Semavi, El maquinista' y aryor gremiyoruz.. nallah iyidirler.. MMXESEN ve alpino da yok bu sene Bayram younluu nedeniyle uakta yer bulamamlar yoksa gelirlerdi biliyorum. Renk de kz minik renk'i brakamam. Ama mesaj ekerek herkese selam syledi. Anne olmak kolay deil. Ntetik, November ve Linea'y da bu yzden affettik.

Her neyse gelenler bir hayli kalabalk bu beni tekrar keyiflendiriyor. Utaki masada hararetli bir futbol muhabbeti var yine.. GS llar forumda olduu gibi masada da kalabalk.. bastryorlar dierlerini

Bu sene Emre yine hazrlkl gelmi.. Bizlere birbirinden gzel srprizler hazrlam.. ocuk yata foruma ye olan Emre artk yakkl bir delikanl olmu wink.gif

Bam kaldrp etrafa bakyorum. yi ki bu sene zmir'de toplanmz.. Kordon'da gn batyor.. Muhteem bir manzara.. evremizde hep genler var.. zmir cvl cvl.. Genlerimiz Emre, Portakal ve Pawnee'yi etraftaki birbirinden gzel kzlara gz szerken yakalyorum. Taklyorum zmir'in kzlar nasl diye? Burun kvryorlar "Aman hi gzel kz gremedik, stanbul'un kzlar daha gzel" diyorlar. unsure.gif Candy ve alkuu siz bir de Ankara'nn kzlarn grn diyorlar..Ama balk ve midye dolmalara laf edemediler smile.gif

Raymond nceden Alibaba ile szlemi sabahtan gelmi beraber gezdikleri Kemeralt'ndan ald hediyelik eyalar gsteriyor. Sahaf benim tavsiyemle gittii Tarihi Kemeralt Restoran'nda yedii kurufasulyeyi anlatyor. Bir ksm gecenin bitiminde geri dnecekler ama kalacaklara Seferihisar, irince ve Foa'y gezdirmeye sz veriyorum.

Mrbom agresifliini atm zerinden glyor.. Bir yenin ember'e "Kelimenin anlamn pekala biliyorum beyfendi!" demesiyle nasl sandalyeden dtn anlatyor laugh.gif

Bu arada Galactica seneye Ankara'dayz durmak yok yola devam dedi smile.gif

Evet gece devam ediyor..bizleri krmayp zmir'e gelen sevgili dostlarmz nasl memnun musunuz geceden? Haydi biraz da siz anlatn smile.gif

--------------------

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 29.08.2011, 00:01:14
leti #8

Grup Simge

leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

QUOTE(superisi @ 29.08.2011, 00:29:18) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Evet gece devam ediyor..bizleri krmayp zmir'e gelen sevgili dostlarmz nasl memnun musunuz geceden? Haydi biraz da siz anlatn smile.gif

ok teekkrler Sevgili SuPerisi, ok gzel bir misafirperverlikle karlandk burda. Kordonu zlemiim, olduka deimi . Gaziemirde askerken hafta sonlar gezme imkan bulmutum bolca. Yarn sabah ta izmirde kalacak arkadalar ve izmirin misafirperver mazidalarn ben nar kafeye davet edeyim nasl olur hala aktr umarm. Gzel bir kahvalt yaparz. nternet balants var ise kafede Alpino, MMXSEN, Renk, Linea ve dier katlamayan arkadalarla da online sohbet ederiz.

+Quote Post
sahaf
mesaj 18.09.2012, 13:20:59
leti #9

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,118
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Geen yl yazmamtm, az gecikmelide olsa yl dnmnde yazaym bari dedim smile.gif .

Hararetli sohpetler yaplp kadehler ve anlar ard ardna tokuturulurken, ben ve Mrbom azalan mezeleri tazelemek adna kprden oltalarmz denize sallarz; -Mrbom vuruyormu?. -vurdu kardm valla. - o zaman sende ona vur birader biggrin.gif Eyll aynda galata kprs verimlidir balk adna. iri istavrit dnda mrmr, karagz gibi nadir balklarda kar kprde. balklar yakalanp mekann asna piirip servis yapmas iin verilir. Ardndan rak ve arap kadehleri pepee devrilmeye balar. Protoss ise ben bu mezeleri yiyemem dokunur bunlar, bana yasak der ve sadece balk yer. Arada Galactica serzenite bulunur, - yaa arkadalar, burada sahaf ile mrbom'a sakilik yapmaktan kollarm yoruldu, ok iiyorlar habire bardaklar boalyor yetiemiyorum birader. Raymond, - hmm bu serzenie vurucu bir dublaj yapmak isteseydik buna en iyi Sadettin Erbil dublaj cuk diye otururdu.
Mrbom,- Alpaslan ver u ieyi yahu. iiyormuyuz yoksa sadece kokluyormuyuz? Sahaf, -Gel Cahit yana, getir yanan valla pcem blush.gif .

Emre kardeimiz arada 80 li yllarn video iin ekilen filmlerinden sorar, - sahaf abi sende 'sln ile tonton' varm? – var emre dvd kaydn yollarm en ksa zamanda sana. okeybilenkz ise Hitchcock filmlerindeki gibi kendini tedirgin bekleyilere brakm unsure.gif . Sonunda kafasnda kurgulad sahneyi haykryor , - biliyordum biliyordum, ‘buzlu badem satcs, buzlu badem satcs’. Masada herkes bir an donmu gibi kalyor ve az evvel yanlarndan geen buzlu badem satcsn aryordu. Lakin artk onu kimse gremiyordu. Merak iinde soruyoruz, - Yaa Kimdi O Sahi? okeybilenkz , - Hitchcock’du o Hitchcock’du, bu seferde buzlu badem satcs olup bir an grnd bize. Bu gzel espriye hep beraber glyoruz 21.gif ardndan kadehlerimizi bata sala sonra dostlua diyip yeniden tokuturuyoruz.

Portakal ise Pawnee’’ye merhum ynetmen Angelopoulas’tan ve Alayan ayr filminden bahsediyor,zellikle mzikler tam senlik birader diyor. Candy ise dostlar ile birlikte olmann sevincini yaarken arada hznde ihmal etmeyip gzlerini denize doru eviriyor ve yakamozlarn adeta dans ediini izlemeye dalp arada birde ‘ahh’ ekiveriyor. Renk elini onun omzuna atp iyimisin canm diye soruyor.

Levent abi ile Adore abi ise fotoraf sanatndan bahsediyorlar. Levent abi, - Erol ben bu yeni deilde eski olan kprden sarayburnu’nu fotoraflamtm 1960 l yllarn sonlar gibi, yle sisler iinde bir topkap saray almtm kareye. Erol abi, - yaa, bende o yllarda eski kprnn alt ksmnda ve unkapan’na bakan tarafnda nargileciler kahvesi vard emekli takmnn takld ve nargile fokurtup sohpet ettii, ite onlar fotoraflar ve, anlattklar birbirinden ilgin olaylar dinlerdim.

Oldkit yann salama alm alibaba ve emrahuytun ile onlara spor arabalara olan ilgisinden bahsediyor. Alibaba ve emrahuytun ise mesleki yaantlarndan bahsediyorlar.Bilgehan’da onlarn sohpetlerini pr dikkat dinlemeye koyulmu.

Forum byklerimizden ember ve Lifelines ise sohpetlerini arada bir kesip kesip ikiyi fazla karan varm diye ortamn durumunu oturduklar yerden yle bir kontrol ediyorlar 040.gif . Hale ise Mavi’ye okuduu son kitabndan bahsediyor ama Mavi yine olduka dalgn. Kesin kafasnda bir film senaryosu var. Denizli grubu Ntetik73, Nee ve Karakedi bir l yapmlar kendi aralarnda onlarda olduka mutlular. November76 ve Linea aralarna Aruzkoliki alm ona iir okutuyorlar. alkuu’da itii meyden olsa gerek kahkahalarn pe pee atp ortam iyicene enlendiriyor.MMXESEN ve Alpino gurbetten yana dertliler ve aralarnda sohpete girmiler ama Alpino arada bir Galactica’ya baz trt dublajl izgi filmleri soruyor, o da topu TRT ye atyor.

Veee, tm olup bitenleri oturduu yerden izleyen, bu bulumay ayarlayan Superisi ise olduka mutlu grnyor. yanna garsonu arp kulana bieyler sylyor. Garson tamam dercesine ban saygyla ne eiyor. Az sonra anlyoruz garsona ne sylediini; Halay balamt ve herkes halaya kalkmt. Halay bamz ald gtrd bizi oradan tey tey diye diye mekann dna hatta kprnn dna kadar. Evet hesab demeden tymtk halay bamz sayesinde biggrin.gif .

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
Adore
mesaj 18.09.2012, 14:00:50
leti #10

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Gnlne salk Sahaf karde.

Okurken..
Anlattn herkesi grebildim de..
Bir kendimi gremedim.

Sonbahar rzgar uurmu sanki beni, uzak diyarlara atm.
Ben de iime atmaktaym her eyi..
Bakalm ne zaman atlayacam rolleyes.gif

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 27.06.2019 - 01:57:24
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net