IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Nisan 1 akas
superisi
mesaj 01.04.2011, 08:22:28
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

QUOTE(superisi @ 31.03.2010, 23:22:14) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Annem her 1 Nisan ncesi bizi uyarr aman kandrlmayn diye. Az nce de telefonla arad yarn 1 Nisan kanmayn diye laugh.gif O yzden hazrlklyz Sevgili Mavimars.

lkokuldan beridir annem hatrlatr bana 1 Nisan kanmayn diye. Ben de Okuldan bir kzn ipini akadan 1 Nisanlamtm kz alamaya balad geri vermeyeceimi sanarak. Ne armtm. Ben almayacam ki ipini dedim verdim geri.

Annem anlatr. Bir Radyo program Ay'a kld diye aka yapm. Herkes gerek sanm. Geenlerde de Grcistan tv si Ruslar'n igaline uradk diye haber yapm herkes snaklara komu. Benim yaptm 1 Nisan akasna gelince;

stanbul'dayken 1 Nisan'da ablam aradm ve nianlandm syledim. Ablam inand ve yarm saat benimle konutu kimdir necidir diye.

Bir de i yerindeyken arkadalarma mesaj atmtm istifa ettim diye. Hepsini de kandrmtm. Sonraki sene de evleniyorum diye mesaj attm kimseyi inandramadm laugh.gif

Sevgili mavimars'n at konu bal kapanm. Bu yzden tekrar atm smile.gif

Bu sene daha inandrc bir aka yaptm arkadalarma az evvel. stanbul'daym dedim. Nasl sevindiler smile.gif Hemen haftasonu iin program yaptlar. Belki nmzdeki haftalarda gerekten gider srpriz yaparm.

Siz de akalayn bence bugn kandrn birilerini ama yreklerine indirmeyin yallarn, sonra ok da devam ettirmeyin keyfini alr almaz syleyin aka olduunu tongue.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
sahaf
mesaj 01.04.2014, 07:55:17
leti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,118
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

ilkokul dneminden 70 ler sonlarndan hatrladm ve kzkardeim ile birlikte babama yaptmz Nisan 1 akasn anlataym.

Babam o yllarda smerbank'tan emekli olal bika yl olmutu ve bizim gecekondunun baheli olan giri ksmna bir kahvehane amt. sabahlar kahveyi o aard ve bizde sabahydk. 1 Nisan gn kzkardeim ile lende okul dn planmz yapp babamn yanna uradk ve,

-Baba bugn retmenimiz dev olarak 20 lira'nn n ve arka yzndekilerini yazmamz istedi oleyo.gif

-Aln yavrularm smile.gif

-Baba Nisan Biirrr a3.gif

O yllarda gnlk harlklarmz 1 lira ila 2,5 lira cvar bir rakamd dolaysyla 20 lira gzel parayd ancak akada bahsi geen bu parann rakam 10 lira da olabilir diyerekten bir yanlgm sz konusu olabilir diyorum.

,

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
sahaf
mesaj 02.04.2018, 08:25:34
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,118
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Dn evde olsun darda olsun btn gn bir aksiyon beklememe ramen nedense hi kimse bana veya bakasna Nisan 1 akas giriiminde bulunmad hayret ya confused1.gif

Forumda yaplan Nisan 1 akalarndan sonuncusu ise buydu zannedersem

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Akasya ay Bahesi
0 Adore 1,182 28.06.2011 - 02:48:32
G?n: loreyeno

RSS Basit Grnm Tarih : 27.06.2019 - 02:34:53
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net