IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Ruh kiziniz Nerede?
Candy
mesaj 02.11.2011, 16:19:40
leti #1

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,585
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Merak ediyor musunuz? Yoksa ruh ikiziniz olduuna inanmyor musunuz?

Ya varsa..hatta bu test doru sylyorsa? Denemekten bir ey kaybetmeyiz. smile.gif

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Ben denedim, ite sonu;

Ruh kiziniz Hayatnzda
Siz ruh ikiziniz ile zaten tanmsnz. Bu kii ister hayatnzda ok nemli bir role sahip olsun, ister sadece tanmakla kaldnz herhangi biri olsun, onu ilk grdnz zaman hissettiiniz o garip duyguyu anmsamanz gerekir. Belki sizin iin basit bir tanma olarak kalm olabilir ama emin olun ok gemeden o kiinin sizin ruh ikiziniz olduunu farkedeceksiniz. Bir ekilde; ya tesadfen yine bir araya geldiiniz bir ortamda; ayn anda ayn cmleye balamak gibi, ayn anda ayn yiyecee uzanmak gibi ufak ama garip tesadfler yaayarak kafanzda bir kvlcm akacak bu tr ufak ve garip tesadfler sizi bir ekilde birbirinize yaknlatracak. Ksacas zaten halihazrda tanm olduunuz ruh ikizinizin kim olduunu zamanla anlayacaksnz.

imdi onun kim olduunu bulmaya geldi sra. smile.gif

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Adore
mesaj 02.11.2011, 16:56:48
leti #2

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Merak ediyor musunuz? Yoksa ruh ikiziniz olduuna inanmyor musunuz?

Ya varsa..hatta bu test doru sylyorsa? Denemekten bir ey kaybetmeyiz. smile.gif

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Ben denedim, ite sonu;

Ruh kiziniz Hayatnzda
Siz ruh ikiziniz ile zaten tanmsnz. Bu kii ister hayatnzda ok nemli bir role sahip olsun, ister sadece tanmakla kaldnz herhangi biri olsun, onu ilk grdnz zaman hissettiiniz o garip duyguyu anmsamanz gerekir. Belki sizin iin basit bir tanma olarak kalm olabilir ama emin olun ok gemeden o kiinin sizin ruh ikiziniz olduunu farkedeceksiniz. Bir ekilde; ya tesadfen yine bir araya geldiiniz bir ortamda; ayn anda ayn cmleye balamak gibi, ayn anda ayn yiyecee uzanmak gibi ufak ama garip tesadfler yaayarak kafanzda bir kvlcm akacak bu tr ufak ve garip tesadfler sizi bir ekilde birbirinize yaknlatracak. Ksacas zaten halihazrda tanm olduunuz ruh ikizinizin kim olduunu zamanla anlayacaksnz.

imdi onun kim olduunu bulmaya geldi sra. smile.gif

Bu yorumu testyourself mi yapyor

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 02.11.2011, 19:35:19
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Testimi yaptm ite sonu

-----------------------------
ok Yaknnzda
Ruh ikiziniz size ok yaklam, onunla tanmak zere olduunuzu sanki hissediyor gibisiniz. Bu durum sizin dnyay alglay eklinize de yansm, olaylara artk daha farkl alardan bakabiliyorsunuz ksacas ruh ikiziniz daha hayatnza girmeden imdiden sizde deiimlere yol am, tamamen karnza ktnda ise bu deiimler artacak ve gzelleecek. Her ey onunla tamamlanacak. Sadece ok ksa bir sre beklemeniz gerekecek. Siz bu esnada bu byk bulumaya hazrlkl olun
----------------------

ok yakndaym. Gelirsen kere masaya vur anlamayabilirim nk laugh.gif

+Quote Post
alibaba
mesaj 02.11.2011, 23:45:46
leti #4

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,624
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

Ruh kiziniz Eski alardan
Ruh ikiziniz ok eski alarda yaam ve hayata veda etmi birisi, ya siz dnyaya biraz ge geldiniz yada o erken... Seyrettiiniz tarihi filmlerde, dolatnz tarihi mekanlarda hissettiiniz o garip duygu bu yzdendir. nk sizin bir paranz yani, ruh ikiziniz o dnemlere tanklk etmi. evrenizdeki kiilerin size hereyi biliyormusunuz gibi davranmalarnda, size akl danmalarnda ruh ikizinizin size katt bilgece duruun da ok etkisi var.

hadi bakalm, grdn m imdi. bir de tarihi eser olduk durduk yerde...

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
superisi
mesaj 03.11.2011, 00:39:45
leti #5

Grup Simge

leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Ruh kiziniz Hayatnzda

Candy o sen misin yoksa laugh.gif Yok yok ben biliyorum ruh ikizimi.. Ablam benim ruh ikizim canm ablam smile.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
Adore
mesaj 03.11.2011, 01:03:33
leti #6

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Ruh kiziniz Eski alardan
Ruh ikiziniz ok eski alarda yaam ve hayata veda etmi birisi, ya siz dnyaya biraz ge geldiniz yada o erken... Seyrettiiniz tarihi filmlerde, dolatnz tarihi mekanlarda hissettiiniz o garip duygu bu yzdendir. nk sizin bir paranz yani, ruh ikiziniz o dnemlere tanklk etmi. evrenizdeki kiilerin size hereyi biliyormusunuz gibi davranmalarnda, size akl danmalarnda ruh ikizinizin size katt bilgece duruun da ok etkisi var.
rolleyes.gif
Kendisine fatiha okym bari ..

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
portakal
mesaj 03.11.2011, 09:29:56
leti #7

Grup Simge

leti: 1,192
Katlm: 26.10.2007
Nereden: Thundera
ye No: 774
Ruh Halim:

Benim ruh ikizi de mefta olmu.. moralim bozuldu bak sabah sabah canm benim kalbimdesin .p

--------------------
orda kal!

+Quote Post
Candy
mesaj 03.11.2011, 11:33:10
leti #8

Grup Simge

leti: 3,585
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

QUOTE(portakal @ 03.11.2011, 09:29:56) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Benim ruh ikizi de mefta olmu.. moralim bozuldu bak sabah sabah canm benim kalbimdesin .p

Hahahah, kalbine yerletirdiine gre kim olduunu biliyorsun Portakal biggrin.gif

Allah'tan hayattaym benimki, senin durumuna dmeden bulmam gerek. yi de nasl? lan m versem? biggrin.gif

"Ruhu ruhuma uygun - ki ne zor, ne zor! - bak bakma aina - bak bu daha kolay- bir ruh ei aranyor. Bulanlarn, hatta o benim diyenlerin, insaniyet namna u ruha dokunmas rica olunur..!"

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
Pawnee
mesaj 03.11.2011, 15:00:47
leti #9

Grup Simge

leti: 856
Katlm: 24.06.2010
Nereden: stanbul
ye No: 8,826
Ruh Halim:

ok Yaknnzda
Ruh ikiziniz size ok yaklam, onunla tanmak zere olduunuzu sanki hissediyor gibisiniz. Bu durum sizin dnyay alglay eklinize de yansm, olaylara artk daha farkl alardan bakabiliyorsunuz ksacas ruh ikiziniz daha hayatnza girmeden imdiden sizde deiimlere yol am, tamamen karnza ktnda ise bu deiimler artacak ve gzelleecek. Her ey onunla tamamlanacak. Sadece ok ksa bir sre beklemeniz gerekecek. Siz bu esnada bu byk bulumaya hazrlkl olun.

Ben ruh ikizimi bulduuma inanyorum. Ramazan adnda bir arkadam - dostum - can kardeim var. Kendisiyle internet zerinden tanmamza ramen sanki kardemiesine bir yaknlmz oldu ksa srede. Neredeyse her konuda ortak dnyoruz. Almanya'da benim de bir sre kaldm yer olan Mnih'te yayor. Her yaz muhakkak misafir ederim, kendisiyle her trl zelimi konuurum. Eksik olmasn, O da benimle her trl zelini paylar. Aramzdaki dostluk o kadar ilerledi ki, ailelerimiz bile grr hale geldi smile.gif Rabbim herkese onun gibi bir dost nasip etsin.

--------------------
Memleket isterim
Gk mavi, dal yeil, tarla sar olsun;
Kularn ieklerin diyar olsun.

Memleket isterim
Ne bata dert, ne gnlde hasret olsun;
Karde kavgasna bir nihayet olsun.

Memleket isterim
Ne zengin fakir, ne sen ben fark olsun;
K gn herkesin evi bark olsun.

Memleket isterim
Yaamak, sevmek gibi gnlden olsun;
Olursa bir ikayet lmden olsun.

+Quote Post
ember
mesaj 03.11.2011, 21:58:54
leti #10

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Ruh kiziniz Eski alardan

Napim byle ruh ikizini.. Hem benim ruh ikizim var, oktan buldum onu.. Yanl bu test tongue.gif

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Nereden Sevdim O Zalim Kadn
5 ember 2,433 25.07.2011 - 19:22:45
G?n: loreyeno

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 21:03:18
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net