IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
T.S.Y.D. uzerine mini sohbet :D
oldkid
mesaj 29.02.2012, 14:05:12
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

Ana konuyu fena sekilde ve tatli tatli dagittigimizdan belli bir kismi ( hatta neredeyse tamami biggrin.gif ) sohbet bolumune tasinmistir.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Alpino

QUOTE(murat ile nazl @ 29.02.2012, 12:01:00) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
sezon ncesi byklerin gvde gsterisi eklinde geerdi,o yl tsyd kupasn alan lig ampiyonluununda favorisi olarak gsterilirdi.tabi son yllarnda nemini iyice yitirince o kupa da kaldrld.
son yllarn en sansasyonel sonularn alarak g.sarayn kazand TSYD kupas aklmda kalan son turnuvayd.galatasaray o sene beikta 6-0 ve f.baheyide 4-1 yenerek tsyd kupasn mzesine gtrmt...

99-00 sezonunda ilk kupamzd. Dierlerinin de bir anlamda habercisi olmutu sanki. Kulp baznda Trk futbol tarihinin tartmasz en baarl sezonuydu. Sper lig, Trkiye, UEFA ve Sper kupa takipcileriydi. Cumhurbakanl kupasnn artk kaldrlm olmasna zlmtk.

Bu ileti alpino tarafndan 29.02.2012, 18:13:22 yeniden dzenlenmitir.
Dzenleme nedeni: Konuyu toparlama :p

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Mrbom
mesaj 29.02.2012, 15:30:58
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Bu son turnuvada Beikta, aramba gn avrupa ma olduu iin ifo Mehmet hari 10 as oyuncu olmadan bu maa kmt deyip 6-0 lk sonucu nemsizletireyim biggrin.gif

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
oldkid
mesaj 29.02.2012, 16:29:33
leti #3

Grup Simge

Bu son turnuvada Beikta, aramba gn avrupa ma olduu iin ifo Mehmet hari 10 as oyuncu olmadan bu maa kmt deyip 6-0 lk sonucu nemsizletireyim biggrin.gif

Katlyorum Mrbom. O nemli Avrupa kupas ma dururken tam kadro klmazd tabi.

Tam da emin olamadm bir dipnot: Avrupa kupas ma futbolda dnya devi olan srail'in, en korkulan takm Hapoel'e karyd.

--------------------

+Quote Post
alpino
mesaj 29.02.2012, 16:49:11
leti #4

Grup Simge

leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Abi bu mac 1997 yilinda oynanmisti sanirim. Ben o zaman Bodrum'da calisiyordum. Isten sonra uyuyup kalmistim maci kacirmistim. Uyaninca disari cikmis arkadaslari televizyon basinda gorunce maci sordum. 6 tane attik dediler. Bende oh oh ne guzel diyip kahvaltiyi sormustum. Harbi onemsizdi, o gunlerde tavana cikmistik onumuze gelene 3-5 attigimizdan tongue.gif ( cok pis fanatik ruhum depresti biggrin.gif )

QUOTE(oldkid @ 29.02.2012, 14:05:12) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
99-00 sezonunda ilk kupamzd. Dierlerinin de bir anlamda habercisi olmutu sanki. Kulp baznda Trk futbol tarihinin tartmasz en baarl sezonuydu. Sper lig, Trkiye, UEFA ve Sper kupa takipcileriydi. Cumhurbakanl kupasnn artk kaldrlm olmasna zlmtk.

Sevgili Oldkid, simdi emin olmak icin iyice arastirdim. O bizim gelene 4 gidene 6 attigimiz TSYD turnuvasi 1997 yilinda olan. Dediginiz seneki turnuvayi da biz almistik ama. Almadigimiz kupa varmiydi ki o sene??? biggrin.gif

QUOTE(loreyeno @ 22.07.2011, 05:02:55) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
TSYD Kupalarnn gediklisi Karakartal Beikta'mzd.

Genellikle Fenerbahe ile final oynar ve genellikle kazanrd.

Eeee. Ne de olsa Karakartal.

Bu turnuvada kupayi kazanan takimlarin genel tablosu su sekilde;

Galatasaray 12
Besiktasi 12
Fenerbahce 12

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
Mrbom
mesaj 29.02.2012, 17:03:55
leti #5

Grup Simge

Ruh Halim:

QUOTE(alpino @ 29.02.2012, 16:49:11) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Abi bu mac 1997 yilinda oynanmisti sanirim. Ben o zaman Bodrum'da calisiyordum. Isten sonra uyuyup kalmistim maci kacirmistim. Uyaninca disari cikmis arkadaslari televizyon basinda gorunce maci sordum. 6 tane attik dediler. Bende oh oh ne guzel diyip kahvaltiyi sormustum. Harbi onemsizdi, o gunlerde tavana cikmistik onumuze gelene 3-5 attigimizdan tongue.gif ( cok pis fanatik ruhum depresti biggrin.gif )

Banada yle geldi ama son turnuva denilince fazla kurcalamadm...Benim hatrladm son turnuvada tabi yanlyorumdur byk ihtimal biggrin.gif Sergenin att golden sonra gs kalecisi kafasn direklere vurmutu,4-1 di sonu yada 4-2 biggrin.gif

Ama 6-0 lk mata yedekler ve paf takmla oynadmz biliyorum,hatta fark bymesin diye Mrmiti sanrm kaleye ogeti ,bi o o kadarda o yemiti...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
Mrbom
mesaj 29.02.2012, 17:07:59
leti #6

Grup Simge

Ruh Halim:

QUOTE(oldkid @ 29.02.2012, 16:29:33) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Katlyorum Mrbom. O nemli Avrupa kupas ma dururken tam kadro klmazd tabi.

Tam da emin olamadm bir dipnot: Avrupa kupas ma futbolda dnya devi olan srail'in, en korkulan takm Hapoel'e karyd.

nce grmnz ama biggrin.gif say olmad... Gteborg mayd...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
portakal
mesaj 29.02.2012, 17:10:30
leti #7

Grup Simge

leti: 1,192
Katlm: 26.10.2007
Nereden: Thundera
ye No: 774
Ruh Halim:

enmedim kadrolar buldum, bana pek de yedek kadro gibi gelmedi.. smile.gif

hakemler: orhan erdemir, maksut balta, fahir ersoy

beikta: blent ataman, recep etin (barbaros yavaolu 46), ali gnar, rahim zafer, tayfur havutu, hikmet apanolu (yasin sln 46), zlatko yankov, yusuf toka (marijan mrmić 48 "substitute goalkeeper"), mutlu topu, erturul salam, mustafa ztrk (sertan eser 31) (orhan kaynak 46)

teknik direktr: john benjamin toschack (galler)

sar kartlar:hikmet apanolu 24, orhan kaynak 75

krmz kart:blent ataman 47

galatasaray: volkan kilimci, iulian filipescu, vedat inceefe (blent korkmaz 76), fatih akyel, arif erdem, tugay kerimolu, mit davala (ceyhun eri 84), suat kaya, ergn penbe (adnan ilgn 84), adrian ilie (emre belzolu 66), osman cokun (hakan nsal "k.hakan" 73)

teknik direktr: fatih terim

sar kartlar:suat kaya 32, arif erdem 48, vedat inceefe 66, emre belzolu 85

goller:
0-1 adrian ilie 18,
0-2 adrian ilie 20,
0-3 adrian ilie 51,
0-4 suat kaya 63,
0-5 hakan kr 83,
0-6 suat kaya 89

--------------------
orda kal!

+Quote Post
oldkid
mesaj 29.02.2012, 17:10:44
leti #8

Grup Simge

QUOTE(alpino @ 29.02.2012, 16:49:11) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Sevgili Oldkid, simdi emin olmak icin iyice arastirdim. O bizim gelene 4 gidene 6 attigimiz TSYD turnuvasi 1997 yilinda olan. Dediginiz seneki turnuvayi da biz almistik ama. Almadigimiz kupa varmiydi ki o sene??? biggrin.gif

Bu turnuvada kupayi kazanan takimlarin genel tablosu su sekilde;

Galatasaray 12
Besiktasi 12
Fenerbahce 12

Aklmdaki cmleyi yazya yanl dkmm sevgili alpino, zrler. Murat ile Nazlnn son kupa yazsna ithafen, son kupay vurgulamak istemitim...

--------------------

+Quote Post
alpino
mesaj 29.02.2012, 17:12:07
leti #9

Grup Simge

leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Banada yle geldi ama son turnuva denilince fazla kurcalamadm...Benim hatrladm son turnuvada tabi yanlyorumdur byk ihtimal biggrin.gif Sergenin att golden sonra gs kalecisi kafasn direklere vurmutu,4-1 di sonu yada 4-2 biggrin.gif

Ama 6-0 lk mata yedekler ve paf takmla oynadmz biliyorum,hatta fark bymesin diye Mrmiti sanrm kaleye ogeti ,bi o o kadarda o yemiti...

Simdi baktim. Son turnuvada FB ile 1-1, BJK'yi ise 1-0 yenmisiz. Hem Taffarel kafasini vurmaz abi direklere. Kalender bir adamdi Tafi'miz biggrin.gif

Paf takimi ile ciktiginiz dogru bencede. Bizimkilerde cocuklar fazla travma gecirmesin diye 80.dakikadan sonra gol atmamislar laugh.gif

Edit: Portakalin yazisini gordum simdi. Atmisiz 80'den sonra da. Yuh! Insaf ya. Biyigi terlememis cocuklara o kadar gol mu atilir. Yazik. Hic yakistiramadim bize.

Abi futbol bu olur. 6-0'da olur 12-0'da. Hatta cikar amator bir takim 3 buyuklerden birinide yener ( Bknz. Pendikspor ).
Bu sirada senin bahsettigin kaleciyi hatirlar gibiyim. Ama dedigin mac yuksek ihtimal Basbakanlik veya Cumhurbaskanligi tarzi bir kupa maciydi.

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
portakal
mesaj 29.02.2012, 17:14:17
leti #10

Grup Simge

leti: 1,192
Katlm: 26.10.2007
Nereden: Thundera
ye No: 774
Ruh Halim:

yav deil paf takm filan biggrin.gif recep erturul mutlu yankov mrmic rahim tayfur orhan filan yapmayn smile.gif))

--------------------
orda kal!

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No new Mini Mekanikler
37 alpino 11,476 20.02.2016 - 03:04:00
G?n: okseybilenkiz
No New Posts Minibs Muavinleri
5 ember 2,317 18.08.2015 - 09:18:38
G?n: sahaf
No New Posts Minik Bir Sohbet.
2 rainbowbrite 1,541 26.07.2012 - 22:15:34
G?n: Adore
No New Posts Mini-Cep Televizyonlar
6 1980 2,926 30.03.2012 - 16:32:47
G?n: linea
No New Posts Mini Mini 1'ler
0 ember 1,234 07.10.2011 - 20:42:38
G?n: ember

RSS Basit Grnm Tarih : 19.03.2019 - 20:48:48
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net