IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Derslerde izdiimiz ekiller
superisi
mesaj 31.03.2012, 10:44:07
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Ben en ok Antkabir'in resmini yapmay severdim. Hemen bir cetvel alr, dzgn stunlar izerdim. Sadece merdivenlerim eit olmazd. Antkabirin sol st kesinde gnein iinde glmseyen bir Atatrk olurdu smile.gif

Biyoloji dersinde ieklerin remesini izmesini severdim. Renkli kalemlerimle bir lale izer, iindeki ekilleri de rengarenk yapardm. Hcre ekli, terliksi hayvan.. Bir de haritalar kalm aklmda Dnya ve Orta Asya g haritas.. Bunlar ne sk izerdik deil mi? Siz neler izerdiniz?

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
PROTOSS
mesaj 31.03.2012, 23:34:38
leti #2

Grup Simge

leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Her zaman derstte deil, genelde retmeni beklerken izerdim bu ekilleri.

Sayfa kenarna hani nasl isimlendirilir bilmiyorum ama izgi izilir aa doru, sonra bir satr atlanr yine izgi izilir sonra yukardaki birinci izgi alttaki ikinci izgi ile, yukardaki ikinci izgi alttaki nc izgi ile, son kalan stteki izgi de aadaki birinci izgi ile birletirilirdi. ayn ey ikinci izgiden de 5. satrda izilen dz izgilerle birletirilerek yaplrd. Sa rgs rer gibi defter kenar rlrd byle.

Bundan baka spiraller izerdim. kpler izerdim bol bol, sonra kare yapardk hani iinde arp iareti olurdu, sttede at misali bir izgi olurdu. baladmz kede bitirmek amat. O ekilden yapardm.

Sonra Galactica veya uzay yolu dizileri zamannda bu gemileri izerdim. Heidinin evini izdiimi hatrlyorum bir kere. en tepede arkasnda aa vard yanlmyorsam. pinokyoyu izmeye alrdm uzun burnuyla smile.gif

Baka da bir ey izmezdim. Ha bir de bol bol imza atardm. imzalar denerdim. O kadar.

+Quote Post
rainbowbrite
mesaj 01.04.2012, 00:50:37
leti #3

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 384
Katlm: 29.06.2011
Nereden: bi yer ite...
ye No: 58,055

aslnda imdi ok pimanm ama oldu bi kere:(affedin canm hocalarm:(

ben bayan retmenlerimi erkek olarak izer ,sana,koskoca gbeine kadar,sakalna kadar yeniden batan

yaratrdm:(erkek retmenlerime de giydirmediim elbise,ayakkab,srmediim ruj kalmamtsad.gif

bi de baya imza denemelerim olmutur:)geri iyi de olmu hani...

--------------------
hayal bi admsa,gerek de o aslnda...admsz...tesiz...

+Quote Post
sahaf
mesaj 01.04.2012, 11:18:56
leti #4

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,111
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

ekil deilde tm naiflii ile Cin Ali'yi ok gzel izerdim flaugh.gif

Birde ev resmi izmeyi ok severdim. zellikle bizim gecekonduyu izmeye baylrdm bahesinde sevgili kpeim toni ile birlikte izerdim. Ayrca dut aacmz vard bahede onu bile resmederdim. Bieye benzemezdi resim o ayr konu biggrin.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
karakedi
mesaj 01.04.2012, 13:00:36
leti #5

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

Ders nedeniyle cizdiklerimize ek yapmak gerekirse; Turkiye haritasi, cografi bolgeler, daglarimiz, gollerimiz...

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
elkyel
mesaj 01.04.2012, 13:20:22
leti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 113
Katlm: 18.03.2012
ye No: 134,977

kp ve silindir ekli izerdim nedense daha ok. glgelendirirdim daha sonra bu ekilleri. imdi aklma gelmedi nedense baka ne izdiim. bir de ismimi yazar dururdum srekli. karalar da karalardm... huh.gif

--------------------
Gnei alatmay BAARAN, GN_E'in gzyalarn GN yzne karabilen yegane kahraman; SEVGL elkyel'e selam olsun!!! Gnein iine serptiin su iin minnettarm sana eyyyy elkyel...

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 01.04.2012, 14:51:58
leti #7

Grup Simge

leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

................. zellikle bizim gecekonduyu izmeye baylrdm bahesinde sevgili kpeim toni ile birlikte izerdim.

Sevgili Sahaf Toni ismi peki nerden geliyor ? kim vermi bu ismi hikayesi var m ? o zamanlar kpeklere pek yabanc isim verilmezdi diye hatrlyorum.

+Quote Post
karakedi
mesaj 01.04.2012, 16:08:35
leti #8

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

Derste cizmek zorunda oldugumuz bir kac sey daha; seri ya da paralel bagli elektrik devreleri, atom sekli, elektron protonlar felan... gerci ben edebiyat ogrencisiydim...

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
sahaf
mesaj 01.04.2012, 16:26:58
leti #9

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,111
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

QUOTE(PROTOSS @ 01.04.2012, 16:51:58) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Sevgili Sahaf Toni ismi peki nerden geliyor ? kim vermi bu ismi hikayesi var m ? o zamanlar kpeklere pek yabanc isim verilmezdi diye hatrlyorum.

aa olurmu hi sevgili protoss. o yllarda kpeklerin bir ou yabanc isimler tard. ilerinde en ok co (joe) ismine rastlanrd. bununda sebebi o yllarn yani tek kanal dneminin popler dizisi olan Bir Kpein Servenleri adl diziden kaynaklanyordu. yani polis avuu olan sahibini arayan polis kpei co bu alanda lider isimdir. Bizim toni ismini babam koymutur ama niye koymutur bilmiyorum. biz ailecek beiktalydk yani toni umayer isminden esinlenmide olamaz. Bizim yine bir kpeimiz varm 1971 de benim hatrlayamadm. ad Tarzan m.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 01.04.2012, 17:10:50
leti #10

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

kk kk kareler izerdim.yan yana dip dipe smile.gif
niye yaptm bilmiyorum
birde yamur yayor kelimesini ok yazardm laugh.gif
bunuda niye yazdm bilmiyorum y ve g harflerinin kuyruklarn deiik ekillerde kvrmayada ok merakl idim akas laugh.gif

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 05:07:06
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net