IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
ocukken Girmeye Korktuumuz Yerler
Adore
mesaj 02.04.2012, 19:44:48
leti #1

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Mevlanakap'da, bir arkadamzn oturduu ve sklkla gittiimiz 2 katl bir ev vard..
Evin d cephesini kaplayan tahtalarn rengi iyice kararm, pencere camlar bile koyulamt.
Yllarca boyanmam, Osmanl dneminden kalma, ahap bir ev.

Evin kk, arka bahesine alan kapnn nnde skca ivilenmi, kalnca bir tahta vard..
O bahede yer alan kuyuya dp len ocuklarn baz geceler alad anlatlyordu.
Bunun bir kandrmaca olduunu dnyor olsak da girmeye cesaret edemiyorduk.

Tahta kap aralndan baktmzda otlarn brd bu yerde iimize yarayacak bir ok ey bulunabileceini dnyorduk.
Zaman zaman bu baheye girmek iin yaz tura attmz da oldu..
Ancak bir trl cesaret edip oraya giremedik.

Buna benzer baka yerler de kalm aklmda..
Kestirme yol olarak kullanlan mezarlklar..
Zincirlenip asma kilit taklm aralk kaplar..
Geceleri, iinde glgelerin dolat terkedilmi harap yaplar.
Bir de o garip binalardan zaman zaman kan o korkutucu yzl ahslar.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
PROTOSS
mesaj 02.04.2012, 20:04:09
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Jaws filmi sonras deniz de bu yerlerden biridir.

Korku filmi sonras ise genelde karanlk olan her yerden korkardm. Tuvalete, mutfaa klar yaka yaka giderdim evde laugh.gif

+Quote Post
sahaf
mesaj 03.04.2012, 08:29:52
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,113
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Nuriye yengenin bahesine girmeye ve zellikle geceleri girmeye korkardk, nk burada bir YATIR vard.

Aadaki linkte bulunan anketde uzun uzun anlatmtm merak eden girip bakabilir.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
superisi
mesaj 03.04.2012, 10:55:00
leti #4

Grup Simge

leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Ben cesur grnmeye alan trsak bir ocuktum. Bu yzden ou arkadamn girip de benim girmeye korktuum yerler vard. En bata evimizin nndeki yeillikteki ukur gibi maaraya giremedim. Oraya erkek arkadalarmzn bazlar sigara ve iki imek iin girerlerdi. Sonra Denizli'de eski kullanlmayan bir fabrika vard. Gece ok korkun grnrd. Eve giderken pencerelerine bakar, oradan bir vampirin beni izlediini dnerek kendimi korkutur, nefesimi tutarak bir rpda nnden geerdim. Arkadalarla u kadar para versem oraya girer misin diye sorardk birbirimize de milyon verseler girmezdim blink.gif

Girdiim yerler de var canm smile.gif Merak kediyi ldrrm.. Evimizin bodrumuna ve at arasna korkmama ramen defalarca girip baktm. Eski eyalara bakardm, iime yarayacak bir oyuncak bulabilirmiyim diye..

Hala geceleri denize giremem Jaws yznden.. Bir gece dener miyim bilemiyorum huh.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
ntetik73
mesaj 03.04.2012, 11:42:32
leti #5

Grup Simge

leti: 1,010
Katlm: 20.12.2008
Nereden: Denizli
ye No: 4,255
Ruh Halim:

Bizim evin altnda, evin bykl kadar bodrum vard.Bodrumun kaps kckt ve ieri eilerek girebiliyorduk.erisi olduka karanlkt.En dipte bir odas vard oras zifiri karanlk.ok korkak bi ocuk deildim ama te oraya gitmekten trsardm.
Annem bizim kklk kyafetlerimizi,defterlerimizi,oyuncaklarmz oraya saklam.Merak ederdim ama giremezdim.imdi gzmn nne Bodrumun kapdan ieri girince, sa tarafta dizili olan Tercman ve Yeni Asr Gazeteleri geldi.Sanki elimi uzatsam alacakmm gibi.Biraz ileride ise aure Kazan... cray.gif

--------------------
Beni Tanmla Cmleler inde Kullan,,,,,,,

+Quote Post
murat ile nazl
mesaj 03.04.2012, 12:16:22
leti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 136
Katlm: 27.12.2011
Nereden: istanbul
ye No: 104,498
Ruh Halim:

4.levent teki Perili kk'n virane haline girmeye korkardk..imdilerde federasyon binas olarak da kullanlyor ama o eski 80 lerdeki halini dnyorumda iyiki girmemiiz iine smile.gif

--------------------
80,lerin ocuu :)

+Quote Post
ember
mesaj 04.04.2012, 09:58:31
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

lkokulumda merdiven altnda kk karanlk bir oda vard.. retmenimiz yaramazlk yaparsak bizi oraya kapayacan, ierdeki farelerin bizi kemireceini sylerdi.. Hepimiz o odadan ok korkardk bu yzden.. Brakn kapsn ap bakmay, merdivenleri kullanmam gerektiinde bile bam te tarafa evirip geerdim nnden..
imdi dnyorum da sanrm oraya sprge, kova gibi temizlik malzemelerini koyuyorlard.. Kendi halinde masum bir odayd yani..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
arsuubosar
mesaj 04.04.2012, 11:32:05
leti #8

Grup Simge

Grup: ye
leti: 36
Katlm: 03.04.2012
Nereden: stanbul
ye No: 138,868
Ruh Halim:

skdarda geti benim ocukluum apartmanmzn bahesinde kmrlklerimiz vard her dairenin ayr asma kilidi kaplarnda kmrle gidip kovayla kmr almam gerekirdi bazen her defasnda kalbim azmdan kacakm gibi hissederdim ama yinede giderdim blink.gif

--------------------
Eskiden her gn yaanacak bir ey vard,
Herkes kendi dn kurar,
Kendi hayatn oynard.
imdi, herkes
Youn,
... Yorgun
Ve
Tek bana...

Can DNDAR

+Quote Post
alikusu
mesaj 16.01.2017, 09:27:42
leti #9

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

benim hala girmeye korktuum o kadar ok yer varken olay birde ocuklua indirgenirse sanrm gnlerce bu balkda kalmam gerek huh.gif huh.gif huh.gif
ocukluumun en korkuncu tabikide kydeki kiler dediimiz yeraltna doru uzanan upuzun yer alt dehlizlerimiz vardr vakti zamannda yerinaltna kaznm her evin birbirine bal olduu mahzenler ilk yapl amac dmanlardan kamak sonra hayvanlara barnak sonrada ekyalarn inzibatlardan kamak iin kullandklar dehlizler sonra evlerin balantlar kapatlsada doal souk hava deposu olarak erzak saklama depolar olarak hala kullanlan kilerler ocukluumuzda ne hikayeler ne korkunlu ykler dinlerdik her evin bir bekisi olduu ve gece olunca bu kilerlerden kp ses verdikleri ve hatta grndkleri blink.gif blink.gif blink.gif
velhaslkelam ocukluumun en korkun yerleri top listemin ba bizim kyn kilerleri ....
ha sonradan btn bu korkunlu hikayelerin aslnda kilerde saklanan yemilerin meyvelerin cevizli sucuklarn envayi eit yemeliklerin ocuklarn gazabndan kurtarlmas iin uydurulduu rivayet edilsede arada byklerin hele yakn zamanda kendi arlarnda fsr fsr ses geldi atlar vard gelin gelmi gibi lakrdlarda kulama gelmiyor deil....
artk buzdolaplar derin dondurucular her biey var eee o zaman ne olabilirki rolleye0017.gif
son zamanlarda altna yatrm yapmakda ok moda olduundan tr ....
kafamda deli sorular ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 20.06.2019 - 00:53:55
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net