IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Nasl Uyursunuz?
superisi
mesaj 14.06.2012, 22:30:52
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Uyku pozisyonunuz kiiliinizi yanstyor: Siz hangisisiniz?
1- Akl havada
2- Hayalperest
3- Umutlar her zaman olan
4- Hayata sk sk sarlan
5- Kendini yalnz hisseden ve kafasna her eyi takan
6- Sevilmeye doyamayan
7- Sevgisiz,huzursuz
8- Bugn ok mutlu
9- Kendini yalnz hisseden ve umutsuz
10- Rahatna ok dkn

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
sahaf
mesaj 14.06.2012, 22:52:26
leti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,111
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

imdi yataa girip genelde uyuma pozisyonuma yakn olan 9 numaral pozisyonu alacam.

Sabah 06 00 da ayakta bu kardeiniz o yzden iyi geceler smile.gif .

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
oldkid
mesaj 15.06.2012, 10:46:35
leti #3

Grup Simge

leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

Uyumak ve yemek yeme sadece ihtiya olduunda gereklidir diye dnenlerdenim. Olabildiince az uyur ve yerim. lla uyumam gerektiini hissedersem sk bir 48 saatlik alma stne olur, bazen de 72...

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 15.06.2012, 12:57:23
leti #4

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

anne karnndaki bebek pozisyonunda uyurum
buda listedeki 6. temsili resme denk geliyor....onlar sevilmeye doyamayan gibi bir eyler yazmlar ama bu pozisyonda yatan insanlar genellikle her zaman kendilerini d dnyadan gelecek mdahalelere kar korumaya alan ve bir tr zrh tayan kiiler.kimsenin onlar ( beni ) sevmesini istediklerinide sanmyorum. nk bu sevgi onlar korkutuyor smile.gif
aka bir yana sadece 6 saat uyurum ve sabahlar tam 5:58(bazen 59 olabiliyor ) de gzlerimi aarm.telefonumun alarm ise 6:00 da alar.hi bir yere ge kaldm ie yetiememiliim yoktur (uyku yznden tabiki dry.gif )
bol bolda rya grrm.rya grmeyi severim ryalarm birbirinin devam yada tekrardr.....uyanp tekrar ryama devam etmiliim uyurken yanmda oturan insanlarn konumalarna cevap vermiliimde vardr.sadan sola ve tam tersine defalarca dnerim . kk bir ocukken yorgan bama kadar ekerdim .sanrm karanlk korkumdu bana bunu yaptran.evdekiler boulaam sylerdi ama dinlemezdim
uykusuzluada olduka direnliyimdir. daha 48 saattlik bir rekoru kramadysamda 24 saati alarak dier ksm ise gezerek geirdiim bir 36 saatim vardr laugh.gif

--------------------

+Quote Post
rainbowbrite
mesaj 15.06.2012, 15:11:20
leti #5

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 384
Katlm: 29.06.2011
Nereden: bi yer ite...
ye No: 58,055

QUOTE(okseybilenkiz @ 15.06.2012, 13:57:23) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
anne karnndaki bebek pozisyonunda uyurum
buda listedeki 6. temsili resme denk geliyor....onlar sevilmeye doyamayan gibi bir eyler yazmlar ama bu pozisyonda yatan insanlar genellikle her zaman kendilerini d dnyadan gelecek mdahalelere kar korumaya alan ve bir tr zrh tayan kiiler.kimsenin onlar ( beni ) sevmesini istediklerinide sanmyorum. nk bu sevgi onlar korkutuyor smile.gif
aka bir yana sadece 6 saat uyurum ve sabahlar tam 5:58(bazen 59 olabiliyor ) de gzlerimi aarm.telefonumun alarm ise 6:00 da alar.hi bir yere ge kaldm ie yetiememiliim yoktur (uyku yznden tabiki dry.gif )
bol bolda rya grrm.rya grmeyi severim ryalarm birbirinin devam yada tekrardr.....uyanp tekrar ryama devam etmiliim uyurken yanmda oturan insanlarn konumalarna cevap vermiliimde vardr.sadan sola ve tam tersine defalarca dnerim . kk bir ocukken yorgan bama kadar ekerdim .sanrm karanlk korkumdu bana bunu yaptran.evdekiler boulaam sylerdi ama dinlemezdim
uykusuzluada olduka direnliyimdir. daha 48 saattlik bir rekoru kramadysamda 24 saati alarak dier ksm ise gezerek geirdiim bir 36 saatim vardr laugh.gif

benim de uyku eklim 6.resimdekine benziyo gibi...ama ifade olarak okeybilenkz'a tamamen katlyorum..kiinin yat ekliyle,sevginin ya da sevilmenin bi balants olduunu kabul etmiyorum..
yastksz uyuyamam ben.hatta nereye gidersem gideyim,yastm da benle gelir...bavuluma nce kahvemi,sonra yastm ve klfn koyarm..
gece uyku sresi... en az ve en okk 5 saat idealdir sanki..gndz iten gelince kesin bi bika saat uyur ya da uyumam...ama yatarmm...
rya pekk grmem...grsem de hatrlamam...enn sonnn ne zaman grmtm???unuttum...
yalnz uyandm zaman,yataktan takla atarak kalkarm...
atabileceim yere kadar da atcam...
yat pozisyonlar var da,kalk pozisyonlar olmaz m??wink.gif
herkese gzel yatlar ve uyanlar dilerim...

--------------------
hayal bi admsa,gerek de o aslnda...admsz...tesiz...

+Quote Post
demeter
mesaj 15.06.2012, 16:38:57
leti #6

Grup Simge

leti: 756
Katlm: 09.11.2011
Nereden: EDRNE- STANBUL
ye No: 87,958
Ruh Halim:

bana 9 numara uyuyor, 9- Kendini yalnz hisseden ve umutsuz. yataa uyku ilac almadan uyuyamyorum. unsure.gif

+Quote Post
nicka
mesaj 15.06.2012, 21:22:32
leti #7

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 417
Katlm: 04.09.2009
Nereden: ANKARA
ye No: 5,597

Uyumua ekillerinin bir anlam olduunu bilmiyorudm ama ounlukla 4 bazen de 5 numaradaki gibi uyuyorum..
Resimleri grnce bir esneme geldi kii:))Ma da var ama napsam ki...

--------------------
Hatralar ac da olsa;tatl da olsa daima hzn vericidir.

+Quote Post
superisi
mesaj 15.06.2012, 23:16:45
leti #8

Grup Simge

leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Kklmde 2. resimdeki gibi bacak bacak stne atar uyurmuum. Annem baylrd bu halime. Tam keyif insansn derdi. Oysa ki hayalperestliimdenmi. imdi yeenlerimden biri de byle uyuyor. Halasna ekmi smile.gif

ok anslym. Kafam yasta koyar koymaz uyurum. ok dknmdr uyumaya ve uykusuz kalmaya tahammlm yoktur. Birisi beni uykumu alamadan uyandrmsa tm gn somurturum. Bam arr. Hele sebepsiz yere uyandrdysa vay haline.. Ertesi gn nemli bir snavm var ise, ya da yetitirmem gereken bir dev illaki uyurum. Sabah erkenden kalkar yetitiririm diyerek kendimi kandrr, genelde almadan snava, ya da yarm kalm devle okula giderim. Sabahlamlm yok denecek kadar azdr.

ok yorulduysam o gn 1. resimdeki gibi pestilim km gibi yataa serilir, sabah yle kalkarm. Ama genelde yan dner uyurum. Uyuma eklim 6. resime benziyor.

Kklmdeki gibi bacak bacak stne atp uyumay isterdim tekrar, trl hayallere dalarak smile.gif Uyku ruh ve beden sal iin ok mhim ve gzel bir ey. Uyku kardeim ver elini.. Usul usul, damla damla beraber eriyelim lazy2.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
Adore
mesaj 16.06.2012, 00:20:36
leti #9

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Zifiri karanlk kainatn, zerine k drlen bir noktasnda yaarken, zaman uyuyarak geirenler de var ne yazk ki.
Oysa dnya, uyuma yeri deildir..
Ne kadar az uyunursa o kadar iyidir.

Ben bu uyuma stillerine baktm da..
Uygun pozisyonu bulamadm..

Aslnda nasl uyuduumu tam olarak bilemiyorum..

Yaknlarmn ifadesine gre, yatan tamamn kaplayacak ekilde darmadan uyuyormuum.
Oysa, daima sol tarafma yatar, sa elimi kalbimin zerine koyarm.
Uyandmda ise, tpk anlattklar gibi..
Darmadnk rolleyes.gif

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
ember
mesaj 17.06.2012, 11:26:05
leti #10

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Kendimi bildim bileli 8 numaradaki gibi uyurum.. Uykum korkun ardr; yle ki beni alp bir baka eve tasalar ruhum duymaz.. Bir sr rya grrm ounu hatrlamam.. Uyandmda ounlukla kendimi enine ya da apraz yatar ekilde, yorgan ise yerlerde bulurum.. Ruhum gibi uykum da hareketli yani..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 05:38:00
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net