IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Hayalimdeki Yldzm.
rainbowbrite
mesaj 26.06.2012, 17:31:46
leti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 384
Katlm: 29.06.2011
Nereden: bi yer ite...
ye No: 58,055

hepimizin hayalinde o hep dokunamasa bile ,grmeyi umduu,sadece gnlne kayacak bi yldz vardr sanrm.
ben dn gece benimkiyle bulutum...sebepsiz apansz geldi..

saat sabahn yd son baktmda saate,uyku tutmuyodu bi trl..gzlerim yldzlardayd hep...aklmdan o hep beklediim yldz geiyodu..bir gn gnlme alcam onu diyodum..szz diyodum kendi kendime...
bi ara parlak bi k grdm aniden.aniden belirmiti..uak sandm nce.baktm..'ne gzel'diye geirdim iimden.yolcular imdi yldzlarla kucak kucaa uuyolar...seyrederken ilerlemediini farkettim..yerinde durmuyodu ama...hatta daha iyi grebilmek iin yataktan kalkp camdan dar uzandm..yanan bi eye benziyodu..yldzd.ama yangn vard sanki bu yldzda..ve yangn tayodu sanki yldzdan..Allahm nolur baka bi yere kaymasn diye diledim..o benim yldzm...
hayatta grdm enn byk yldzd ama belki de ennn scak...sanki bana yaklayo yaklayo...sonra geri gidiyodu..tamm iki saat onunla geti...srekli izledim onu.
can var myd ki!!
onun yangnn da aldm...
gnein douuna kadar salncakta sallandk birlikte..
sonra usuz bucaksz bi kaydraa bindik...
ve
uyuduk...
yldzm artk yerinde..

--------------------
hayal bi admsa,gerek de o aslnda...admsz...tesiz...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 23.03.2019 - 18:26:15
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net