IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Hazan Elit Oldu Tebrikler
sahaf
mesaj 25.03.2016, 08:47:47
leti #1

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,108
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Az evvel sevgili mazi dostumuz Hazan 500 mesajn yazp Elit oldu. ok uzun zaman olmutur pre-elit veya elit bal amayal.

Mazi dostumuz Hazan verdii ara sonras foruma birbirinden kymetli paylamlar ile yeniden dnmesi forumda gzle grlr bir hareketlilii ve kayp yeleride beraberinde getirdi.Kendisini tebrik ediyor ve paylamlarnnda devamn diliyorum.

Burda bizimle oynamaya devam Hazan

sammlung003.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 25.03.2016, 09:54:14
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Teekkr ederim Sevgili Sahaf. Burda olmak her zaman ayrcalkl, zel, gzel hisler uyandrmtr ben de. ki farkl mazi yayorum imdi. Mazim ve Maziden Kalanlar yani Anlarm Net. de ki mazim.

Hayatn getirileriyle uzaklamak durumunda kaldm o dneme gre, daha ssz gibi grnsede imdi, nemli deil. nk herkes burda aslnda. Anlaryla, birikimleriyle, paylamlaryla. Urayan, uramayan btn mazi dostlar burda yayor, yaayacak. Dolaysyla burda sizlerle, mazi dostlaryla bir arada olmaktan her zamanki gibi mutluluk duyuyorum.

Ben de evden, iten ne kadar frsat bulabilirsem, burda oynamaya ya da gezinmeye kaarm.. Bu aralar sklat kamalarm zaten.

Uzun zamandr kendimi hep sar grmeye almm. Kahverenginin bu kadar houma gidebileceini dnmemiim. Kahve deil mi o? Gzlerim de semez oldu artk..

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
oldkid
mesaj 25.03.2016, 14:17:48
leti #3

Grup Simge

leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

Birbirinden keyifli paylamlarnz okumak, yaz dilinizi grmek ok gzel. Nicelerini yazmanz ve bizim de okumamz dileiyle. Tebrikler.

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...

+Quote Post
demeter
mesaj 25.03.2016, 14:44:24
leti #4

Grup Simge

leti: 756
Katlm: 09.11.2011
Nereden: EDRNE- STANBUL
ye No: 87,958
Ruh Halim:

tebrikler sayin hazan insallah sizi mazi hocasi olarak forumda goruruz

+Quote Post
hazan
mesaj 25.03.2016, 22:05:11
leti #5

Grup Simge

ok teekkr ederim, Sevgili Olkid ve Sevgili Demeter. Umarm, umarm gezer dolanrm hep buralarda. nk acsyla, tatlsyla, mazinin kanatlar altnda huzurlu hisseder oldum kendimi...

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
alibaba
mesaj 26.03.2016, 02:33:51
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,615
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

Tebrikler Hazan,
eskiden de sylemitim, baz yazdklarn okuduktan sonra uzun uzun dnyorum. hayat hepimize farkl tecrbeler yaatm. acsyla tatlsyla burada paylayoruz. okuduklarmn iinde hznden ok Hazan olsun istiyorum...

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
hazan
mesaj 26.03.2016, 08:26:56
leti #7

Grup Simge

Teekkr ederim Alibaba.

Hazan da, hzn barndrmaz m iinde zaten. Bouna deildi hazan semekliim nickimi. Ben de bahsetmiimdir daha nce, baz balklar vardr ki, kitler beni ekrana. Sorusuyla kitler. Saatlerce dnrm. Belki yazarm, belki vazgeerim. Oysa ne basit bir sorudur,. imdi, zaman bulduumda daha nce yazmadm, bir-iki bala yazmay dnyorum.. Eh onlar azck hzn kokabilir. Ama u bir gerek daha ncekine gre, hznden ok Hazan var...

--------------------

+Quote Post
sahaf
mesaj 28.03.2016, 09:10:51
leti #8

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,108
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Teekkr ederim Sevgili Sahaf. Burda olmak her zaman ayrcalkl, zel, gzel hisler uyandrmtr ben de. ki farkl mazi yayorum imdi. Mazim ve Maziden Kalanlar yani Anlarm Net. de ki mazim.

Hazan varsa facebook hesabnz sizi Facobook sayfamzada bekleriz. Facebook'ta Anlarm.Net olarak aratn kacaktr.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 28.03.2016, 09:25:56
leti #9

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,568
Nereden: Ankara
ye No: 12

Mahallemize ok uzun sredir bir sessizlik hakimdi. Hani en sevilen dizi, bir izgi film varken sokakta kimsenin kalmamas ya da yazn okullar kapannca herkesin bir yerlere gitmesiyle sessizlie brnen mahallelerimiz gibi. Hazan'n evden sokamza inip hadin millet darya diye haykryla yeniden sokamza kp bir nefes aldk. Saol Hazan. Elit yazarln hayrl olsun. Klasikleen ifademle, "durmak yok paylama aynen devam. good.gif clapping.gif

--------------------

+Quote Post
hazan
mesaj 28.03.2016, 13:13:07
leti #10

Grup Simge

Teekkr ederim Sevgili Galactica,

Bazen bu gzel mahallede tek bama gezinip dolanrken, kendimi mahallenin delisi gibi hissettiim olmuyor deil. Olsun ki!.. Her hangi bir ke bandan dnverdiim de, bir de bakyorum ki yalnz deilim. Sevindirik oluveriyorum hemen.Herkes farkl gzelliklerini kefetmekte ve farkl gzellikler tamakta bu mahalleye.Bylesine zengin, dolu dolu bir ortam baka hi bir yerde yok bence.Btn mahalle sakinlerine itenlikle selamlar, sevgiler diyorum..

Sevgili Sahaf, yaa ben o mahalleye snamadm bir trl(anlarm.net sayfasndan bahsetmiyorum, genel olarak faacebook hakkndaki dncem bu). Muhtarla kaydm yaptrdm bir ka kere. Bir ka kere diyorum nk uramamaklmdan adresleri unuttum hep. Dolaysyla facebook olay uzak, karmak ve yorucu gibi geldiinden bana; sakin, dingin ve huzur verici bu mahallenin sakini olmaklm srdreceim ilerki zamanlarda da sanrm...

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No new Tebrikler, Sahaf 6000 mesaja ulat.
14 alibaba 1,729 03.05.2018 - 10:22:26
G?n: raymond
No New Posts Tebrikler Iron!..
1 hazan 754 02.01.2017 - 00:16:05
G?n: Iron
No new Hazan da 1000'ler Kulbnde Tebrikler
17 sahaf 2,806 01.11.2016 - 09:31:07
G?n: F
No New Posts Tebrikler F (Fahri) Elit Yazar Oldu!..
6 hazan 1,467 30.09.2016 - 20:56:00
G?n: oldkid
No New Posts Tebrikler DarKKingS!..
5 hazan 1,339 11.09.2016 - 17:21:03
G?n: sahaf

RSS Basit Grnm Tarih : 22.03.2019 - 00:35:53
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net