IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Ankara Bulumas
GaLaCTiCa
mesaj 18.04.2016, 14:54:36
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,586
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Geen Cumartesi kursa gitmek iin Kzlaya indim. Kurs 3'de balyor. im de olduundan bir iki saat erken indim. Hava da ok gzel Ankaraya bahar gelmi. Etraf cvl cvl. Gezenler, dolaanlar. Kafetaryalarda oturup gnn tadn karanlar.... Ben de ilerimi hallettim oturdum bir yerde ay iiyorum. imden yahu dedim herkes bu gzelim havann tadn karsn. Sen de git kapal ortamda tkan kal. Off ulan reva m diye mrldanyorum iimden. Hazanla paylatm bunu. Yahu dedim Hazan reva m bu havada bunlar ekmek. O da alyor ite o da bunalm. Akam dedim i k Kzlayda bulualm. Benim de kurs bitiyor. kta buluur hem de yz yze ilk defa grm oluruz. Saolsun atlad geldi. Kurstayken de mazimiz de yer eden nereler var, nerde oturabiliriz diye dnrken aklma ilk Tunal Hilmi caddesi geldi. nce caddeyi turlarz sonrasnda da ktra geer yorgunluumuzu da orda atar yemeimizi yeriz diye planladm. Akam 7'ye doru kurs bitti. Hazanla bulutuk. lk defa yz yze tanmamza ramen sanki birbirini yllardr grmeyen krk yllk dost, mahalle arkada gibi selamlatk. Hadi dedim Hazan bulvardan Tunal Hilmiye doru yryelim. Atatrk Bulvarndan Tunal Hilmiye doru mazimizle ile ilgili koyu bir sohbet eliinde yrrken Akn Sinemas, Selin Maazasn da gsterdim. Yolda yrrken konu Kuulu Park ve Krdan ald. Meer Hazan da oralar ok merake diyormu. En byk srpriz de bu oldu sanrm. smile.gif Kuulu Parktan geeceiz yemeimiz de Ktr da smile.gif Neyse Ktra geldik. Oturulacak ne masa var ne de sandalye. Yanda ki dkkan sinek avlyor, ktr ise hnca hn dolu. smile.gif Zar zor iki sandalye bulduk aresiz tezgahn nne oturduk. Bir sre sonra servis elemann homurdanmasyla ieri getik neyse bir masa kalkt da yer bulup oturduk. Vakit nasl geti bilmiyorum. Konu, konuyu ayor. Saate bir baktk 10.30 Hazann metroya yetimesi lazm. Son trende 11:00'de. Kaarsa yolda ok uzak, epey mesafe var. Apar topar ktk mekandan. Nerdeyse kl pay yakaladk son metroyu da hazan yetitirdik. Ktrda geen enfes sohbette seksenlerin mzikleri de eik ederek bizi yalnz brakmad. smile.gif Hatta Hazan'n paras bile ald. smile.gif Elbette forum dostlarnn bol bol kulaklarn nlattk. Hele ki Ankarallarn. smile.gif Forumun en sevdiim yan brakt dostluklar. Ayn duygular paylatm yazlaryla kim bu dostlar keke gerek hayatta grmek isteyen bendeniz iin mkemmel bir gnd. Bir mazi dostuyla daha gerek hayatta tanmak ok keyifliydi. Nice nice yllara Hazan. Hazanla dileimiz zmire gelemeyen Ankaral dostlarla da bir buluma olmas. ok gzel anlard, bol bol gldk, elendik. Uzun zamandr byle keyifli bir gn geirmemitim. Resimi nedense atladk. Bu gzel an lmszletiren bir de resim olsayd iyi olacakt. zmir bulumasn sabrszlkla bekliyor. Hazana bu gzel keyifli gn iin tekrar teekkr ediyorum.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alikusu
mesaj 18.04.2016, 15:16:26
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Ya ne fenasiniz arkada bende olacaktm orda 😯hazan ve galaktica sizden bir ay alacam var haberiniz olsun 😊 aka bir yana ok gzel yapmsnz afiyet bal eker olsun 😊

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 18.04.2016, 15:27:23
leti #3

Grup Simge

alkuu, hazanla planlayn bir hafta sonu hep beraber bulualm. Candy, clown,emrahuytun nerelerde bilemiyorum. Uzun zamandr grlmyorlar. Umarm iyilerdir gnl hep beraber bir Ankara bulumas ister elbette. wink.gif Foruma da hogeldin bu arada. smile.gif

--------------------

+Quote Post
alikusu
mesaj 18.04.2016, 15:35:21
leti #4

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Hobuldum galactica 😊hem foruma gelip iki kelam etmeyip hemde pikin pikin hesap soruyormuum gibi oldu birazck 😂😂😂

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
hazan
mesaj 18.04.2016, 19:08:25
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Nereden: Antalya
ye No: 13

Allahm ben ne bahtiyarmmm. alkuum da gelmi. Seviyorum seni dnya gzeli ve tatls canm arkadam.

Bu gn frsat bulabilseydim, ben bahsedecektim bu ok gzel ve ok keyifli bulumadan. Saolsun Galactica bahsetmi. ncellikle ben sana ok ama ok teekkr ederim Galactica. yiki o gzel havada kapal olma fikriyle sklmsn, iyi ki bunu benimle paylamsn, ben de iyi ki bunalmm ve nihayetinde bu halet-i ruhiye bulumamza bir vesile oldu..nanlmaz keyifli bir akamd her adan benim iin.. Hayflandm bile aslnda bunca zaman Ankara'daym, niin bu kadar ge oldu diye. Her ey ok gzeldi. lk karlamamz aynen bahsettii gibi krk yllk dost, mahalle arkadayla buluur gibi oldu. Ee yle deilmiyiz zaten. Ayrca harika bir mazi rehberi oldu kendisi bana. Defalarca nnden getiim maazann aslnda sradan bir maaza olmadn, eskilere uzanan bir mazisi olduunu rendim sayesinde. Keza Akn sinemas. Kuulu parkn iinden geerek gittiimiz ktr'sa harikayd. O ne kalabalkt ama yle. smile.gif Geri ne kalabalk, ne homurtular engel olabildi sular seller gibi akan keyifli zamanmza.

Anlarm.net hibir zaman burada olduuyla snrl kalmad benim iin. Tpk Galactica gibi hep ben de tanmak istedim gzel mazi dostlarn. Bu mutluluu bana ilk baheden alkuum oldu. Minnettarm sana kocaman yrekli gzel dostum. Seninle tanmak inanlmaz bir mutluluk kayna oldu benim iin. Ardndan cumartesi gn Galacticayla tanarak bir kez daha yaadm ayn mutluluu. yi ki varsnz ve iyi ki tandm sizi. Hep bu byl, scak ortamn gerek hayata da tanabileceini dnmmdr. Yanlmadm grdm. Buras sanal bir ortam olabilir. Ama bizler sanal deiliz. Anlarmz, paylatklarmz sanal deil. Hep byle dndmden; imkanlar, ihtimaller dorultusunda tanabilmeyi istedim mahalle arkada olarak grdm mazi dostlaryla. zmir bulumasna da katlmay can gnlden istiyorum. Ve burda Ankara' da ki dier mazi dostlaryla da tanabilmek mmkn olursa, ben buna da ok mutlu olup, sevineceim kesinlikle.

alkuum, ok doalama gelien bir buluma olduundan ve senin de youn olabileceini dndmden aramamtm bu sefer. Eminim sen de olsan keyfimiz daha da katmerli olurdu. nallah en ksa zamanda tekrarlayalm. Ben Ankara'da olduum ve msait olduum srece, hazr ve nazrm.

Sonu olarak sonsuz teekkrler. Gzel bir d, adeta sihirli bir dokunula geree dntrp, bu gerei en mkemmel haliyle bana yaattnz iin. yi ki varsnz. Ankara'da ok gzel anlar biriktirdim ve biriktireceim sayenizde. Bu kadarla kalacak sanyorsanz yanldnz syleyebilirim gnl rahatlyla. smile.gif

Sevgili adminime, sevgili moduma ve dier ok sevgili mazi dostlarna duyurulur. Bol bol sklp, bunalalm ltfen.. smile.gif

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
oldkid
mesaj 18.04.2016, 19:25:03
leti #6

Grup Simge

leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

Hafta sonu Ankara'daydm. Ktrn da 800-900 mt. ilerisinde. 53 yamda imrenme\kskanma belirtileri gstermeye baladm galiba. smile.gif Keyfiniz bol olsun.

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...

+Quote Post
hazan
mesaj 18.04.2016, 20:36:08
leti #7

Grup Simge

leti: 1,362
Nereden: Antalya
ye No: 13

Dilerim yakn zamanda yine der yolunuz Ankara'ya ve keyifli anlar hep birlikte olur.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
sahaf
mesaj 19.04.2016, 07:27:00
leti #8

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,118
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Vayy demek ki smile.gif Cumartesi seni 14 00 gibi aradmda bana telefonda bir arkadala ay iiyorum dediin arkada yoksa Hazan'm idi? keke syleseydin bende telefon ile katlrdm sohpetinize ve anlarda takldnz bir mevzu oldumu yardm gnderirdim size; meydey meydey demeniz yeterliydi help.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 19.04.2016, 10:06:09
leti #9

Grup Simge

Vayy demek ki smile.gif Cumartesi seni 14 00 gibi aradmda bana telefonda bir arkadala ay iiyorum dediin arkada yoksa Hazan'm idi? keke syleseydin bende telefon ile katlrdm sohpetinize ve anlarda takldnz bir mevzu oldumu yardm gnderirdim size; meydey meydey demeniz yeterliydi help.gif

Yok o srada Yavuz vard yeilam sayfalarndan tanrsn belki. O da fazla kalamad erken ayrld. Hazanla spontone oldu buluma dostum planl bir program yoktu. wink.gif te orda bunalm oturuyorken dedim ya hava gzel ben kursa vakit sayyorum bunalmm. Hazan aradm ne yapyorsun hava da gzel hi canm kursa gitmek istemiyor falan. Sonrasnda ise hazanla grtk byle geliti ite. smile.gif Hazanla bulutuumuzda saat 19 civaryd. Yoksa elbette bak hazan yanmda bir cee de derdim. smile.gif leriki bulumalarda bir srpriz yaparz lakin. alkuu ve gelecek olursa dier Ankarallarla bir buluma olacak o zaman bir cee deriz. smile.gif

--------------------

+Quote Post
sahaf
mesaj 22.04.2016, 07:42:32
leti #10

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,118
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

QUOTE(GaLaCTiCa @ 19.04.2016, 11:06:09) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Yok o srada Yavuz vard yeilam sayfalarndan tanrsn belki. O da fazla kalamad erken ayrld. Hazanla spontone oldu buluma dostum planl bir program yoktu. wink.gif te orda bunalm oturuyorken dedim ya hava gzel ben kursa vakit sayyorum bunalmm. Hazan aradm ne yapyorsun hava da gzel hi canm kursa gitmek istemiyor falan. Sonrasnda ise hazanla grtk byle geliti ite. smile.gif Hazanla bulutuumuzda saat 19 civaryd. Yoksa elbette bak hazan yanmda bir cee de derdim. smile.gif leriki bulumalarda bir srpriz yaparz lakin. alkuu ve gelecek olursa dier Ankarallarla bir buluma olacak o zaman bir cee deriz. smile.gif

iyi olmu iyi yapmnz. Yavuz'u tanrm elbette bir ara Ankara'da bir postanede Karaca Kaan ile karlam ve resim ektirmilerdi, ben yllar sonra Karaca Kaan' grnce hemde Yavuz ile grnce ok armtm. Hazan hanm ile grmenizede sevindim foruma mensup Ankara'l epey arkada var grupta smile.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Ankara Akn Sinemas
12 clown 5,271 10.11.2018 - 13:01:06
G?n: Candy
No new Ankara Genlik Park
27 clown 17,622 15.08.2018 - 21:09:21
G?n: hazan
No New Posts Ankara Ekspresi
6 alphaville 3,451 14.05.2016 - 19:15:21
G?n: 80kua
No New Posts Ankara Bat Sinemas
3 alikusu 2,208 28.04.2016 - 10:19:43
G?n: oldkid
No New Posts Ankara Kocatepe Camii
3 Adore 1,301 10.11.2014 - 14:24:00
G?n: Candy

RSS Basit Grnm Tarih : 27.06.2019 - 02:44:20
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net