IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

7 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Anılarım Net ile Nasıl Tanıştınız?
Mrbom
mesaj 27.07.2007, 15:29:12
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Eski sitemiz ve simdiki forumumuzla tanismanizi veya buna vesile olan olayi anlatirmisiniz smile.gif ...

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Wham
mesaj 27.07.2007, 15:37:58
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

Valla sene 2002 idi eski pcim bozulmustu bende radyo ile yetinmek zorunda kaldim sonra pcimi satinca radyoda srekli 80ler sarkilarini dinleyince zaten 80ler gelenegi az da olsa vardi ben o yillari unutmam mmkn degildi Clementine Kara Simsek Mavi Ay filan neyse internete takilmaya basladim sonra anilarim.neti grdm ve 80lere olan ilgim bir tutku haline geldi mzikleri ve herseyiyle ayni zamanda 80lerde hi tanimadigim George Michael ile birlikte bu siteye yogunlastim ve o gnden beride devam ediyorum ama en gzel hali bence forum olmasiydi ve olduda herkese tesekkrler dilegim eski yazarlarimizin hepsi tekrar dnsn...

+Quote Post
mesaj 27.07.2007, 15:41:53
leti #3

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Hahahahaaa hemen anlatayim..

Ilkiyle 2005 yilinda tanistim.. ok net hatirliyorum o gn .. Galiba mini bir depresyondaydim, nerden geldiyse aklima insanlarin anilarini yazdiklari bir web sayfasi aramaya basladim googleda ..

Pat diye anilarim net ikti karsima.. Bir gz atayim dedim.. Votrani, Clementine grnce zaten siyirdim.. Hele yorumlari okunca , hah dedim buldum madeni

Ondan sonra ara ara hep girip takim ettim , bir ka yorum da yazdim hani.. En son geen nisan baktim "yeni forum" diye bir hane ailmis, girdim ye olmak istedim ama olmadi, sayfa srekli hata verdi..

Kismet 4 haziranaymis.. Zaten o gn bugndr buralardayim.. Allam sonumu hayretsin

+Quote Post
muratuas
mesaj 27.07.2007, 15:42:58
leti #4

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

ben siteyle tanistigimda ramazan bayramiydi ve le gezinirken mazi testinin linki vardi.
tikladim basariyla cevapladim
ve ana sayfayi tikladim aradan zannedersem 3 seneden fazla geti hala buradayim.ve mutluyum

+Quote Post
alikusu
mesaj 27.07.2007, 15:44:16
leti #5

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Eski  site  ile  tanismam ;
seker kiz  candy  fanatigi olan  bendeniz iin  terry resimleri,  araken  tesadf  ettigim  bir  yerdi bir  ka yazida yollamistim o  zaman  ama nickim  neydi  diye  hala  dsnyorum  
burayi  kesfetmem  ise mzedeki  hayalet  adli dizi iin  dkman  toplarken  rastladim ,  buradaki  paylasimlari okurken  birde  baktimki  bizim  emektar  site  degilmiymis
sevindirik  oldum resmen

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
mesaj 27.07.2007, 15:45:59
leti #6

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

QUOTE(muratuas)
ben siteyle tanistigimda ramazan bayramiydi ve le gezinirken mazi testinin linki vardi.
tikladim basariyla cevapladim
ve ana sayfayi tikladim aradan zannedersem 3 seneden fazla geti hala buradayim.ve mutluyum

Eveet , ilk mazi testi ikiyordu.. ben de yapmistim..

Yorum da ; gayet iyisiniz , galiba yaslanmaya basliyorsunuz gibi bir sey ikmisti.. 4,5 siddetinde arti bir sarsinti geirdim..

Ama deprem forumdan sonra oldu.. Harbi yaslanmaya baslamisim ..

+Quote Post
ARUZKOLIK
mesaj 27.07.2007, 15:46:18
leti #7

Affan dedeye para saydm, Satt bana ocukluumu
Grup Simge

leti: 1,610
Katlm: 21.07.2007
Nereden: Dzce
ye No: 299
Ruh Halim:

Ben yeni bir ye oldugum iin,eski siteyi bilmiyorum.Anilarim.net le tanismam,Julio Iglesias sayesinde oldu.Kendisi benim severek dinledigim sanatilardan biridir ve,aslinda,bende olmayan sarkisi yok gibidir.Bende olan sarkilarindan "El Amor" ,onun belkide en sevdigim sarkisidir.Sarkinin ses kalitesini begenmiyor ve daha kaliteli bir kayit varmi diye nette ariyordum.Anilarim.net'i arama motorumda grp tikladim.Simdi artik tiklamama gerek kalmadi.Internete girdigim gibi ekrana anilarim net geliyor nk.Julio Iglesias ile ilgili konu basligi ile,anilarim .net'in google'da yer almasini ve benim anilarim.net'i bulmami,yanlis bilmiyorsam Cember'e borluyum.Kendisine bir kez daha tesekkr ediyorum...

+Quote Post
helezon
mesaj 27.07.2007, 15:53:08
leti #8

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 309
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Rize
ye No: 186

ne aradigimi tam olarak hatirlamiyorum ama sitenin ismini grdm. tam bana gre diye dsndm.ama yeni site henz ailmamisti.eski sitedeki yazilari okuyordum isten firsat bulduka. daha sonra bir gn  yine yazilari okumak iin girdigimde yeni sitenin aildigini grdm .bylece ben de arniza katilmis oldum

+Quote Post
darko
mesaj 27.07.2007, 15:55:41
leti #9

Grup Simge

leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
ye No: 44

Benim Anilarim.Net'i bulmami saglayan isim Conrad Mcrae'dir. Bir gn isyerinde aklima geldi ne basketiydi bu Conrad diye ve google'da bi aratayim dedim. Bylelikle karsima sitenin eski hali ikti.Syle bi siteye gz atinca aha! dedim Atlantis bulundu
Eski siteye 30-40 kadar mesaj attiktan sonra baktim site devre disi.esitli zaman araliklarinda ara ara bakiyordum bi gelisme varmi diye. Derken sitenin yeni halide karsima ikti.Ve artik hep burdayim

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
hale
mesaj 27.07.2007, 16:43:39
leti #10

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,331
Katlm: 08.06.2007
ye No: 101

ben de 80 lere ait bir radyo ariyordum, onun vesilesiyle bir gruba ve foruma dahil oldum. orada sevgili galactica yi tanidim.. bir sre sonra da buraya davet aldim ve ylesine bir ugramisken, o gn bugn mdavimi oldum.. galactica ya tekrar tekrar tesekkrler

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

7 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 10:34:07
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net