IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

4 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Forumumuzda Oluan Gelenekler
emrahuytun
mesaj 08.09.2007, 20:04:19
leti #1

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
Nereden: Ankara
ye No: 76

Dikkat ettiyseniz forumumuzda ad konmu kurallarn dnda, kendiliinden olumu gelenekler var. Hibir yerde yazmyor ama oumuz bunlar biliyor ve uyuyoruz. te birka...

*Pre-Elite, Elite ve Mazi Hocas olmak zere olan yazarlar genelde, yeterli mesaj saysna yaklatka ard ardna mesaj yazarlar. Bilinmeyen bir g onlar snr amaya zorlar. Ne zaman ki baraj alr, yazarlarda bir durulma olur. Kendim yaadm ve pek ok yazarda da grdm bu durumu. Yanl anlalmasn eletirmiyorum, aksine ok ho bir durum. nk bence forumumuzda yazan herkes, yazm olmak iin yazmyor. Bu tatl yar sayesinde birok paylam kazanyoruz...

Benim aklma ilk etapta bunlar geldi. Peki ya sizin?

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
elvina
mesaj 08.09.2007, 21:16:37
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,123
Katlm: 27.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 191

siniri astiktan sonra bir iki mesaj daha yazilir ayip olmasin diye ve bilgisayar kapatilir...konu aana cvp yazildiktan sonra tesekkr edilir....konuyu aan kisi cevap yazanlara tesekkr eder...

+Quote Post
ember
mesaj 08.09.2007, 21:25:01
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

Nezaket ve saygi da bizim forumumuzun bir gelenegi.. yelere ynelik incitici mesajlar yok burda.. Aksine destek ve tesekkr var.. yle ki, yanlis verilen bir bilgiyi dzeltirken bile son derece nazik herkes.. Burda aile gibi olduk.. Ltfen hi kimse gitmesin, hepiniz burda kalin smile.gif

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
alibaba
mesaj 08.09.2007, 21:41:39
leti #4

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,615
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

sanirim pek ok insanin basina gelmistir. Bir foruma ye olurum. Bir iki mesaj yazdiktan sonra o siteyi yada konuyu sahiplenenlerin zehir zemberek cevaplariyla karsilasirim. elemanlar fkeden ne imla kuralina ne zaman uyumuna ne de yazdigim yazinin zne dikkat etmeden veryansina baslarlar. bu nedenle teknik konular disinda hi bir foruma mesaj yazmama karari almistim.
hatta yemin etmistim
Yeminimi bozdum. savulun. nihahaha

dzeltme: sonradan okuyunca mesajimin konu basligi ile pek fazla ilgisi olmadigini farkettim. ember hocamin yazisini okuyup sevgi kardeslik dostluk szlerinin ilhamiyla bu yaziyi yazmis bulundum. Henz bir aylik bir ye bile degilken, yeni olusan gelenekten bahsetmek benim ne haddime.
sr lisan ettiysem affola

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
alikusu
mesaj 09.09.2007, 00:27:20
leti #5

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Bir konu aklina gelinece kosa kosa baslik amaya gelmek ama o konunun aildigini grnce th bee kairdik diye sylenmek,sonrada gelmisken eli bos gitmeyim bari diyip iki kelam yazmak, laugh.gif

Yeni gelenlere hosgeldin, gidenlere gle gle demek,
Konulari okuduka vayy bee hey gidi gnler heey demek,sonra yaslandikmi ne diye kendi kendine sylenmek
Mesajlari okurken bazen kahkahalarla glmek , bazen suratda bir glmseme ylece kalakalmak, bazen aktirmadan gzlerde biriken yaslari silmek
bazi konularla anilarin olmadigi iin hayiflanmak, rnek: askerlik anilari
Sanal bir ortamda degilde bir dost meclisindeymissin hissine kapilmak
Kendini kaptirip gidince ,geen zamani hissetmemek ,saate gz atinca ala ala zaman ne abuk geti demek
Bilgisayarin basina geince dur bakiim kim ne yazmis , varmi yeni bir seyler acaba diye gz atmadan gememek
ember hocam kovulana kadar burdayiiim

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
jetfire77
mesaj 09.09.2007, 10:02:51
leti #6

Grup Simge

leti: 900
Katlm: 17.05.2007
ye No: 23

Ben dsncelerinize katiliyorum hepinize sylemlerine katiliyorum isin gzelligide burda formumuz gerekten temeli gl olan ve seviyeyi ve dzeyi en yksek derecede tutan forumlardan birisi oldugunu dsnyorum burda hepimiz gerek bir forum ailesi olduk herkese ok tesekkrler

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 09.09.2007, 11:57:55
leti #7

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
Nereden: Ankara
ye No: 76

Bir de nvan almak zere olan yazarlar iin tebrik bal ama yar vardr forumumuzda. yelerimiz o kadar dnceli ve naziktir ki, ilk tebrii yapmak iin yarrlar. Hatta yetiemeyenler mesajlarnda hayflanrlar bu duruma. Bende birka kez bu keyfi tatmtm...
Sonra adna tebrik bal alan yazar, buraya yazlan btn mesajlara teekkr eder. Kazara unutulan yelerin bazlar alnr. nk duygusal insanlardr yelerimiz...

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
muratuas
mesaj 09.09.2007, 12:09:56
leti #8

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

evet arkadaslar yaklasik 1 saatir login olmadan eski tanisma mesajlarini tebrik mesajklarini pre-elit-elit mazi hocasi nvani tebriklerini okudum ok ilgin seyler dikkatimi ekti bilenler bilir ok dikkatliyimdir
mesela ilk mesajlarda kisilerin mesajlari birbirine mesafeliyken elit lik nvanlari geldikten sonra herkes birbirine yakinlasmis yani insanlar yazilari sayesinde birbirine isinmis yle sevdigim insanlara o dnem o kadar mesafeli mesajlar atmisimki simdi artik mmkn degil bu

ve ilk tebrik topicleri 1 sayfa bazen 2 sayfayken simdi 3 sayfanin altinda tebrik topici yok tabi tebrikler daha bir iten daha bir candan..
baska seylerde dikkatimi ekti ama simdilik bunlar bende kalsin..
bu arada bunu sizde deneyin sizde girin ook eski mesajlara bir gz gezdirin ok egleneceksiniz
nostaljininde nostaljisi oluyor

+Quote Post
sahaf
mesaj 09.09.2007, 12:44:17
leti #9

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,108
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Valla isin geregi baraj falan asma gibi gayretim olmuyor.Zaten yazilacaklarin bir ogu arkadaslar tarafindan yaziliyor bize pek bir sey kalmiyor.Zaman geliyor konu sikintisi ektigimiz oluyor yazacak sey bulamiyoruz.bazen degisik bir konu ailirsa birseyler yazabiliyoruz,mesela ailan bu konu gibi.

Ben sahsen yazmaktan ok yazilanlari okumaktan daha byk keyif aliyorum.Sevgili muratuas'in yaptigini bazen bende yapiyorum,ok eski yazilara girip onlari okuyor konuyu ok iyi hatirladigimi ve cevap yazmayi unuttugum yazilar varsa onlara cevap yaziyorum.Ama eski yazilari tekrar okumak ok keyifli deneyin ve grn.

Tebrik olayi ise artik forumun olmazsa olmazi.Iyi bir olay kanimca. konusu ailan kisiyi onore etmek ve onore olmak.Dogum gnlerinde hatirlanmak gzel.yeni gelene hosgeldin,tatile gidene gle gle demek.vs vs.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
ARUZKOLIK
mesaj 09.09.2007, 21:01:38
leti #10

Affan dedeye para saydm, Satt bana ocukluumu
Grup Simge

leti: 1,610
Katlm: 21.07.2007
Nereden: Dzce
ye No: 299
Ruh Halim:

Hepinizin szlerinizin altina toptan imzami attiktan sonra ilave edeyim hemen.Bir sey daha gelenek haline geldi,hibirinizin aklina gelmemis...

"YAHU,BIZ AYNI MAHALLEDE,AYNI SOKAKTA,HATTA,KOMSU EVLERDE FALAN MI YASADIK OCUKLUGUMUZU" demek te gelenek haline geldi.Eminimki siz mazi dostlarinin da,en az bir kere akliniza gelmistir bu szler...

cember hocamin mesajinin altina tm kalbimle imzami atarken,sevgili alikusunun yazdigi "bazi konularla anilarin olmadigi iin hayiflanmak, rnek: askerlik anilari" cmlesinin de,bu sitenin bizler iin neyi ifade ettigini ok gzel anlatan szler olarak dikkate deger oldugunu sylemek istiyorum.Ve su szlerle yazimi bitirmek istiyorum:

BENIM IIN ANILARIM.NET E GIRMEK,30 SENE NCESINDE KALAN OCUKLUGUMA GITMEKTIR.

Benim ocuklugumun dostlari,Cimbom Hasan,Aksak Ugur,Firincinin Cengiz ve bendeniz Couludge Serdar ne ise,bu gnde,cember,clown,elvina,linea,hale,alikusu,november,soner,

kurukafa,galactica,alpino,ulashima,jetfire,Darko,sahaf,murat,emrah,
mrbom,heaven ve adini sayamadigim btn dostlarim odur.Benim ocuklugumun getigi ikmaz sokagin sonundaki arsa ne ise,burasida o benim iin
Ben ona, MASALLAR LKESI diyorum...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

4 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Geleneklerimiz Greneklerimiz
0 T.R.T 1,291 14.01.2008 - 04:41:53
G?n: T.R.T

RSS Basit Grnm Tarih : 21.03.2019 - 01:53:41
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net