IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

7 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Nicklerimizin Anlam ve Seilme Sebepleri
Wham
mesaj 14.09.2007, 20:43:57
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

Evet Mrbom hocamin nerisini dikkate alarak bu konuyu amaya karar verdim..

Evet ben Wham! Bildiginiz zere Wham! 80’lerin en byk pop grubudur rakamsal ve istatistikler olarakda sizlerinde ok iyi bildigi gibi 50 milyonluk bir kaset satisi gereklestirmislerdir double kaset gibi esitli yenilikler getirmis modalari mzik tarzlari ile 80’lere farkli bir hava katmislardir hatta grup demek bu yanlis olur topluluk denirmiski bence bu tanima en uygun grup Wham!’dir. Wham! dagilsinmi dagilmasinmi tartismalari o yillarin en byk geyiklerindenmis bize anlatildigi kadariyla evet sonralari Wham! 26 Haziran 1986 yilinda Wembley stadinda hznl oldugu kadar mkemmelde bir konser vererek dagilmislardir.

Ben ise George Michael kariyerinde ve 80’lerin pop mziginde nemli bir yeri olan bu grubun ismini yasatmak istedigimden dolayi 5 senedir btn internet platformlarinda bu markayi nick olarak aldim ismimin (Serhat) nne gesede memmunum benim nickimin hikayesi byle ya sizlerin...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
november76
mesaj 14.09.2007, 21:01:46
leti #2

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Adsl baglattigim zaman eski dizileri nette ararken anilarim.neti bulmustum.
Tabii ki eski siteden bahsediyorum.

Siteye ilk girdigim zaman site aklimi basimdan alinca ben de yazayim dedim, oradaki nicklere baktim ve ilham oldular nickim iin.

Artik tm sanal alemde bu nicki kullaniyorum -duyan da sanal alemde nlym zannedecek biggrin.gif

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
muratuas
mesaj 14.09.2007, 21:07:40
leti #3

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

bu sitenin eski versiyonundaki nickim olmasi yznden setim zel bir anlami var tabii ama adi stnde zel ...
aslinda genellikle net ortamindaki nickim DIE FOR YOU dur..

+Quote Post
elvina
mesaj 14.09.2007, 21:08:30
leti #4

Grup Simge

leti: 1,123
Katlm: 27.06.2007
ye No: 191

Benim nickimin yle nostaljik bir anlami yok...asil ismim Elvan...arkadaslarim bana espri olsun diye arada byle hitap ederlerdi....benimde aklima ilk olarak bu geldi ve kullanmaya basladim...kulaginiza hos geliyorsa ne mutlu bana...

+Quote Post
alibaba
mesaj 14.09.2007, 22:17:15
leti #5

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,615
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

sanal ortami korsan dnya olarak kabul ederim. madem ki korsanlik yapiyorum o zaman takma adim korsan bayragi sembol olan kurukafa olsun dedim. ye oldugum her siteye kurukafa adiyla kayit oldum. Bu siteye bu kadar baglanacagimi bilseydim daha sevecen bir rumuz seerdim (mesela, merdmgiriz, acilarin ocugu, garip, bymeyen ocuk, aglayankaya, gibi)
Profil bilgilerinde yazdigim isim Rudolf DIZEL hayran oldugum bir makine mhendisidir. Onun adini sanal ortamda yasatmak iin bu adi gerek ad olarak yazarim

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
canikommm
mesaj 15.09.2007, 00:16:19
leti #6

Grup Simge

Grup: ye
leti: 66
Katlm: 24.08.2007
Nereden: evimden
ye No: 448

Benim en ok kullandigim ve sevdigim kelimelerin basinda gelirCANIKOM .Heryerde nickim budur.Aslinda zet olarak tamamen beni yansittigini syler ocuklarim. smile.gif

--------------------
Su koskoca mr,sanki bir gne sigmis
Hi farkinda olmadan
Bahar gemis,GZ gelmis

+Quote Post
sahaf
mesaj 15.09.2007, 10:08:10
leti #7

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,108
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Aslinda benim nick belli ama formata uyalim racona ters dsmesin smile.gif

Canim dinleyicilerim pardon dostlarim,ben Mazi tutkunu bir insan oldugumdan Istanbuldaki btn Sahaflari gezip eski trk filmleri,Almanya basim vhs kasetlerini,kitap dergi,Antik metal ve ahsap obje, plak,efemera,madeni ve kagit paralari topladigimdan bu ismi uygun grdm.Benim iin sahaflar bir mabet dir,bir kurtaricidir.Ieriye girdiginiz anda o canim eski kitap kokusu sizi kucaklar.Eski sitede olan kullanici adimda buydu ve degistirmedim,neticede sahaf kurtarici bir dost ve mazi ile kucaklastiran bir zlemdir..
Sinema trk sitesinde Asim Mavzer kullanici adim var birde Sinemaci olarak taninirim sanal alemde.

Gelelim imza olayina kimse imzalarindan bahsetmemis.Benim yazilarimin altinda bulunan imza Aysel Grel'e aittir.Sezen Aksu okumustur, Git albmnnde bulunan Ah Mazi sarkisidir.Dolayisiyla szleri beni ok etkilemis ve burada kullanmaya beni sevk etmistir.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 15.09.2007, 10:10:54
leti #8

Misafir Yazar

Benim nickiminde yle zel bir anlami filan yok...tamamen o anda aklima gelmis bir kelime...yani mavi gzlym=blue....galatasarayliyim=gs bu kadar iste....mavi gzl galatasarayli Nalan....

+Quote Post
madstar
mesaj 15.09.2007, 11:14:23
leti #9

Grup Simge

Grup: ye
leti: 42
Katlm: 14.09.2007
ye No: 522

DITA !

Madonna'nin Erotica klibindeki Dita

ilk giriste kendisinin syledigi gibi 'My name is Dita ' smile.gif

--------------------

+Quote Post
clown
mesaj 15.09.2007, 11:14:48
leti #10

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Illustration by Euqonstyle

Bu illustration ok sevdiğim bir arkadaşıma ait. Bana grr grmez işte ben dedirten bir clown. Glmeyen bir soytarı. Ne kadar da hznl...

İmzam "treborn" ise "Kelebek Etkisi" filminden...

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

7 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Anlam olduklarn sananlarn ya da anlam grnenlerin ou,anlamam olmaktan utananlardr.
1 simeli 1,735 22.11.2016 - 20:55:48
G?n: hazan

RSS Basit Grnm Tarih : 23.03.2019 - 11:11:07
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net