IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Bayanlar; Erkeklere Bunları Asla Sylemeyin!
Mrbom
mesaj 29.09.2007, 03:00:50
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Erkekler her seyi duymak istemezler. Iste erkeklerin asla duymak istemedikleri...
Kadinlar, sevgiliniz ya da kocanizla konusurken dikkat! Sizden asla duymak istemeyecegi bir seyi syleyebilirsiniz.

Iste asla sylememeniz gereken seyler:

1- Dsnyordum da...

Eger kadin "Dsnyordum da" diye baslayan bir cmle kurarsa, ortada gerekten ciddi bir durum var demektir. Size bir evlilik konusu aabilir ya da ayrilmaktan bahsedecek olabilir. Bunun baska versiyonlari da vardir; "Beni niin seviyorsun?" gibi... Bir kadin bu szle konuya girerse, erkegin kurtulabilecegi ya da kendini hakli ikarabilecegi pek bir sey kalmaz. nemli olan ste ikmaktir ve kadin bunu her daim basarir.

2- Adam ol!

Bir erkek iin erkekliginin sorgulanmasi son derece kiricidir. Bir kadin erkege bu cmleyi sarf ettiginde, karsilasacagi her trl szl saldiriya hazirlikli olmalidir.

3- Ailem seninle tanismak istiyor

Bunun anlami, "Artik iliskimizde ciddi bir adim atmamizin zamani geldi"dir. Bunu birlikte iktiginiz bir yemekten dnerken onu eve agirarak spontane hale getirebilecekken, gelecek planlari konusunda onu endiselendirirsiniz. Kendi duygulari ve sizin sadakatiniz konusunda gvensizlikleri srerken "Ailemle tanisacaksin" demeniz gerekten korkutucu olur.

4- Ne dsnyorsun?

En kilit sorudur. Geri btn kadinlar, karsilarinda bos bos bakan ve derin dsncelere daldigi her halinden belli olan erkeklere ister istemez "Ne dsnyorsun" diye soruverirler. Ancak bu hareket ok yanlistir ve size karsi tm sempatisini yitirmesine neden olabilecek kadar agir sonulara yol aabilir.

5- Beni ekici buluyor musun?
Kendimiz ve dis grnsmzden rahatsiz oldugumuz zaman bu soruyu hemen partnerimize sorariz. Amacimiz "Evet" cevabini almaktir. Ancak bu karsi taraf iin hi de kolay olmayan bir soru... "Evet" dese "Neden belli etmiyorsun" diye karsilik verir, "Hayir" dese "Kesin aldatiyor" paranoyasina kapiliriz nk... Eger karsimizdakinin dsncelerine saygi duyuyorsak, bu soruyu daha yumusak sekilde sorabiliriz. Mesela "stmdeki jean gzel mi?"

6- Bende bir farklilik gryor musun?

Dnyanin neresine giderseniz gidin kadinlar bu soruyu erkeklere sorarlar. Neden? Bizdeki hibir degisikligin farkina varmazlar da ondan. Bu tarz seyler onlarin ilgi alaninda degildir. zellikle sainizi kestirdiginizde fark etmemesi, ilerde de fark etmeyecegi anlamina gelmez. Biraz sabir...

7- Arkadasim hamile (ya da nisanlandi)

Bir erkek iin yeterince manidar... nk eger en yakin arkadasiniz hamileyse ya da nisanlandiysa sira otomatik olarak size gelmis demektir. Bu erkegin huzurunu kairan bir durumdur. Haliyle partnerinizin bu cmleden hoslanmasini gerektiren tek bir nokta bile yok.

8- Konusmamiz gerek...

Herkes bilir ki bu, ciddi dnm noktalarindan nce sarf edilen bir cmledir. Sizden ayrilacak mi yoksa baska bir sorunu mu dile getirecek, erkek, karsisindaki kadin konusana kadar bunu anlayamaz. Gn iinde "Seninle konusmam gerek" cmlesini duyan bir erkek, aksama kadar boncuk boncuk ter dker. Sizin byle bir cmle kurmaniza firsat vermemesini umut ediyoruz.

9- Eski sevgilim...

Kadinlar eski erkek arkadaslarini konunun bir parasi yapmaktan zellikle kainirlar. Ancak bazen spontane olarak agizdan bu szckler dklebilir. Aman ha! Kimseyle yeni sevgilinizi kiyaslamayin.

Alintidir

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
duman
mesaj 29.09.2007, 08:07:45
leti #2

Grup Simge

Grup: ye
leti: 92
Katlm: 23.08.2007
ye No: 445

Aslinda btn kadinlar neyi nasil algilamak istiyorsa yle algilar.Ve kadinlar daha erkektir.Asklari ugruna herseyi yapmalari mmkndr.Ama bir erkek asla aski iin isinden gcnden vazgeemez.Cesaret gerekir

--------------------
hergn birgn gemeyor.

+Quote Post
mesaj 29.09.2007, 08:16:11
leti #3

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

2- Adam ol!

Hakkaten ok onur kirici bir sz ama dnya da bir erkege bundan daha tahrip edici bir sz syleyemezsiniz..

Eger her sey bitmisse, gemileri yakmis, kprleri yikmissaniz, kapiyi arpip ikarken son sznz "Adam ol!" olsun.. Geride bir enkaz kaliyo

+Quote Post
duman
mesaj 29.09.2007, 08:55:36
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 92
Katlm: 23.08.2007
ye No: 445

QUOTE(Glsen)
2- Adam ol!

Hakkaten ok onur kirici bir sz ama dnya da bir erkege bundan daha tahrip edici bir sz syleyemezsiniz..

Eger her sey bitmisse, gemileri yakmis, kprleri yikmissaniz, kapiyi arpip ikarken son sznz "Adam ol!" olsun.. Geride bir enkaz kaliyo

ASLA BU SZ BIR ERKEGE SYLENMEZ!Kfr edin,tuttugu takima hakaret edin ama adamligina ve erkekligine dokunmayin...mr boyu unutmaz.

--------------------
hergn birgn gemeyor.

+Quote Post
Wham
mesaj 29.09.2007, 11:30:01
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

1- Dsnyordum da...
Eger kadin "Dsnyordum da" diye baslayan bir cmle kurarsa, ortada gerekten ciddi bir durum var demektir. Size bir evlilik konusu aabilir ya da ayrilmaktan bahsedecek olabilir. Bunun baska versiyonlari da vardir; "Beni niin seviyorsun?" gibi... Bir kadin bu szle konuya girerse, erkegin kurtulabilecegi ya da kendini hakli ikarabilecegi pek bir sey kalmaz. nemli olan ste ikmaktir ve kadin bunu her daim basarir.

Koptum bu entrye basligi bile gldrc Dsnyorumda evet bende aynen katiliyorum...

+Quote Post
ember
mesaj 29.09.2007, 11:45:45
leti #6

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

Valla ben de beni ekici buluyor musun diye hi sormayin derim.. Kendini bilen bilir ve grnen ky de kilavuz istemez zaten..

Soruyorsaniz, kendinizden spheniz var demektir.. Hi o aigi vermeyin bence

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
hale
mesaj 29.09.2007, 12:03:54
leti #7

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,331
Katlm: 08.06.2007
ye No: 101

Walla genleri ve duygusal zekalari itibari ile kadin ve erkek ook farklidir

Dolayisiyla da kadinlar erkeklere asla manidar cmleler kurmamalidir. Kendini harap eder, baska bisey olmaz .. Erkekler de genellikle alttan alta kastedilmek isteneni anlayamaz, anlarsa da isine gelmedigi iin anlamamazliktan gelir smile.gif ) Direkt sylemek en iyisidir

Bununla ilgili bir ara nette epeyce dolasan bir diyalog vardir. Onu da bulursam yollayacagim..

+Quote Post
MisafirMisafir_*
mesaj 29.09.2007, 14:16:30
leti #8

Misafir Yazar

Daha tek cmlelik ilaveler.

-Uzaktan kumandayi verirmisin ltf.
-Iyi haberim var canim, annem 1 ayligina kalmaya bize geliyor.
-Bugn maa gitmesende, alisverise iksak.
-Kredi karti ekstrem gelmis hayatim, dn de son deme gnyms.

-

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 29.09.2007, 18:01:59
leti #9

Misafir Yazar

Ben yukaridaki maddelerin ogunu yapmadim hi bir zaman hatta aklima bile gelmedi...(bendemi bir acayiplik var acaba...)..sadece konusmamiz gerek maddesi fazlaca uyuyor bana...

+Quote Post
muratuas
mesaj 08.10.2007, 09:58:46
leti #10

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

ASLA BU SZ BIR ERKEGE SYLENMEZ!Kfr edin,tuttugu takima hakaret edin ama adamligina ve erkekligine dokunmayin...mr boyu unutmaz.
................................................................................
..................................
duman kardesim benim tuttugum takima bir kiz kfr ederse zaten ortada iliski falan kalmaz..ha adamligima laf sylemis ha takima kfretmis.
ben o kizi o an unuturum zaten

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Bayanlarda Kravat Modas
12 ember 4,743 12.08.2016 - 10:19:52
G?n: hazan
No New Posts Aslan kr
9 alpino 5,453 26.02.2013 - 23:38:51
G?n: PROTOSS
No New Posts Aslan Bacanak
13 semavi 4,676 02.01.2012 - 13:28:48
G?n: murat ile nazl
No New Posts Aslan Yrekli avu
1941
2 okseybilenkiz 2,227 11.12.2011 - 18:52:11
G?n: aspirin
No New Posts Aslan Karde
2 okseybilenkiz 1,668 30.06.2011 - 16:03:00
G?n: loreyeno

RSS Basit Grnm Tarih : 20.06.2019 - 16:03:31
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net