IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Burlar ve zr Dileme
Mrbom
mesaj 29.09.2007, 03:06:38
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Ko Burcu Bir kere btn Ko'lar dnya sekeri olduklarina inanirlar.. zr dilemelerini gerektirecek bisey yaptiklarini ya da sylediklerini hi dsnmezler. O yzden dizlerinin stne kmek yerine basite "zr dilerim" derler. Bundan ne azi ne fazlasi...

Boga Burcu Bir hata yaptiklarinda insanlarla yz yze bakmaya ok ekinirler. Hem zaten olan olmustur. O yzden Bogalarin zr dilemedikleri iin kaybettikleri ok arkadaslari vardir.

Ikizler Burcu Ikizler her ne yapmis olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi arastirirsaniz mutlaka hakli ikacaklardir. Hakli olduklarini dsnmyorsaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemissiniz o da sizin sorununuz.

Yenge Burcu Bir Yenge'in zr dilemesini bekliyorsaniz buna pisman olursunuz. Her konuyu mutlaka kendi taraflarina evirmeyi bu kadar iyi beceren baska bir bur daha yoktur. Sonunda bir bakmissiniz yalvar yakar olan sizsiniz.

Aslan Burcu Bir aslan hatasini telafi etmek iin elinden ne geliyorsa yapar. Size iekler alir, evinizin karsisindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir. Sonunda affettiginiz zaman kis kis glmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karsi koymak ne mmkn.

Basak Burcu Basak hata yaptigi zaman zr dilemekten ekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar. Herkesi kendileri gibi sandiklari iin byledirler. Onlara gre is isten gemis olsa bile sonuta zr dilemis midir, dilemistir.

Terazi Burcu Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye ekinmezler. O kadar itendirler ki zaten zr dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi sylemis olursunuz.

Akrep Burcu zr dilemenin bir formalite olduguna inanirlar. O yzden bir telefon amak ya da karsiniza alip konusmak yerine kart ya da mail yoluyla zr dileyen insanlarin ogu bu burtandir.

Yay Burcu Yay'larin kitabinda pismanlik, zr gibi seyler yazmaz. Hatasiz kul olmaz sarkisi onlarin hayat felsefesidir. Baskalari onlara yanlis bir sey yaptigi zaman da ayni tavri korurlar, ifte standart yapmazlar yani.

Oglak Burcu Onlardan basit bir "zr dilerim" ile kurtulamazsiniz. Uzuuuun bir aiklama beklerler. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmisseniz ne mutlu.

Kova Burcu Dnya tatlisi insanlardir. Hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak iin bir seyler dsnrler. Genelde de basarirlar.

Balik Burcu Kolay kolay zr dilemezler, nk onlara gre herkesin olaylara bakis aisi farklidir. Bir Balik ve zr dilemek ha? Sansinizi zorlamayin.

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
mesaj 29.09.2007, 07:55:16
leti #2

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

"Basak Burcu ; Basak hata yaptigi zaman zr dilemekten ekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar. Herkesi kendileri gibi sandiklari iin byledirler. Onlara gre is isten gemis olsa bile sonuta zr dilemis midir, dilemistir."

Bir basak burcu olarak , hi bana uyan bisi degil bu.. Ben ancak yanlislikla birinin ayagina basarsam zr dilerim..
Zaten basak burlari kolay kolay zr dilemelerini gerektirecek bir hata yapmazlar

Olaki yapmislarsa, onlarin hata yapmasina kesinlikle 3. kisiler sebep olmustur, basaklarin suu degildir.. Asil o 3. kisiler basaklarin hata yapmalarina sebep olduklari iin basaklardan zr dilemelidirler..

+Quote Post
muratuas
mesaj 29.09.2007, 08:37:48
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 971
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 10

boga burcu- evet hata yaptimi kaarim yz yze bakamam ama bir aralik yine hata bendeyse zrm dilerim ben centilmen bir bogayim

+Quote Post
linea
mesaj 29.09.2007, 09:12:59
leti #4

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

Ikizler soslu ikizler burcuyum, hata yapmamaya gayret ederim ( mevzu her ne ise bir ka saniyeligine dahi olsa, dsnms, gze almis, gzden ikarmisimdir, 3. sahsin canini yakmis olsa bile davranisim, hakliyimdir ), dolayisiyla zr dilemem , bana dilenen zre de itibar etmem. Kinci degilim ama kuru kuru zr degildir mhim olan, onu destekleyen hareketlerdir. Y a da zamanla bosveeeer ani alar iimde, bir sekilde geer gider kirginligim.

Tesekkr ve takdir etme mevzularinda daha cmertim ( Kara vicdanli Linea olarak grmeyesiniz beni diye ekledim bunu )

--------------------
Nen var kuzum ?

+Quote Post
clown
mesaj 29.09.2007, 10:06:58
leti #5

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Vallahi ben de boa burcuyum hatta ykselen burcumun bile boa olduu syleniyor ama, hata yaptm m brakn insanlarn yzne bakmay, gzlerinin iine bakarak hemen zrm diler, dizimi krar otururum...

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
hazan
mesaj 29.09.2007, 10:25:22
leti #6

Grup Simge

leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Terazi Burcu Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye ekinmezler. O kadar itendirler ki zaten zr dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi sylemis olursunuz.

Ykselenimde terazi olarak, tam bir teraziyim. Bazen acaba okmu abartiyorum bu zr konusunu diye dsndgmde olmuyor degil hani.Ne bileyim insanlara samimiyetsiz yada yapmacik gelebilir bazen, ama yinede hata yaptigini dsnd isen zr dilenmelidir bence.)

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
ember
mesaj 29.09.2007, 10:45:18
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

Glsen'e sonuna kadar katiliyorum.. Biz basaklara ancak 3. kisiler hata yaptirabilir..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
heaven
mesaj 29.09.2007, 10:51:56
leti #8

UNUTMAYACAIZ
Grup Simge

leti: 754
Katlm: 26.05.2007
ye No: 51

QUOTE(hazan)

Ykselenimde terazi olarak, tam bir teraziyim. Bazen acaba okmu abartiyorum bu zr konusunu diye dsndgmde olmuyor degil hani.Ne bileyim insanlara samimiyetsiz yada yapmacik gelebilir bazen, ama yinede hata yaptigini dsnd isen zr dilenmelidir bence.)

ben de bi terazi olarak affetirmeyi bilenlerdenim...
evet bazen abartiriz biz.. yani yanlislikla birine falan arpsam bi eline sarilip pmedigim kalir... zr dilemekle kalmam pamuklara sarip sarmalarim.... biggrin.gif

--------------------
Ds kovalayan...

+Quote Post
Wham
mesaj 29.09.2007, 11:26:52
leti #9

Grup Simge

leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
ye No: 6

Boga Burcu Bir hata yaptiklarinda insanlarla yz yze bakmaya ok ekinirler. Hem zaten olan olmustur. O yzden Bogalarin zr dilemedikleri iin kaybettikleri ok arkadaslari vardir.

Valla kolay kolay hata yapmam yani bos hareketim szm olmaz o yzden zr dilemeyi gerektirecek durumlar bende olmaz hee bana ok zr dileyen insan olmustur affediyicimdir hemen unuturum.

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 29.09.2007, 17:48:40
leti #10

Misafir Yazar

Kova Burcu Dnya tatlisi insanlardir. Hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak iin bir seyler dsnrler. Genelde de basarirlar

iste buda aynen benim...dnya tatlisi yani.......genelde zr dilememi gerektirecek bisey yapmam... hata bendeyse zr dilerim...ama karsi taraf hatali oldugu halde,hatayi bana ykleyip benden zr bekliyorsa daha ok bekler.....

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 21:07:23
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net