IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Windows'un Meşhur Manzarası
darko
mesaj 07.10.2007, 18:55:36
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 44

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

ogumuzun kullandigi isletim sistemi Windows XP’yi ilk ykledigimizde Luna adli temanin varsayilan duvar kagidi olan bu meshur resim kimin?
Dnyanin en nl fotograflarindan biri sayilabilecek bu fotograf, Amerikali profesyonel bir fotografi olan Charles O’Rear‘e ait.
Charles O’Rear‘in, Mayis 1979′da National Geographic‘te yayinlanan Bliss(Tam Mutluluk) adli fotografi, California yakinlarindaki Napa Valley‘de ekildi.
Yerel bir sylentiye gre burayi ziyaret eden Bill Gates‘in, burdan ok etkilenerek kendi kendine “Tam Mutluk” dedigini ve bu yzden kullandigi ynndedir

Alintidir.

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
alikusu
mesaj 07.10.2007, 19:48:18
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Bu tema  benim ok sevdigim bir  fotograf acaba  bu  gerekmi degilmi  diye  merak ederdim  bu konuda  aydinlattigin iin tesekkrler  darko, hakikaten ok gzel  bir  fotograf...

iste  buda  trkisi windows  xp nin temasi  adi  piknikiler..bunuda  ancak bizimkiler  yapardi 

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !
Go to the top of the pagePM

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 24.01.2019 - 09:01:32
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net