IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Affetmeyeceiniz 3 Kii
alikusu
mesaj 15.12.2007, 15:18:08
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Hayatiniz boyunca sizde unutulmasi mmkn olmayan acilar ve kirginliklar birakan pek ok insan olmustur..
Kimisi zamanin ilaci ile tedavi edilir ve affedersiniz bazen farkinda olmadan, bazen bilerek..
Lakin bazi kirginliklar vardirki lene kadar sizinle beraberdir ve dersiniz hayatim boyunca affetmeyecegim ..
evet bir siralama yaptiginizda ilk kimler paylasir ..
ben hemen yazayim bende 2 kisi ikti.

1-Ortaokul ingilizce gretmen ..aptalca bir kapris ugruna beni sinifta birakmisti ingilizceden..
2- zat-i muhteremin biri eskide kaldi ama lene kadar af yok ona da

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 15.12.2007, 20:11:53
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Belkide gerekten mrmn sonuna kadar unutamayacagim sekilde acilar,kirginliklar birakan insanlar olsada hayatimda ,daha dogrusu izler diyeyim nk acilari ve kirginliklari bir sekilde bertaraf etmeye alisiyorum iimde, 'asla affetmeyecegim 'dedigim bir insan olmadi.Oldu isede zamanla grdmki affetmisim.Yara alan her ne kadar ben olsam da.Hatta elestirildigim bile olur siklikla bu konuda.Bu yapisal bir sey sanirim.Belki bir seyler kopup gidiyor iimden ama kirginliklari hi sevmiyorum.Umarim hayatimin sonuna kadarda 'Seni asla affetmiyecegim' diyecegim bir insan olmaz.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
ember
mesaj 15.12.2007, 20:33:21
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Hi yle bir kisi olmadi.. Ya ben ok byk bir kazik yemedim ya da insanlari oldugu gibi kabul etmemden kaynaklaniyor bu.. Kendimiz dahil hi kimseyi degistiremeyecegimizi biliyorum nk artik..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
hazan
mesaj 15.12.2007, 21:28:46
leti #4

Grup Simge

leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

QUOTE(cember)
Hi yle bir kisi olmadi.. Ya ben ok byk bir kazik yemedim ya da insanlari oldugu gibi kabul etmemden kaynaklaniyor bu.. Kendimiz dahil hi kimseyi degistiremeyecegimizi biliyorum nk artik..
    Sevgili ember,byle birsey yasamamis olmaniz ne gzel.Insanlari oldugu gibi kabul etmek konusuna katiliyorum.Hos etmesek ne degisecek.Ama henz o olgunluga erisememisken(insanlari oldugu gibi kabul etmek) hatta hi bir olgunluga erisememisken bile sizin disinizda gelisen ancak size byk acilar yasatan olaylar ve buna sebep olan en yakinim dediginiz insanlar olabiliyor.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
november76
mesaj 15.12.2007, 21:37:08
leti #5

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Zaten insana en byk acilari en yakini addettikleri yasatmaz mi!

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
s.alice
mesaj 15.12.2007, 23:34:03
leti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 241
Katlm: 09.08.2007
ye No: 380

Hayatin gereklerinden kailmiyor, affetmenin sinirinin kisiden kisiye degistigini dsnyorum.Insan yasadiklari karsinda kendini bile affediyorsa baskasini affetmesi de kainilmaz olur.

+Quote Post
alibaba
mesaj 17.12.2007, 21:46:17
leti #7

Grup Simge

leti: 2,624
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

Kiymetli alikusu,
gnlerdir bu basliga bakip bakip dsnyorum. szle affettim desem bile kimseyi bugne kadar effedemedim. Affetmek pek mmkn degil benim iin. Ama insanlari hayatinizdan bir esya gibi ikaramazsiniz. bir baska deyisle isteseniz bile kimsenin hayatindan tam olarak ikamazsiniz. unutmak belki buna yakin bir etki yapabilir ama illaki bir sey size gemisi hatirlatir. gemisteki fkeme glerim ama yargilarim degismez.

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
lifelines
mesaj 17.12.2007, 22:01:25
leti #8

Grup Simge

leti: 2,398
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

Bugne kadar bana o kadar ok ktlk yapildiki 3 rakaminin yanina sifirlar eklemek lazim.
Ben affetsem bile br dnyaya inandigim iin bekliyorum.

+Quote Post
clown
mesaj 18.12.2007, 15:01:14
leti #9

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

yle bana yaptklarndan dolay asla affetmeyeceim kimse olmad sanrm. imdi dnyorum da hatrlayamyorum. Hatrlayamadma gre herkesi affetmiim demek ki farknda olmadan.. Baz insanlar kinin insani ayakta tuttuuna, yasam enerjisi verdiine inanr, bense kinin insann enerjisini smrdn dnrm. Kin duymak yerine, bana zarar verdiini dndm insanlar hayatmdan karrm, hem de sevgili Kurukafa’nn zannnn tam aksine, tpk bir eya gibi...

Ben ok duygusal bir insanim ve bunca zaman bana gerekten affedemeyeceim kadar byk bir eyin yaplmam olmas sadece ans. nk insan bu, ne yapaca belli olmuyor, her insanin iinde uyur veya uyank bir eytan var ne yazk ki...

Belki benimle birebir ilgili deil ama, benim de affedilmez bulduum gnahlar vardr . zellikle az dili olmayan zavall hayvancklara yaplan ikenceleri, itlaflar affedilmez bulurum. Byle eyler yapan insanlarda benim asla unutmayacaklarm ve affetmeyeceklerimdir ...

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
dilemma
mesaj 10.02.2008, 05:57:15
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 225
Katlm: 08.02.2008
ye No: 2,283

bizzat ben kendim... ben hayatima butun bunlari nasil yapabildim sorusunu sorabilmeme bile nedendir kendim... ve onu hayatim boyunca bagislamayacagim...

--------------------
ne adamlar sevdim zaten yoktular

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 05:01:35
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net