IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Messenger
dafne
mesaj 26.12.2007, 12:37:21
leti #1

Grup Simge

Grup: ye
leti: 27
Katlm: 17.12.2007
ye No: 1,531

ok iyi kullandigimi syleyemem ...en okta listedekilerin kirilmasina kapris yapmalarina bozuluyorum.. neymis efendim onlineymiste ben neden slm vermiyor musum..yani arkadaslar kimse kimsenin potansiyel karisi yada kocasi yada sevgilisi degil ki allah askian nedir bu..pc basinda srekli ekrana bakiyor degilimki uygun olmayabilirim yogun olabilirim:)yani is g birakip srekli  msn bakiyor degilim::)sizler msn nin nelerinden sikayetisiniz? merak ettim
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Wham
mesaj 26.12.2007, 12:46:00
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

Hi haber vermeden msade istemeden evrimdisi olanlara sinir oluyorum..

+Quote Post
Mrbom
mesaj 26.12.2007, 13:50:16
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Burda grdgm messengerin kendisine degilde kisi listesindekilere bir emkirme sz konusu biggrin.gif ...Benim derdim direk kendisiyle,devamli kesiliyor...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
dafne
mesaj 26.12.2007, 14:26:36
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 27
Katlm: 17.12.2007
ye No: 1,531

emkirmiyorum bee:)))))))))))))

+Quote Post
alpino
mesaj 28.12.2007, 01:55:44
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Hayatimiza cep telefonundan sonra giren en onemli iletisim araclarindan biri.Ama bu da ayni cep telefonlari gibi ozel hayati sabote ediyor cogunlukta.Cep telefonu ciktiginda "Neden cebin kapali,neden msj yaziyorum aninda cevap vermiyorsun" gibi pek cok ornegine tanik oldugum seylere simdilerde "neden offline'sin,neden beni kontak listesinden sildin,neden maillara cevap vermiyorsun" gibi tonla neden ile baslayan gereksiz sorular yumagina sebebiyet veren iletisim araci.En kisa zamanda hayatimdan cikarmayi dusundugum ve daha sonrasinda her ne kadar vazgecilmez olsada bu kervana cep telefonunuda ekleyecegim iletisim araci.Ama o zamana dek bana bu sorulari soran tum tanidiklarima israrla verdigim cevaptaki gibi "Guzel kardesim,guzel arkadasim.Benim olan seyi istedigim gibi kullanmak bana aittir.Benim olan bana ozeldir"

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
Asphodel
mesaj 27.02.2008, 21:51:41
leti #6

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 330
Katlm: 03.02.2008
Nereden: Istanbul
ye No: 2,252

smile.gif Bense tam aksine msn iletiiminde de zenli olmak gerektiine inanrm. Ya da yle syleyeyim samimi insan her yerde ayndr. sosyal hayatta nasl davranyorsa sanal alemde de ayn davranr. unutmamamz gereken tek ey var iletiim kurduumuz ortam sanal olabilir ama karmzdaki gerek bir insan. o insan karmzda olduunda nasl davranyorsak msnde de ayn tavr gstermeye zenirsek msn iletiimi gzel bir eydir.

--------------------
SHOW MUST GO ON

+Quote Post
mavi
mesaj 05.03.2008, 13:09:30
leti #7

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,159
Katlm: 19.10.2007
Nereden: Izmir
ye No: 673
Ruh Halim:

Akcas bende seviyorum MSN ile iletiimi.ok uzakta okuyan bir kuzenim var ve onunla tlf'da nekadar konuabilirimki? ama MSN ile istediim kadar onunla sohbet edebiliyorum dzgn ve abartsz kullandktan sonra neden olmsn ki hayatmda MSN????

--------------------
mavi

Kaybedeceini bile bile neden mcadele ediyorsun? dedi. leceini bile bile yaadn unutmutu o an...Bozmadm

+Quote Post
Adore
mesaj 10.11.2011, 11:54:53
leti #8

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Kzm Ankara'ya gidince MSN ile grme balangta cazip gibi gelmiti.
Ancak ksa srede bundan vazgeildi.
Yazmakla konumak ayn ey deil.

Yaknlarmda MSN bamls insanlar grdke, byle bir alkanlk edinmediim iin halime krediyorum rolleyes.gif

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
sahaf
mesaj 10.11.2011, 12:45:01
leti #9

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,118
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

ilk zamanlar olduu kadar popler deil imdilerde. Fazla deil 6, 7 sene evvel herkes ''beni eklesene'' veya ''msn adresini versene'' gibi talepler ile karma kard. Kibarca reddedip ''ben msn kullanmyorum'' der ve geitirirdim. Hakikaten yle ama kullanmadm yani.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 27.06.2019 - 02:17:35
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net