IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Tarot
Sah_Mat
mesaj 03.01.2008, 03:51:26
leti #1

Grup Simge

Grup: ye
leti: 95
Katlm: 17.10.2007
ye No: 656

Fala Inanma, Falsiz Kalma!

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
linea
mesaj 03.01.2008, 07:09:12
leti #2

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

Sabah sabah bi tiklayayim, bi falima bakayim dedim ama beni bi dvmedigi kaldi, pek nahos seyler syledi.Iyi ki fala inanmiyorum. ( Yine de bazi tespitleri dogru valla )

1- ASA KRALI(Ters)

Bir zamanlar aik ve paylasmayi seven bir kisiydiniz. Fakat simdi sadece ikarlarinizi gzetiyorsunuz. Sphelerle dolu dnyanizi sadece kendi ikarlariniza uygun amalara ve zevklere ayirmis durumdasiniz. Gittike huysuzlasiyor ve dar fikirli oluyorsunuz. Bir an nce bu tutumunuzdan kurtulmali evrenizdekilere karsi daha anlayisli, daha aik olmalisiniz.

2- KUPA ALTILISI

Yeni bir ev kurmak iin iyi firsatlar elinize geecek. Gemisinize yaklasacak ve sahip oldugunuz seyleri dsneceksiniz. Simdiki halinizi gemisten getirdiklerinizle karsilastiracaksiniz. Iindeki ocuk hala yasiyor. Sagduyunuzla hareket etmeli ve kararli olmalisiniz.

3- KILI KRALIESI(Ters)

Gemiste yasamakta israrlisiniz. Aklinizdan ikmayan kt bir aniniz var ve onu unutmayi, hayatinizdan ikarmayi reddediyorsunuz. Mutsuz gemisinizi bugnnze tasiyorsunuz. Yasadiginiz ani karartirken, hayatiniza giren yeni olaylarin ve kisilerin de gelecegini zehirliyorsunuz. Sanki intikam almak ister gibisiniz. Bu durumu atlatamazsaniz szleriniz zalim, kararlariniz insafsiz ve kirici olabilir. Istemeden de olsa karsinizdaki kisileri kirabilirsiniz. Evet hayatin glklerini omuzlarinizda tasimis olabilirsiniz fakat artik kendinize acimaktan vazgemelisiniz. Kendi kendinizin gcn yok ediyorsunuz.

4- KADER ARKI

Planladiginiz olaylardaki degisiklikler kendinize olan gveninizi kaybettirmesine msade etmemelisiniz. Basarilarimizin ardindaki gszlgmz de zaman zaman grmeli ve bu dnemde gelecek kt sansa hazirlikli olmaliyiz. Eger diger kartlar arkin ykseleme ynne dogru adim attigimizi haber veriyorsa, bunun farkina varmali ve ykselmek iin abalamaliyiz. Hayatimizda anlayisa ve sag duyuya yer vermeli ve zamani en iyi sekilde kullanmaliyiz. Bu kader arki bizim olgunlasmamiz iin baslangica ilk adimdir. Ve mcadeleyi simgeler.

5- KILI ONLUSU(Ters)

Sizin iin ters olan bir durum artik iyiye dogru gidiyor. Artik sizde bu durum karsisinda tutumunuzu degistirdiniz ve sizden daha stn kisilerden fikir aliyorsunuz.Siz bu inisli ikisli devreyi bitirebilmek iin kendi akliniza, zekaniza gveniyorsunuz. Ayrica duanin ve inanlarinizin da gc sizin bu g devreyi atlatmaniza yardim edecektir. Sizin iin bir mit isigi sz konusu. Problemleriniz azaliyor.

6- KUPA DOKUZLUSU

Hayatin tadini sonuna kadar ikardiginiz bir dnem. Dostlarinizla ve sevdiklerinizle berabersiniz. Hayat size hos ynlerini tekrar gsteriyor. Isteklerinize ve hedeflerinize nasil yol aildigina siz bile sasiracaksiniz. Var olan ufak tefek sorunlarin da stesinden kolaylikla geleceksiniz. Dikkat, ly kairdiginiz taktirde hos olmayan durumlarla da karsilasabilirsiniz.

7- TILSIM LS(Ters)

Dileginize tam anlamiyla konsantre olamamaniz sonucunda hayal kirikligina ugrayacaksiniz. Kibiriniz ve yanlis hkmleriniz sonucunda baskalarinin tecrbe ve tavsiyelerinden faydalanamiyorsunuz. Onlarin size yardim etmek istemelerine msaade etmeli, grslerini almali ve bunlardan faydalanmalisiniz.

--------------------
Nen var kuzum ?
Go to the top of the pagePM

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 26.06.2019 - 04:29:09
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net