IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
lm lanlar
okseybilenkiz
mesaj 14.01.2008, 23:31:13
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ACI BIR KAYIP
yemen esrafindan, habesistan muhacirlarindan iken brezilyaya yerlesmis ve trk kahvesi olarak dnyaya hkmetmis, bazen bir fincanda kirk yil hatiri kalan, bazen de telvesine fallar ailip kapanan, nohutun gayrimesru esi, soya fasulyesinin kardesi, tiryakilerin rya ve hayal kaynagi,
ESMER ZADE KAHVE
yakalandigi amansiz hastaliktan kurtulamayarak vefat eylemistir.acimiz byktr...
FINCANCILAR DERNEGI

BASSAGLIGI
margarin ailesinden ,madam sanellanin sevgili esi, donyagi ve likit yagin ocugu, tama, tarin, karam ve sabah in babalari, fakirin sofrasinda taht kuran,
SANA EFENDI
bilinmeyen bir hastaliktan vefa eylemistir.
cenazesi bugn beyoglu sinagogunda yapilacak trenle kaldirilacaktir.bassagligi dileriz.
YOKLARYAN CENAZE LEVAZIMATI MESSESESI

ELIM BIR KAYIP
maruf akaryakitlar ailesinden, merhum petrolun torunu, merhum asfalt ile merhume fuel-oil hanimefendinin ocuklari, merhume motorinin esi, merhum benzin ve sper in babalari ve plastiklerin dedesi.
ANADOLU INSANININ ISI VE ISIK KAYNAGI GAZYAGI BEYEFENDI
elim bir trafik kazasi neticesi hakkin rahmetine kavusmustur.cenazesi deniz bey dergahinda kilinacak gle namazindan sonra topraga verilecektir.

KUYRUKTA LMEYI NLEME CEMIYETI

VEFAT
deterjanlar ailesinden, kll suyun torunu , sabunun yakin akrabasi merhum sodanin esi, persil ile tursilin kardesleri, gnes in kuzeni, pril ,alo,taris ve sasmazin anneleri, sorayin yengesi, all in sevgili ninesi,

HANIMLAR ILE KILIBIKLARIN YZN AGARTAN OMO HANIMEFENDI
hakkin rahmetine kavusmustur.cenazesi yarin ikindi namazindan sonra kaldirilacaktir.
AILESI

KAYBIMIZ
taninmis anadolu ttn ailesinden ,merhum harman bey ile mteveffiye madam serkldoryah in ogullari, merhume maltepe hanimefendinin esi, merhume beyazu samsunun ikiz kardesi, merhum yenice nin dayisi,merhume hisarin enistesi, merhum sipahi ile barisin babalari, merhume gelincik ile baharin kayinpederi ve merhum bafra ile birincinin dedeleri.
BTN TIRYAKILERIN GZBEBEGI KARADENIZ ESRAFINDAN SARI ULU SAMSUN
mptela oldugu hastaliktan kurtulamayarak rahmeti rahmana kavusmustur.cenazesi samsuna gnderilecek ve yarin gle namazina mteakip tekel mezarligina gmlecektir.tiryakilerin onulmaz acisin paylasiriz.
TTN RETICILERI ADINA TUNCAY MATARACI
NOT:cenaze treni sresince marlboro yakilmamasi rica olunur

LM
isiklar ailesinin medari iftihari, meydan atesi ile iranin torunu, mum ile yag kandilinin ocuklari, idare ve gaz lambasinin yegeni,gemici fenerinin dayisi, el feneri ile isildakin babalari, otomobil farinin sevgili esi, lksn biricik dedesi
EDISONUN INSANLIGA HEDIYESI BYK SAH AMPUL HAZRETLERI
maruz kaldigi suikasttan sonra, yatirildigi hkmet hastanesinde ila bulunamamasi yznden vefat etmistir.btn tesellimiz, kabinede iki tane gnes bulunmasidir. acimiz sonsuzdur
SEVENLERI

70 li yillarin sonunda benim gibi tp kuyrugunda bekleyen mazi dostlarina yavuz donatin kse yazilarindan.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
alibaba
mesaj 14.01.2008, 23:38:09
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,609
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

o gnleri bir daha grmek istemem. Allah korusun. yazilari okuyunca neler neler hatirladim.
karamba karambita

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
ember
mesaj 14.01.2008, 23:48:09
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Sahiden de biz burda ne kadar anlatsak da yasamayan bilemez o gnleri (bilmesin de).. En basitinden caninizin istedigi yemegi yapmak bile sorundu.. Yag yoktu, tp yoktu.. Olani da ok dikkatli kullanmak zorundaydik.. ay yapmak iin bile dsnrd annem.. Ve o kuyruklarda beklemek.. Dilerim yle gnleri bir daha yasamayiz..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
34BM777
mesaj 15.01.2008, 01:03:45
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 8
Katlm: 14.01.2008
ye No: 1,964

Vaybe Ne ilanlar Varle..?

+Quote Post
bigfoot
mesaj 15.01.2008, 02:30:17
leti #5

Grup Simge

Grup: ye
leti: 13
Katlm: 28.12.2007
ye No: 1,692

ben ozamanlarda kktm ii hatirliyorum 3 adet bakkal vardi mahallenizde hepsine ayri ayri zamanlarda sana yag gelirdi ozaman sana yagdan baska yag yoktu biz erkenden siraya giderdik allahtan bakkal amcalar beni severdi erken haber verirlerdi , babamda taninan esnaflardandi bazen bana adet yag verirdi sanki dnyalar benim olurdu...
ne gnlerdi.....

bilirmisiniz sular akmazdi tankerle ime suyu gelirdi... birde biz istanbul belediyesinin arkasinda otururduk yani istanbulun gbeinde yani zor gnlerdi zooooooooorrrrrrrr allah kimseye ognleri tekrar yasatmasin

+Quote Post
helezon
mesaj 16.01.2008, 11:45:51
leti #6

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 309
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Rize
ye No: 186

ben yle yokluk dnemini hatirlamiyorum da kuyruklari byklerden duyardik eskiden kuyruk vardi diye. genelde de zeytinyagi tp sanayagi seker gibi rnler karaborsa olurmus.
benim zamanimda ise zam gelecegi gnn nceki gn bazi rnler ( zellikle toz seker) dkkanlarda nedense biterdi erttesi gn zamli satmak iin stok yaparlardi.
yokluk dnemini yasayanlar simdi o rnlere daha ok kiymet veriyor galiba . daha idareli oluyorlar.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 24.01.2019 - 08:50:21
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net