IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Yazlamam Mektuplar!
Beeni 5 V

creed
mesaj 31.01.2008, 12:14:07
leti #1

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 243
Katlm: 23.01.2008
Nereden: ortadnya
ye No: 2,090

Yazmak istediginiz ama yazamadiginiz mektuplari yazin istedim ve yazmak istedim.. hani asla iadeli taahtl olamayacak ve asla ulasamayacak yazdiginiza ama belki gekalmisliklarimizi bir nebze hafifletir diye dsndm.

--------------------
Geni zamanlarda...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 31.01.2008, 15:01:15
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Bazen oluyor yazmak istedigim seyler,iim dolup tasiyor...Ama gekalmislik adina degil,hislerim adina...Evet iadeli taahtl olmayacak ve asla ulasamayacak yazdigima...Kim bilir belki birgn...

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
creed
mesaj 01.02.2008, 10:00:12
leti #3

Grup Simge

Kendimden kalana;

aslinda bir sofra artigisin sen gen mrmn, papagan tnegisin olmusluklardan sadece tekarlari grenen, ana fikri olmayan dz yazisin sen ve ziftlesmis bir ruhun peltek konusan elimsizisin artik. kisacasi sen bensin ve nedense senden vazgeemeyen ben....

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
hayalperest
mesaj 01.02.2008, 14:10:41
leti #4

Grup Simge

leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

hepm duydugumuz bir seydir ya kiz ocuklari babayi rnek alirlar diye ben bunlarin disindayim.Her zaman rnek aldigim tek kisi sendin..Kitap okumayi bana asilayan,yeri gelince bana annelik yapan,uzun yillar kendim olmam iin benle ugrasan ve Kendimle barismami saglayan ablam iyi ki varsin.

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post
nderrr
mesaj 01.02.2008, 23:37:34
leti #5

Grup Simge

leti: 184
Katlm: 03.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,364

sevgili baba

sevgili konusunda cittimiyim bilmiyorum.seni zlyormuyum onuda bilmiyorum.taniyormuyum pek deil.hayatimizdan ikali 30 yil oldu.ldgnde zldmm bilmiyorum.nk ocuktum kktm kalabalik eglence gibi geliyordu.bunu sen biliyorsun.farkinda olamadigim iin o gn ocuk olup aglayamadigim iin ve halen daha bazi yanlarimi bytemedigim iin.annemi zmemek iin seni tanimaya kalkismadigim iin ve bir ok sey iin hibirzaman yanimda olmadigin iin hepsi iin okkkkkkkk zgnm.zellikle istemeye istemeye yokluguna alistigim iin(yalan syledim asla alisamadim seni ok zlyorum)

+Quote Post
creed
mesaj 02.02.2008, 10:08:02
leti #6

Grup Simge

Ince L,

Aslinda bunu sadece sen anliycaksin ama ben yinede ortalik yere yazicam, kus dili misali olucak iki bilen okuyacak digerlerine ok yavan gelicek ve bir enigmasi asla olmayacak yazdiklarimin... zlemle baslamak, baslangilara kalbinde bogazii rasathanesinin verilerini bile karistiricak sallantilar yaratabiliyor emin ol ve ruhunda asla onarilamayacak esini kaybetmis kumru kusu yanlizligi...Yasamak ok kekre gelmeye basliyor keza nefes almak bile hatta sensiz dinlenen the doors bile... Tek tad alabildigin seni lme yaklastirmasini umdugun kln irpmak iin kltablasi aradigin kisa camel sigaran. Aslinda sensiz yakilan her sigara hayat niten ve onu sndrdgn kltablasida ruhun oluyor kisacasi... Ince L, kelimelerimi sen rehin aldin ruhumuda hatta sana vericek tek varligim hayatta kalmaya alistigim dakikalarim ve onlarin kalaninida vermeye raziyim...Sayet aynalar bile yzm gsterirdi eskiden simdiyse ruhumda yaslandi sensizlikten ve lanet aynalar onu da gsteriyor sanki istahlari ve tamahkarliklari hat safhada...Ince L, gel artik...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
clown
mesaj 02.02.2008, 13:34:14
leti #7

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Sevgili Baba,

O gidişinden beri, (hani evi terkedişin vardı ya işte, o gidişin) sana hep sylemek istediğim birşey vardı. O gittiğin sabaha dair. Hi sylemedim bu gne dek. Tam 21 yıl geti. Dile kolay 21 yıl... İimde tuttum... Artık o gn, yzne sylenmeyecek kadar uzak, unutulmayacak kadar yakın...

Bana gideceğini sylediğin o gece, iki gen kızla birbaşına kalacağını bilen annem yalnızlığın şimdiden iini saran korkusuyla yatağında huzursuz uykusuz, gitmenden lmden korkar gibi korkan kardeşim gzleri uykuya yenik, kabuslarla dolu bir uykudaydı. Biri uyanık, diğeri uykuda ikiside biliyorlardı, seninle gidişini konuştuğumuzu, bekliyorlardı. Aslında gitmen de kalman da birdi benim iin. nk sen oktan gitmiştin benim iimde. Ama onlar iin, sırf onlar iin "kal" dedim sana. ok gentim, ok gururlu, sana "kal" demek incitti beni. Ağladım. Sen bilemedin gzlerimden zm gibi szlen yaşların incinen gururumun isyanı olduğunu. Gidişine ağıt sandın. Sen de ağladın. "Kalacağım" dedin. Ben de sandım ki kalacaksın. Canım annemin korkmasına, kardeşimin zlmesine gerek yoktu artık... Herşey hep alıştığımız gibi, eskisi gibi olacaktı. İimde bir boşluk oldu, bir rahatlama. Uyudum. Sabah kalktığımda bavulların kapının nndeydi, boşaltılmamışlardı. Demek, demek gidiyordun. Bana yalan sylemiştin. Hi yzme bakmadan, bakamadan gittin. Bana yalan sylemiştin. Ben de sana hi "hani....." diye başlayan o cmleyi kurmadım. Tam 21 yıl hi kurmadım baba...

Şimdi mi kuracağım o "hanili" cmleyi? Hayır, hi sanmıyorum. Sadece o sabah seni, bir mr affedemeyeceğimi sanmıştım. Ama insan affediyor be baba... Tek affedemediğimiz kendimiz. Sen kendini affedebildin mi baba? Bazen benimle ya da kardeşimle gururlanırken yznde grdğm o mahup ifade, yzmze o kaamak bakışlar... İim burkuluyor inan. Ben seni affettim, affedeli ok oldu. Sen de kendini affet artık baba...

Kızın.

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
creed
mesaj 20.02.2008, 11:08:08
leti #8

Grup Simge

Uzakta ki;

arkm sonuna kadar aarak dinler oldum seni duymamak iin,iimdeki sesini, malm bu aralar srekli konuur oldun iimde...Nefes alrken yukar kaldrp bam ve derin derin eker oldum hava dan...Malm iimin atmosferi sen oldun belki derince ekersem deiir atmosferimdir umudum ve yukar bakarm nk senden daha byk bireyin olduunu bildiim tek yer oras var... tanrnn yeri... Kahvemi olabildiine scak ier oldum bu aralar senin scaklndan daha scak olsun diyedir azm yanarak kahve imelerim...Sigaralarmn artk yarsn krp ier oldum dier yars nedense seni hatrlatyor yemin ederim... Ara ara otogara gider oldum ayrlanlar seyredip yanlz olmadm hissetmek iin...Ama itiraf edeyim hep kavuanlar arpyor gzme...Bir anne-oul yahut baba-kz, vuslat bitenler... Oysa ben baraj gvdesi kadar szdrmazdm senden nce... 'zlemem ben' diye ahkam keserdim uzaklarda sevdikleri olanlara...Barbar conan dm ben yalvarmalarm olmazd benim ama yalvarrm gel,yalvarrm... Bir erkein verebilecei en deerli ey onuruysa onuda verdim bak...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
creed
mesaj 24.02.2008, 15:12:22
leti #9

Grup Simge

Masallarm;

Onceleri sizin kerametinizin szldnz dudaklardan geldiini sanrdm, nanmalklarmda onlarn sebebiyleydi sizlere,annemdi o dudaklarn sahibi nk ve o asla yalan sylemedi bana... Uyku arifelerinde dinelemedim ben masallarm filmlerdeki gibi belki ama ok zamanlar dinletinin huzuruyla uyuduum oldu,gne tepeden bakyor olsa bile...Ozamanda kerametin anlatlanda deil, anlatan sesin huzurunda olduunu dndm okca...Aslna bakarsanz o zamandan bu zamana fazla birey deimedi bende, Ne zaman bir masala dsem annemin huzuru dolar iime ve hep kkken ne kadarda aldanmm sadece anne icad deilmi masallar derim, o masal bitene kadar. Ama masal bitince iime yeniden aldanlarn huzursuzluklar dolar ve 'bu masal annemin masalna benzemiyor ki' derim ilenerek kendi kendime. Evet devleri oluyor iine girdiim masalllarn, kaybolan ayakkab sahibini aradm oluyor, saatin oniki' yi vurmasn beklediim anlar bile oluyor imdiki masallarda , konuan kediler olmuyor belki ama masaln etkisiyle konutuum kediler oluyor. Ama tek fark imdiki masallarmn; sonlarnda elmaya sahip aramakla geilmiyor ve kimse mrvvetine eremiyor, ksacas kibriti kz son kibritim bu diyor ama masal bitince cebinden akmak kartyor.

zledim sizi masallarm ksacas.. hangi diyarda, hangi dev sakladysa sizi, Zrhm kuanacam ve bir gn mutlaka bulacam sizi...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
hayalperest
mesaj 08.03.2008, 00:23:22
leti #10

Grup Simge

leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

Beren,
Umudum merhaba...sana o kadar ok ihtiyacm var ki u aralar bilemezsin...O kadar garip ve zntl iki gn geirdim ki....Diyordum ya hep hayatm filim gibi diye ,beni seyredenler eline mendil almal smile.gif ...Hayatn sana ne getireceini bilemiyor ve ona gre tedbir alyorsun ama ne iin? Bakalar kullansn diye ...yleyse ne anlam var skntdayken kenara bieyler ayrmann .Elimdekilerin tmn verdim ve hala onun hayatn kurtardmzn farknda deil...Teekkr edecei yerde,ki bunu da beklemiyoruz ama en azndan kalp krc szler duymasaydk mutlu olurdum kendi adma.Neyse,,,Yapmadmz eyler yznden sknt ekiyoruz ve inana beni sana anlattklar kadar mkemmel deilim.Anlatanlar abartmay seviyor, biliyorum.u iki gndr seni dnmeyip,kendi dertlerimle zdm.Bencillik etim oysa tek kt gn geiren ben deildim...Fark etmedim...Bana nasl katlanacaksn ki sen...Bunu sana sorduumda "sen nasl bana katlanacaksan "diyorsun ya en azndan senin bunun iin gerek ,salam gerekelerin olacak .Ya benimkiler ? kk minik nemsiz eyler...Galiba bu minik kk eyleri byk sorun haline getirip ,sonrada onlar zemeyen , panikleyen benim ...Evet ,evet kesinlikle sorun bende...
Sana sylemek istediim o kadar ok ey var ki...Nereden balayacam bilemeyip ksa bir zet gemeye karar verdim .yiki varsn ve iyiki yanmdasn... Fazla ksa olduunu dnebilirsin ama bu cmlede tm sylemek istediklerim sakl smile.gif Kendine iyi bak bana lazmsn ... Luthien

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 21.03.2019 - 02:08:59
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net