IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Anlarm.Net'in Enleri
alikusu
mesaj 10.01.2009, 23:23:35
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Sanal alemin byle nadide ei bulunmaz zel ve deerli sitesinde ( hoik ye tongue.gif ) En'ler olmazm yaklak 2 yldr buradaym kimler geldi kimler geti ama gemeyecek tek ey burada paylalan iten ve samimi paylamlar yle bir gz atnca sitemizin enlerini ksaca yazmak istedim.
ben nacizane fikirlerimi paylaaym sizlerde katlmlarnzla bu keyi zenginletirin isterim..

ite alkuu'nun mazi sitemizdeki enleri...(.seimleri en ok paylamda bulunan ilk 100 kii iinden yaptm )

en ok paylam yapan :istisnasz emberciim enerji ve bilgi birikiminine hayran olmamak elde deil ylmadan alan deerli arkadam iyiki burdasn..

en aratrmac ye : mrbom o olmassa bu kadar dkman nasl toparlanrd bilemeyeceim bence sitenin olmazsa olmazlarndan .

en karabatak ye : tabikide alpino bir grnr bir kaybolur ama varln yapt paylamlarla her zaman sitemizde srdrecek olan deerli arkadam her ne kadar en iyi seri filmlerde yldz savalar , hababam snf konusunda takntlda olsak (unutmadm alpino dry.gif ) oda burada her zaman olmas gereken zel dostlardan biri.

en ok ey bilen ye : yani ad stnde okeybilenkz sinema zerine yapt paylamlaryla beni oklara sokan bazen kendisinin bu filmlerde bir ekilde yer aldn dndm arkadam bu nasl sinema sevdas ve nasl bir hafza okeybilenim deerli paylamlarnla hep burada olursun inallah.

en mzk ye : Galactica yani bunu bilmem sylemeye gerek varm kendisi en mzklk yapan yannda en fanatik 80li olma liderliini kimselere kaptrmaz..

en iyi dj'i : sevgili emrahuytun arkadam yapt canl yaynlaryla sitemizide farkl bir hava ve deiim rzgarlar estirmi neeli sohbetleriyle bence en iyi dj , arkadam canl yaynlarnn devamn dilerim.

en geyiki ye: alkuu yksek msadenizle kendime layk gryorum rolleyes.gif ..

en kitap kurdu ye: kurukafa alibaba , artk kitap kurdumu demeli kelime moderatrm yoksa ulemam yani hepsi birden kurukafann zellii nerde kitap nerde deyim ,atasz takldnz istisnasz ona bavurabilirsiniz ..

en taze gelin ye: tabkde lineacm ama hala dn resimlerini gremedik cicim bak yoksa ben deifre edeceim dn fotolarn , artk benden ne gibi fotolar kar allah bilir biggrin.gif , tatl ,deerli, gzel arkadam ho sohbetlerini zledik.

en hanmhanmck ye: haleciim olmazsa olmaz zarif ve yerinde paylamlaryla her zaman deerini ve yerini korur iyiki varsn haleciim.

en fanatik ye: wham kulaklarn nlasn nerelerdesin..

en kayp ye: elvina bir gittin pir gittin arkadam nerelerdesin gel artk.

en air ruhlu: aruzkolik en duygusal, en babacan, ve en ocuk ruhlu koca adam .. aruzbey kardeim alkuu hanm teyzeee diye site iinde bas bas barmalarn zledik. sayglar..

en pising ye: karakedi ad gibi. uysal, neeli, sessiz sakin katlmlaryla renk katan arkadam

en mzik sever : lifelines son zamanlarda dier konulardaki paylamlarylada sitemizde bir yldz gibi parlyor hep burada ol arkadam.

en gzel yaz'nn sahibi: sevgili clown her yazs bir baka gzel ama sitemizin giriindeki yazs ile btn gnlleri feth ettin canm arkadam, parlayan kalbin hep ldasn.

en sempatik ye: canm candycim bazen duygulu bazen dolu dolu cokulu yazlaryla gnl dostum candycim adda ok yakyor o gerekden glbeekerim benim.

en hassas ye: hazancmdan bakas olabilirmi hala atamadn u ekingenliini biliyorum kalbin her zaman burda ama paylamlarnda burda olsun artk benim zel ve gzel arkadam.

en fazla mzik arive sahip ye : bu sevgili semaviden bakas olamaz yani bir insan 10 bin yoksa 30 binmiydi bu kadar paray nasl ne ekilde toparlar oda ayrca tebrik edilesi durum sitemizde srekli gncelledii zengin arivi ile yeri dolmaz arkadam.

en arbal ye: oldkid bir dnem uzaklasada oda buradan kopamayan zel yelerden.

en asi ruhlu ye: asphodel kafasna uymayan konularda muhalefet yapmakdan asla vazgemez ama yle kocaman bir yrei varki sadece dorularnn pei sra gitmeyi seviyor bende onu seviyorum.

en resmi ye: ad stnde T.R.T

en sessiz ye: maviciim gelir gzel gzel paylamn yapar yine sesizce gider oda dnya tatls.

en ksa nick: F sanrm teferruatdan holanmyor bu arkadam.

en ok klavye tularn kullanan ye : elbette levent vezirolu hi bkmadan usanmadan Trk tiyatrosunun duayeni annecii Nisa Serezli'yi bize yeniden tantan en gzel yaanmlklarn tm aklyla bizlerle paylaan deerli insan ,takipciniziz levent bey sayglar hrmetler.

en kendi minimicik ama mazi sevdasyla yrei kocaman ye: emre siyaholu biz dinazorlara (szm meclisden dar rolleyes.gif ) yeni neslinde mazinin sevdals olabileceini gsterdin ,seni seviyorum tatl emreciim.

en yeni moderatr : Renk 90's hem paylamlar hemde yardmlaryla iyiki varsn dediimiz sevgili arkadam.

isimlerini yazmadm varlklaryla paylamlaryla sitemizi renklendiren herkes kendi alannda bir en ve eminim sizinde enleriniz vardr ..

yoksa yokmu blink.gif

aaaaaa ohmy.gif sitemizin en gizemlisini unuttum..

En gizemli ye: EDTR biggrin.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 12.01.2009, 20:52:07
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Canmsn alkuum, nasl da biliyorsun kalbimin daima burda olduunu. ekingenliimi attm saylr aslnda smile.gif Daha ziyade zaman faktr engeller oldu beni. Ama dediin gibi gnlm hep burda. ounlukla ayorum gzelim nostalji radyomuzu dinliyorum evde olduum zamanlar. Her ne kadar bilgisayarn banda oturamasamda. Bazen paylamlara gz atyorum, arada kardklarm oluyorsa da zaman bulduumda telafi edeceim inallah smile.gif Kopmam, kopamam ki buradan. Kendim pek katlamyorum ama sen tahmin edersin buradaki her bir paylamn benim iin ne kadar deerli olduunu.
Bu vesile ile burda olan olmayan tm Mazi Dost'larna Sevgiler, Sayglar ve Selamlar Gnl'den...

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
Mrbom
mesaj 07.02.2010, 01:26:03
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Bana gre bir ka En

En iyi karlama mesaj=Wham'den ilek'e biggrin.gif

Hosgeldiniz ilek bahesinden bizde tatmak isteriz..

En emkiren mesaj=Galactica'dan George Lucas'a

Serinin ekilen alti blm birbiri ile blnmez btn. George Lucas gibi bir usta'nin lemeler arasinda ki ayrintiyi kairmasina bir star wars fani olarak ok zldm dogrusu. Bence byk bir ayrinti idi. nk sz konusu filmin ana karakterleri. Dsnn ki anakin kendi yaptigi andriodi tanimiyor, obi van klon savaslarinda beraber arpistigi kisiyi hi grmemis gibi davranmasi ... Lucas abi ayip ettin okk...

En ayrnty yakalayan mesaj=Clown'dan Viki'ye

Viki'nin cinsiyeti erkekti. Babamla izlediimiz blmlerden birinde Viki, hzla havaya zplam, etei havalanm ve minik pipisi gzkmt Kk bir kz ocuu olarak ben de bakakalmtm, hatta biraz da kzarm

En ilk radyo anonsu=Deneme aamasnda saat 03 sularnda Galactica'ya

Yaasn 90'lar tongue.gif

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
alpino
mesaj 07.02.2010, 01:33:55
leti #4

Grup Simge

leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Mrbom sayesinde bu baslik cok daha degisik bir ivme kazanacak sanirim smile.gif Super fikir good.gif

En emkiren mesaj=Galactica'dan George Lucas'a

Dsnn ki anakin kendi yaptigi andriodi tanimiyor, obi van klon savaslarinda beraber arpistigi kisiyi hi grmemis gibi davranmasi ... Lucas abi ayip ettin okk...

Yalniz bununla ilgili bir celiski duyuyorum. Galactica, yakinda karsina gorsel kanit ile dikilicem sanirim happy.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
Mrbom
mesaj 07.02.2010, 03:15:50
leti #5

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

En sevimli paylam,bi o kadar sevimli cevap...

etolinho-arkadaslar donald duck sesini rahatlikla ayni tonda ikarabiliyorum..
sizlerle yakinda youtube ve pikniktube gibi sitelerden video mu paylasacagim...

desteginizi bekliyorum.simdiden tesekkrler

TURBO-cilgin videolarini merakla bekliyoruz.

En heves krc mesaj...

Madonna Trkiye'ye Gelsin Imza Kampanyasi konusuna verdii cevapla Wham

Gelmez bosuna heveslenmeyin bence..

En sabotr mesaj...

St Glgesi Bulamam Piknikinin Yeri isimli balktaki duygusal mesajlarn arasna Semavi'nin yazd

-patlcan musakkay ve pazartesileri ok seviyorum gnlk. benim sorunum nedir sence.

Yanlzln en paylalamad anlar,Alpinonun bi bana mcadelesi ve ilerleyen saatlerde ki desteim,emberin olaya sert mdehalesi ve bir yenin embere ''Kelimenin anlamn pekala biliyorum beyfendi'' demesi ve benim sandalyeden dm biggrin.gif ...Ksaca En kaos gnmz

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
Candy
mesaj 15.02.2010, 15:22:30
leti #6

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,585
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Enfes bir balk olmu alkuum..en sempatii semisin ya beni, asl o sen olmalydn..enerjinle ve birbirinden keyifli balk ve mesajlarnla bu sfata en ok sen yakyorsun. fl.gif

Mrbom'un anmsatmalaryla belirledii enlere de bayldm dorusu. laugh.gif

Birka en'de benden olsun o zaman 40.gif

En ekeri;alkuum

En duygusal;Aruzkolik

En karizmatii;ember

En ama en nostaljii;Galactica

En lgn;Linea

En scakkanls;Alpino

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
alikusu
mesaj 15.02.2010, 16:01:02
leti #7

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

mrbom'un enleride ok bir detayl olmu , bu kadar detay nasl aklnzda tuttunuz ama normal tabii mr burda geiyor mr.gif , tebrikler ..

Enfes bir balk olmu alkuum..en sempatii semisin ya beni, asl o sen olmalydn..enerjinle ve birbirinden keyifli balk ve mesajlarnla bu sfata en ok sen yakyorsun. fl.gif

En ekeri;alkuum

tevecchn candycim i-m_so_happy.gif ..

en mark ye: tabkne ben a3.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
Wham
mesaj 15.02.2010, 16:17:32
leti #8

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

En iyi karlama mesaj=Wham'den ilek'e

Hosgeldiniz ilek bahesinden bizde tatmak isteriz

Yuh o nasl bir cevap benmi vermiim yaw demek o zamanlar cocukmuum he.. laugh.gif

Madonna Trkiye'ye Gelsin Imza Kampanyasi konusuna verdii cevapla Wham

Gelmez bosuna heveslenmeyin bence..

Ama haklda ckdm yani sorun deil onun erkek versiyonunu getircez inallah bekleyin almalarmz sryor.. cool.gif

+Quote Post
linea
mesaj 15.02.2010, 19:18:25
leti #9

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

En lgn;Linea

oleyo.gif party0007dw7.gif

--------------------
Nen var kuzum ?

+Quote Post
DarKKingS
mesaj 15.02.2010, 22:39:58
leti #10

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 260
Katlm: 24.12.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 1,653
Ruh Halim:

Ne abuk unutulduk byle yaa pffft.png

--------------------
Bu halinin adi eli belimde bunu dokuyan cocuk kor oldu 5000 dolar halinin fiyati oda cocugun ameliyati icin

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.06.2019 - 20:35:01
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net