IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

Closed TopicStart new topic
Anilarim.net'te 3 yl
Adore
mesaj 02.06.2014, 13:58:26
leti #1

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Mesaj Tarihi: 02.06.2011, 16:05:54
Mine Soley'in vamp kadn olarak adn perinlemesine neden olan rol bir at zerinde rlplak grnd sahnelerdir. Filmin ekim aamasnda basnda bol bol yer alan bu kareler o dnemde byk tartmalar yaratmtr.
Bir ok filmde jnlerin gittii gece kulbnde "strp tease" yaparken grlmesi de dikkat ekicidir.

.........................

Anilarim.net'te ilk mesajm yazmn zerinden 3 yl geti.
3 yl nce bugn yazdm ilk mesaj.

Bu forumda ok gzel, duygulu ve samimi arkadalklar yaadm..
ok kr kimseyle ahsi bir kavgam ve tartmam olmad.

Beni kabul eden tm forum arkadalarma teekkr ediyorum.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
PROTOSS
mesaj 03.06.2014, 00:27:05
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,184
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

........
........

Dile kolay 3 yl. 4470 mesaj imdilik smile.gif Burda olduunuz iin teekkr ederim Sevgili Adore. Buray ok sevdiinizi biliyorum. yle site bir canlansa eminim yine frtna gibi eseceksiniz. Hepimizin eskisi gibi frtna estirmesi dileiyle diyelim artk.

Salcakla kaln...

+Quote Post
sahaf
mesaj 03.06.2014, 07:43:00
leti #3

Grup Simge

leti: 6,100
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Mine Soley'in vamp kadn olarak adn perinlemesine neden olan rol bir at zerinde rlplak grnd sahnelerdir. Filmin ekim aamasnda basnda bol bol yer alan bu kareler o dnemde byk tartmalar yaratmtr.
Bir ok filmde jnlerin gittii gece kulbnde "strp tease" yaparken grlmesi de dikkat ekicidir.

.........................

3 yl nce bugn yazdm ilk mesaj..

Merhaba abi,

sayfaya ilk mesajlar yazdn gn bende sayfadaydm. mesajlar pepee yazlmaya gelmeye balaynca 'noluyor len' dedim kendi kendi kendime nk bir iki gn iinde 'yazar' nvan alm, hafta sonu gelmeden 'elit', ay sonu gelmeden ise 'pre elit' falan olmutun laugh.gif aka bir yana olduka hzl bir giri yapmtn. ve inanyorum ki sende daha ok an vardr anlatlmay bekleyen, sen anlat abi ben okuyorum yazdklarn smile.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
Candy
mesaj 03.06.2014, 13:34:56
leti #4

Grup Simge

leti: 3,550
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Siz ilk mesajnza dnnce beni de bir merak sard, acaba ilk mesajm neydi? 120.sayfada yle bir ey buldum;
Tarih 25.12.2007 saat : 15:35

"Yine eskilerden birseyler ararken bu byl dnyaya aildi kapim..neydi bendeki bu eskiye zlem..adini koyamiyorum..bildigim sey kendimi burda buldugum..su meshur ekim yasasindan olmasin sakin..
Hatiralar..bizi bugne tasiyan hersey..onlardan kopabilmek mmkn m..?
Ve burayla ilk karsilastigimda kaybettigi oyuncagini bulmus bir ocugun mutlulugu sardi benligimi..
Sanirim ait oldugum yeri buldum.. "

smile.gif

7 sene gemi stnden. O arada neler yaadk, neler paylatk, hangi duygulardan getik. Eskiden, kk bir ocukken evimizin bahesinin kesinde kuytu bir ke vard, saklamba oynarken saklandm. Orada kendimi ok huzurlu hissederdim, sanki bana ait gizli sakl bir yerdi. Ona benzer bir hissi Anlarm net iinde hissettim. ocukluumu anlattm sanki yazmazsam kaybolup gideceini dndm eyleri anlattm kapal bir kutu. Sessizce okuyup giden, bazen glmseyen ruhlarn dokunduu ama zarar vermedii bir sakl bahe.

Size gelince sevgili Adore, siz bu asude topraklarda tozu dumana katan bir rzgar gibi estiniz. smile.gif Byle bir rzgara ihtiyac vardr her topran, kllerinden yeniden domak iin.

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Closed TopicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 19.01.2019 - 10:19:23
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net