IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

2 Sayfa V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
Doum Gnnz Kutlu Olsun! okseybilenkiz
Editor
mesaj 22.03.2015, 03:36:08
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 2,999
Katlm: 01.01.2006
Nereden: Ankara
ye No: 1
Ruh Halim:

Doum gnnz kutlu olsun! okseybilenkiz

Anlarm.Net ailesi olarak mutlu ve huzurlu yllar dileriz...

--------------------
Anlarm.Net
Maziden Kalanlar
Unutmayanlarn Buluma Noktas.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
oldkid
mesaj 22.03.2015, 04:53:59
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

tenlikle kutluyor, mutlu ve huzurlu nice yalar diliyorum.

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...

+Quote Post
bilgehan
mesaj 22.03.2015, 19:41:54
leti #3

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 425
Katlm: 08.06.2007
ye No: 108
Ruh Halim:

Gemite arkadalarn yapm olduu baz yorumlar da aldm. Buna bir nevi gecikmi teekkr yazs da diyebiliriz.

yelik: 20.10.2007

lgi Alanlar: Sinema,edebiyat, hayvanlar, ekoloji
Nereden: Krklareli
Ruh Hali: Keyifli
7,902 ileti (2.92 adet gn bana)

Yeni biilmi buday tarlalarnda

Adm atma sevindim.

Hayatn byle gzel

Yldzlarn bol olduu geceler

Kimseye dman deilim!

Ilk baslarda kullanici adini iddiali buldugumu hatirliyorum ancak kisa zamanda grdk ki yerinde bir seimmis, hayli yarasmis bu ad ona.ok sey bilmesi
bir yana, cmerte paylasti bizimle bilgisi ve grgsn. Sinema ve dahi tv. hakkinda derya deniz oldugu su gtrmez, byk merak ve kiskanlikla takip ediyorum kendisini, yanisira anilarina da bayiliyorum. Iyi ki buradasin sevgili okseybilenkiz Tebrikler.

okseybilenkiz Pre-Elite Yazar

En byk hobim sinemayd ama nostalji arlkl bir sitede sinema adna ne bulunabilirdi ki diye dnrken birbirinden gzel yazlarla karlatm. Yazlarn ounun altnda ki imza aynyd "okseybilenkiz". Belli bir sinema birikimim olsa bile, kendisinin amatr olduunu syleyen okseybilenkiz'n yannda, Yoda'nn yannda duran herhangi bir sradan Jedi gibi hissettim. Bir ey sylememe gerek yok, kullanc ad kendisini zaten yeterince aklyor. Her yazsn keyifle okuyor yeni eyler reniyorum. zveride bulunarak siteye ayrd zaman iin, bildiklerini bizlerle paylat iin kendisine ayryeten teekkr ediyorum. Mesaj saysnn daha nice 5000'leri daha bulmasn istiyorum. Bize kazandrd, hatrlatt ve paylat bilgilerden dolay hayranlm kazanan okeybilenkz, huzur iinde nice yllar, mazi sakinleri ve tm sevdiin insanlarla beraber geirmeni diliyorum.

okseybilenkiz Artik Elit Yazar

En ufak bilgi krntsda dahil olmak zere maziye dair tm bildiklerini anlattn, paylatn ve bizleri bilgilendirdiin tm mesajlarn iin ayr ayr teekkrler ve tebrikler Dilek.
Durmak yok yo....Duran kim ki degil mi Dilek. Siteye kattigin tum guzellikler icin sosnzu tesekkurler. Daha nice tebrik mesajlarina

Yeni Mazi Hocamiz okseybilenkiz

Tebrikler okseybilenkiz valla nickini degistirelim okseybilenkiz degil okokokseybilenkiz yapsak hani Sinema ve film paylasimlarin ok tesekkrler. Forum da bir oscar versin anilarim film oscari olsa bunu oktan hakettin. Durmak yok aynen devam

u an toplam 7,902 (ben bunlar yazarken belki de 8000e ulamtr) iletisiyle byk bir rekora imza atm. Byle giderse bu rekorun geileceini de sanmyorum. nemli olan taraf ise bu iletilerin dolu dolu olmas.
Foruma ye olma tarihimiz ok yakn olsa da katk olarak aramzda dalar kadar fark var. Yazarlk basamaklarn koarak km ve ayn tempoyla da devam ediyor. Devamlln hi bir zaman kaybetmeyen bir istikrar abidesi adeta. Takmn zor zamanlarda srtlayan 10 numara kadar nem tayan birisi.

okeybilenkz 3000. Mesajn Yazd

1980 (yam dolaysyla, bu senelere gre deerlendirmek zorundaym) lere dahil kyda kede kalan ne varsa (diziler, filmler, dergiler ve u an yazamadm bir ok ey) gn yzene karp bunu bizlerle paylaan (paylama ksm ok nemli) deerli bir insan. nostalji.anilarim.net sitesi, dizi blm olarak internette grdm en geni ierie sahip bir site ve bunun en byk mimar da okeybilenkz. Bilgi ve paylamlaryla kullanc adn ne kadar hak ettiini bize kantlamtr.

okeybilenkiz 4000. mesajn yazd

ok ey bilmekle olmuyor, bildiklerini aktarabilmek nemli olan. te okeybilenkz hem biliyor hem de bunlar byk bir maharetle aktaryor ve yazlaryla bizi mutlu ediyor. Bir ok insan bilgi birikimini ayr blog ap orada kullanyor. Fakat okeybilenkz zveride bulunup harcad saatler boyunca bulabildii o bilgileri burada sadece bu forumda kullanyor. Yazlarn her zaman takip ettiim ve okurken keyif aldm, daima takdir ettiim kiilerden birisi. imdiye kadar forumdaki paylamlarndan dolay kendisine ok teekkr ediyorum ve bu paylamlarn bizden hibir zaman esirgememesini diliyorum.

okeybilenkz 5000. mesajn yazd

Sinema blmn tek bana ayakta tutuyorsun. Dier blmleri de srekli zenginletiriyorsun. Dier katkda bulunan arkadalardan zr diliyorum fakat okeybilenkz forumun belkemii olarak gryorum. Forumda son eklenenler ksmnda daima var. Ve daima da olmasn diliyorum.

okeybilenkz 6500 Mesaj Devirdi

Bu forum senle ok daha gzel, senle ok daha bilgi dolu, yaptn yorumlar sayesinde senle ok daha renkli. Yozlaan, sadece kendini dnen, her eyin karlara bal olduu bylesi bir dnyada hl sizin gibi insanlarn olduunu bilmek byk bir mutluluk. Bu mutluluk bu forum sayesinde hi bitmesin.

okeybilenkz 7000. mesajn yazd

Bildii her eyi bizlerle paylaan arkadam okeybilenkz, doum gnn kutlu olsun. Gnlndeklerin hayrl bir ekilde daima gereklemesini diliyor ve uzun, salkl, shhatli bir mr diliyorum.

Bu pastay Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. bir yerde yemeniz dilekleriyle...

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 22.03.2015, 22:18:37
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
ye No: 12

ok ama ok ok ok ok ok ey bilen arkadam Dilek doum gnn kutlu olsun. Bir mr boyu mutluluk, salk ve mazi dolu gnler diliyorum. Bu forumda daha nice doum gnlerini kutlamak dileiyle iyi ki dodun arkadam.

--------------------

+Quote Post
sahaf
mesaj 23.03.2015, 08:30:06
leti #5

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,125
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Nicelerini kutlamak umudu ile mutlu yllar arkadam smile.gif

Dn facebook'tan yolladm balonlar buradan yollayamyorum ama bu iekleri kabul edersen ok mesut bahtiyar olurum fl.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
raymond
mesaj 23.03.2015, 12:04:12
leti #6

Grup Simge

leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Sevgili Dilek,
Forumun omurgas, mizana direi mi desem?.. phesiz, forumumuzun ieriinin zenginlemesine, bu platformun benzersizlemesine katk koyanlarn banda geliyorsun... Doum gnn kutlayp, gelecek gnlerin sana salk, huzur, baar ve gzellikler getirmesini dilerken, izin verirsen eer, senin ahsnda uray zenginletirip gzelletiren btn dostlarmza da teekkr etmek istiyorum...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
Candy
mesaj 23.03.2015, 15:47:46
leti #7

Grup Simge

leti: 3,593
Katlm: 14.12.2007
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Doum gnn kutlu olsun Dilek'cim..Benden minick bir armaan sana beni ok mutlu etti yllar snra dinlediimde umarm sen de seversin smile.gif

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
Adore
mesaj 23.03.2015, 18:00:26
leti #8

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Doum gnn kutlu olsun okeybilenkz
Salkl, mutlu ve gzel bir gelecek dilerim.
rolleyes.gif

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
retrojunkie
mesaj 23.03.2015, 18:08:58
leti #9

Grup Simge

Grup: ye
leti: 41
Katlm: 31.12.2012
ye No: 139,129

Yeni yan gzel gelsin, nice yllara!

--------------------
Gemi gn beyhde yere yd etme,
Bir gelmemi an iin de feryd etme,
Gemi gelecek masal btn bunlar hep,
Elenmene bak mrn berbd etme.

MER HAYYAM

+Quote Post
demeter
mesaj 24.03.2015, 18:44:15
leti #10

Grup Simge

leti: 756
Katlm: 09.11.2011
Nereden: EDRNE- STANBUL
ye No: 87,958
Ruh Halim:

dogum gunun kutlu olsun cokseybilenkiz nice nostaljik paylasimlara

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Kutlu Payasl
3 ember 4,999 21.02.2014 - 18:55:06
G?n: Pawnee

RSS Basit Grnm Tarih : 24.07.2019 - 11:08:31
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net