IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

Closed TopicStart new topic
ARUZKOLK TRT AVAZ' DA
ARUZKOLIK
mesaj 18.11.2015, 18:27:02
leti #1

Affan dedeye para saydm, Satt bana ocukluumu
Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,610
Katlm: 21.07.2007
Nereden: Dzce
ye No: 299
Ruh Halim:

Sevgili dostlar:
Mensubu ve Dzce l Temsilcisi olduum Trkiye lim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birlii (LESAM) ile Azerbaycan' n muadili kurumu olan Azerbaycan Bestekarlar ttifak' nn ortaklaa organize ettii ve bir ilk olma zellii tayan "Mahndan arkya Trk Dnyas Konserler Dizisi" Trkiye aya olan program iin perembe gn Ankara' da olacam.
Szn ettiim organizasyon; Trkiye'den seilen alt iirin Azerbaycanl bestekarlar tarafndan, Azerbaycan'dan seilen alt iirin ise Trk bestekarlar tarafndan bestelenmesi esasna dayanyor. Azerbaycanl bestekarlar tarafndan bestelenmek zere Trkiye' den seilen alt iir iinde benim de bir iirim bulunuyor. Yani toplam on iki arkdan oluan bir konser sz konusu. Program; perembe gn saat 20.00 den itibaren TRT Avaz' dan canl olarak yaynlanacak.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
sahaf
mesaj 19.11.2015, 09:21:06
leti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,111
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

ooo sper olay hocam artk sizi ekranda greceiz demek ki smile.gif

Birde Perembe gn balyor demisiniz sanrm bu perembeyi yani bugn kastettiniz. o zaman bizde bu program varken hi kimseye randevu vermeyelim ve izleyelim bu mhtəəm ahvalat laugh.gif .

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
sahaf
mesaj 20.11.2015, 08:12:44
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,111
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Program bitiminde bile olsa grmek gzeldi sizi smile.gif . Bugn kltr bakan ile ayn sahneyi paylamak onunla birlikte koro halinde arklar sylemek esiz bir duygu olsa gerek. Program gzeldi okunan eserlerde nefisti hele o sonlara doru kan Azeri abi ok yahi idi ezan okurcasna sunduu Azeri nefesi veya gazeli veya deyii artk ne idiyse o fevkaledeydi.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
raymond
mesaj 20.11.2015, 10:02:33
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Tebrik ederim stadm,
Ben maalesef programa denk gelemedim fakat mutlaka tekrar ya da internet platformlarnda bir rnei verilir... Dikkatlice izlemeye alacam...
Baarl almalarnzn meyvelerini alyor olmanz, bir dostunuz, kardeiniz olarak beni de ok mutlu etti... Devamn dilerim...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Closed TopicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 18.06.2019 - 04:42:00
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net