IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
25. Yzyl
GaLaCTiCa
mesaj 21.05.2007, 18:02:17
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,589
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

25.yzyil (25 th century)Pilot Yzbasi Buck Rogers, Robot Twiggy, Sarisin afet albay wilma vardi. 25.yzyilda dnyada ki yasam mi anlatiliyordu. Wilma'nin gls ile robot twiky'nin bili bili demesi aklimda kalanlar. Buck Rogers'in laser tabancasi ok gzeldi, hep hayalimi sslerdi. Bir de sahin adam mi ne vardi. yle bir seyler hatirliyorum. Galaksiden galaksiye uzay gemileri acayip sekilde geis yaparlardi hani. Cumartesi gunleri aksama dogru oynuyordu sanirim.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Okan
mesaj 17.08.2007, 21:02:25
leti #2

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 286
Katlm: 27.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 328

ocuklugumdaki efsane dizi, Basrolde Yzbasi Buck Rogers kankasi da robot twiki ydi.Kahramanimiz bir uzay uusu esnasinda yrngeden ikip boslukta donmus vaziyette 500 yil dolasip dnyaya geri dnyordu.
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Son aga kesildiginde, son nehir zehirlendiginde, son balik yakalandiginda, banknotlarinizin karin doyurmayacagini anlayacaksiniz." Sef Seattle (1790-1866)

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 02.04.2008, 10:22:26
leti #3

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
ye No: 76

25. Yzyl karakterlerinin tarafmdan capslenmi resimleri...

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
barayef
mesaj 08.05.2008, 18:38:35
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 69
Katlm: 07.05.2008
ye No: 3,023

ok severdim bu diziyi. Wilma'ya da hayrandm. Tiwiki bir nevi R2D2 karakteri gibiydi ama daha aktifti. Son blmnn fotoraflarn ekrandan ekmeyi ok istemitim ama becerememitim maalesef ve ok zlmtm bir daha onlar gremeyeceim diye. Ne bileyim sonradan btn retro dizilerin DVD ad verilen materyallerde internet diye bir a iinde bulunabilir olacan. Hala ara sra atar DVD'yi seyrederim.

--------------------
Ktln galip gelebilmesi iin gereken tek ey, iyilerin hibir ey yapmamasdr. Edmund Burke

+Quote Post
Kipak
mesaj 21.11.2008, 09:16:43
leti #5

Grup Simge

leti: 6
Katlm: 18.07.2007
ye No: 279

QUOTE(barayef @ 08.05.2008, 18:38:35) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
ok severdim bu diziyi. Wilma'ya da hayrandm. Tiwiki bir nevi R2D2 karakteri gibiydi ama daha aktifti. Son blmnn fotoraflarn ekrandan ekmeyi ok istemitim ama becerememitim maalesef ve ok zlmtm bir daha onlar gremeyeceim diye. Ne bileyim sonradan btn retro dizilerin DVD ad verilen materyallerde internet diye bir a iinde bulunabilir olacan. Hala ara sra atar DVD'yi seyrederim.

lgintir imdi izleyince ocukken aldm o esiz tad alamyorum. Evlilik, i, faturalar derken sadece ocukken sahip olduumuz ok deerli eyleri yitirdik sanrm: Snrsz bir hayal gc ve snrsz mutluluk...

Robot tiviti: Bili bili bili diye bir ses karrd, bir de arada uyuma moduna girerdi.

+Quote Post
80schild
mesaj 04.05.2009, 15:30:49
leti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 198
Katlm: 13.12.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 1,482

Yayn saatini iple ektiim dizilerdendi.. Tarih olarak 1987 ylndan, 2491 ylna gittiini de not deyeyim..

--------------------
Bar bir glmsemeyle balar..

+Quote Post
milliyetocuk
mesaj 25.09.2009, 08:22:13
leti #7

Grup Simge

leti: 60
Katlm: 31.08.2009
ye No: 5,572

Bir l gezegenine indikleri blm hatrlyorum. Kum ahtapotu diye bir yaratk vard o blmde. Kollarn topraktan karp kurbann yakalayp topran iine ekiyordu. Buck Rogers'i takip eden kt robotun hakkndan bu yaratk geliyordu. Bir blmnde de uzay vampiri vard. Kurbannn boynunda dileriyle deil de trnaklaryla delik ayordu. Uzun trnakl iaret ve sere parmaklarn elini heavy metalci iareti yapmak suretiyle kurbannn boynuna dayyor ve iini hallediyordu. O blm dier blmlerinin aksine baya korkutucuydu. Gnlerce dehetini yaamtm izlediklerimin.

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 02.04.2011, 13:52:20
leti #8

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

bilimkurgu olucakta ben sevmiem aarm.
sadece buraya sra gelmemiti smile.gif
prensesin ve vilma'nn Buck' paylaamamalar ok komikti smile.gif
vilmann bir bumerang' vard diye hatrlyorum.tabi uzay ana uyarlanm tekno bir bumerang't bu

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 02.04.2011, 20:48:56
leti #9

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,589
Katlm: 15.05.2007
ye No: 12

QUOTE(milliyetocuk @ 25.09.2009, 09:22:13) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Bir l gezegenine indikleri blm hatrlyorum. Kum ahtapotu diye bir yaratk vard o blmde. Kollarn topraktan karp kurbann yakalayp topran iine ekiyordu. Buck Rogers'i takip eden kt robotun hakkndan bu yaratk geliyordu. Bir blmnde de uzay vampiri vard. Kurbannn boynunda dileriyle deil de trnaklaryla delik ayordu. Uzun trnakl iaret ve sere parmaklarn elini heavy metalci iareti yapmak suretiyle kurbannn boynuna dayyor ve iini hallediyordu. O blm dier blmlerinin aksine baya korkutucuydu. Gnlerce dehetini yaamtm izlediklerimin.

Kum Ahtapotu ve Uzay Vampiri olan blmleri ben de hatrlyorum.Bu kum ahtopotu'nun Buck Rogers m hakkndan geliyordu.? Birisi ldryordu bu ahtapotu. Kollarnn koparldn hatrlyorum. Uzay Vampiri Wilmaya'y vampir yapmt galiba. Bir de bu vampir ufalp kapnn altndan da geiyordu.

--------------------

+Quote Post
Uzay
mesaj 23.12.2012, 01:40:00
leti #10

Grup Simge

leti: 27
Katlm: 23.12.2012
Nereden: Den Haag/Hollanda
ye No: 139,122

VAy be bir gazete sayfasinda bunlarin resmini bulmustum guya mahallede arkadaslara gosterip hava yapacaktim. Yanlislikla babannem toplayip coplerle birlikte atmisti. 2 gun aglamistim ya smile.gif

--------------------
(U)nutulan
(Z)amanlarn
(A)vare
(Y)olcusu

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 20.11.2019 - 04:14:32
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net