IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

4 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Samurayn ntikam
GaLaCTiCa
mesaj 21.05.2007, 18:39:26
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Pazar gnleri Voltrandan sonra le kuanda azmz ak seyrettiimiz Japon dizisiydi. Sikinoski'nin ldrd dmanna beyaz bir orkide brakmas ok ince ruhlu olmasndand.. Ninjann ne olduunu ondan rendik. Hele kl kullanmada ki ustal, havada kat paralara blmesi harikayd.... Sevgilisi Miya iin lm bile gze almt.. Filmin en sonunda can dman Akreple karlap klcyla onu yenerek btn dmanlarndan intikamn alm ve sevgilisiyle mutlu bir aile hayat kurmutu. Genelde Shogunla ok kartrlan bir diziydi.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alpino
mesaj 22.05.2007, 03:02:19
leti #2

Grup Simge

leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Muhtesem bir diziydi.Ozellikle Voltron'in hemen ardindan izleyince ikisininde rakiplerini yendikten sonra rakiplerinin yavasca yere dusmesi (veya infilak etmesi) ve kahramanlarimizin karizmatik bir sekilde kilic elde rakibe sirtini (genelde) donmus bir sekilde beklemeside cok ilgi cekici bir tesaduftu sanirim
Iste bu linkten eski dostlara bakabiliriz;
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Bu diziyi bir sekilde edinen veya arsivinde bulunduran varsa mutlaka haber versin buradan,gerekli takaslari yapabilecek sekilde techizatliyimdir

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
esmeralda
mesaj 29.05.2007, 13:05:54
leti #3

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 141
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Yalova
ye No: 64

trt nin bir dnem yayinladigi harika bir dizi idi.intikam almak istedigi kislere attigi sari glleri ve karanliktaki kili isiltilarini hatirliyorum.gentatsu yu skinoskeyi kisacasi kahramanlarini unutamadim...... Keske trt bi daha oynatsa reyting rekorlari kirar eminim..

+Quote Post
Wham
mesaj 07.06.2007, 14:52:24
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

Iste benim dizim buydu Skinivski Sama ok karizmaydi ok cesurdu sevdigi kizin kardesi dsmani olurdu final sahnesinde fena hasat etmisti onu sai basi dagilmisti nasilda hatirliyorum yaa hehehe..

+Quote Post
altaya
mesaj 12.06.2007, 09:29:02
leti #5

Grup Simge

Grup: ye
leti: 99
Katlm: 08.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 107

hanjinsan diye biride varmiydi dizide.aklimda yle bir isim kalmis...

--------------------
Tanri bir tek seim hakki verseydi... Tercihim ocuklugum olurdu

+Quote Post
linea
mesaj 14.06.2007, 20:16:57
leti #6

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

QUOTE(altaya)

anjin san shogundaydi yanlis hatirlamiyorsam. samuray'in intikami her pazar nefesimizi tutup izledigimiz ok gzel bir diziydi. yillar sonra skinoski sama'yi yani esas adamimizi oynayan aktrn alman oldugunu grenmis pek sasirmistik. Keske tekrar izleyebilsem dedigim dizilerden biridir.

--------------------
Nen var kuzum ?

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 14.06.2007, 20:52:19
leti #7

Grup Simge

leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

QUOTE(altaya)

QUOTE(linea)
anjin san shogundaydi yanlis hatirlamiyorsam. samuray'in intikami her pazar nefesimizi tutup izledigimiz ok gzel bir diziydi. yillar sonra skinoski sama'yi yani esas adamimizi oynayan aktrn alman oldugunu grenmis pek sasirmistik. Keske tekrar izleyebilsem dedigim dizilerden biridir.

Dogru hatirliyorsun linea anjinsan shogunda idi.

--------------------

+Quote Post
ulashima
mesaj 08.08.2007, 13:28:10
leti #8

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 402
Katlm: 08.08.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 378

Bu dizi benim ileride Japonca grenmeme bile vesile olmus, o derece sevdigim bir dizidir. Skinoske (ki isminin dogrusu Tsukinosuke imis) ailesinin intikamini almak iin dsmanlarina haber olarak bir iek yollar, iegi alanlarin yz arsamba pazarina dnerdi. Blm sonlarinda ise Skinoske beyaz bir ninja elbisesi giyerek nce dsmaninin adamlarini sonra da kendisini tepelerdi.

Bu dizi aslinda Monte Kristo Kontu (A.Dumas) uyarlamasi imis. oysa ki ben senelerce hakiki bir samuray zannetmis ve hatta nme gelen Japona kendisini sormustum ama ogu diziden dahi haberdar degildi (ya da hatirlamiyorlardi)

Bu konu ile ilgili bir anim da sudur ki, o zamanin en sevilen izgi filmi olan Clementine'in jeneriginde, gittigi lkeler ve karsilastiklari insanlari gsterirlerdi ya. O zamanlar ben Clementine-Skinoske bulusmasi olacagini zannetmistim (yle ya, tek samuray bizim iin Skinoske), siniftaki herkese de yaymistim. Gel zaman git zaman sonunda o blmler geldi, TV basina oturduk ve o ne....Skinoske falan yok, alakasiz biri. Artik hayal kirikligina mi yanarsin, tm sinifa rezil olduguma mi?

--------------------
Bir zamanlar maziye bak, ne kadar sendik.

+Quote Post
raymond
mesaj 08.08.2007, 23:19:42
leti #9

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Severek izledigim bu diziden en aklimda kalan sahnelerin basinda, Galactica'nin bahsettigi havaya firlatilan kgidi paralayip rakibe gzdagi verme gelir... O esnada kili o kadar hizli evrilmisti ki sadece pariltilari grlmst ve samurayin sabit bakislari...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
mesaj 09.08.2007, 08:32:04
leti #10

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Saniyorum bu gn kilili asya filmlerini izlemekten keyif almam bu diziden yadigardir bana..

Yine, gerek bir samuray kilicina sahip olabilme hayalimde bu diziden kalma galiba..

Skinoske'nin yillar sonra aslinda Alman oldugunu grendigimde biraz skut-u hayale ugradim dogrusu ama yine de Tom Cruise' dan ziyade "son samuray" Skinoske'dir benim gzmde..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

4 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 22.07.2019 - 12:10:09
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net