IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
kiz Tepeler
mesaj 11.06.2007, 12:01:48
leti #1

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Bu dizi doksanli yillarin basinda starsa yayinlanmisti. Ben ok begenmistim diziyi.. Gen bir kizin esrarengiz lm zerine kurgulanmisti konusu.. Son blm yayinlanmadan ylece kesiverdiler yarida diziyi. Mzigi hala kulaklarimda insanin iini biraz rpertiyordu ama ok gzel bir mzigi vardi.. Dizide ldrlen kizin adi dilimin ucunda ama gelmiyor bir trl aklima
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
jetfire77
mesaj 11.06.2007, 12:10:56
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 900
Katlm: 17.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 23

Evet ok gzel bir gerilim dizisiydi dedigin gibi starin ilk dizilerindendir kizin isimini bende hatirlayamadim

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post
umuttt_80
mesaj 11.06.2007, 16:25:44
leti #3

Grup Simge

Grup: ye
leti: 62
Katlm: 09.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 113

Evet o dizinin ok gizemli bir mzigi vardi ama maalesef bende hatirlayamadim sordugun seyi...

--------------------
ocuklugum hayallerimin kaynagidir.Dogdugum dnem kiyisindan da olsa arzuladigim dnemi yakaladi.

+Quote Post
TURBO
mesaj 11.06.2007, 16:51:58
leti #4

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 388
Katlm: 29.05.2007
ye No: 61

Acayip iyi diziydi.
kizin adi "Laura Palmer"di...
DVD olarak dizi ikti galba. birde sinema filmi vardi.

--------------------
.oO ne varsa eskilerde var Oo.

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 09.11.2012, 22:14:08
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

O zamanlar fenomen olmutu bu dizi. Mzii gerekten gzeldir. zellikle bir aktrist bizim medya tarafndan baya ne karlmt. Gzel bir hanmd gerekten. Canlandran aktrist Sherilyn Fenn'mi.

Dizi ilk balarda ok gzel gidiyordu. Anlalrd. Ama daha sonralar dizi karmaklamaya balamt. Ben ak syleyeyim seyretmeyi braktm. Seyredenler vard ama onlarn da pek anladn zannetmiyorum smile.gif Srrealist bir boyuta gemeye balaynca hepten seyretmeyi braktm hatrlyorum. Aslnda gsterilen her cisim, her giysi, her renk bir eyi tasvir ediyormu. yle okumutum bir yerlerde. imdi yaynlansa belki seyredilir. mdb notu hala ok yksek.

Dizinin imdb adresi ise u : Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Hadi o gzel mzii de Youtube hazretlerinden gelsin. arknn ad Falling'mi.

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 10.11.2012, 00:46:53
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

QUOTE(PROTOSS @ 09.11.2012, 22:14:08) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
imdi yaynlansa belki seyredilir. mdb notu hala ok yksek.

asl imdi seyredilmez gibime geliyor arkadam smile.gif
o gnden bu gne sanatsal kalitemiz bir hayli dt bence. yaynlanan bir dolu birbirinin ei dizimizle bizler artk ikiz tepeler gibi dizilerin ok uzandayz.
kald ki zaten ikiz tepeler zor bir dizi idi.amerikada gsterime girdii yl en ok seyredilen dizi nvann cheers (eski dostlar) in elinden almt.time dergisi televizyon tarihinin en nitelikli dizisi diyerek kendisini vmt.
dizinin adndan balayarak ( amerikan erkeklerinin kadn ggsne argoda verdii isimmi ikiz tepeler) kahramanlarn adna ve ekimde kullanlan malzemelere kadar herey amerikan sabun kp dizilerine birer atft.
ya konusu o basitmi gibi duruyordu ama David Lynch her zamanki anlalmaz olaymda beni bir halt sansnlar olaynn arkasna sndndan dizi olduundan daha zor bir ekilde seyrediliyordu

bu arada ben zaten bu David Lynch denen zat muhterem ynetmeni pek anlamam yaptklarnda anlayamadm iin takdir edemem.kendisi ikiz tepeler dizisini daha sonra bir sinema filmi ile devam ettirdi onun adda Twin Peaks: Fire Walk with Me ikiz tepeler -ate benimle yrr idi ve laurann lmeden nceki gnn anlatyordu.benim bu filmden anladm ise laurann bir entest kurban olduuydu ama emin deilim ackas unsure.gif

--------------------

+Quote Post
bilgehan
mesaj 29.09.2017, 13:50:14
leti #7

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 425
Katlm: 08.06.2007
ye No: 108
Ruh Halim:

Diziyi burada grmek srpriz oldu. Dizide ryalarn anlamlarndan tutun Budizm'e kadar ne ararsanz vard. Ben Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. adnn daha ok kasabadaki kiilerin hatta her eyin ikinci bir yn olduunu (ki bu yl kan seride daha da ok belli oldu) dnyor ve adn da buradan aldn sanyorum. David Lynch gibi filmleri bulmacadan farksz olan ve zdke daha ok zevk veren birinin bu kadar basit dneceini sanmyorum. lk sezon ok ilgi grse de ikinci sezonda katilin ortaya kmasnn gecikmesi bu yzden de aptal Amerikal izleyicilerin ve yapmclarn basks yznden katili 2. sezonun ortalarnda kartmak zorunda kalyorlar. Ardndan gelen hikaye ise ilgi ekmeyince dizi aceleyle bir finalle bitiyor. Dizinin sonunda Laura Palmer Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. yeniden greceiz diyor. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. ve bu yl yani ilkinin bitmesinden 25 yl sonra kiz Tepeler yeniden dnd. Diziyi sadece izleyerek anlamak olduka zor. Ardndan bir eyler okumadnz mddete kardnz ok fazla ey olduundan emin olabilirsiniz. Dizinin kendisine zel Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. ve teorilerin retildii Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. sitesi ve buna benzer Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. site var.

O zamanlar izledikten sonra her an halnn dier tarafndan Bob kacak korkusu baya uzun srd. Krfez sava srasnda ilk blmden itibaren yeniden yaynlamlard.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Tepelere Gelen Yabanc
0 mavi 991 13.09.2010 - 17:49:40
G?n: mavi

RSS Basit Grnm Tarih : 16.09.2019 - 06:02:29
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net