IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Oyunun Kural
lifelines
mesaj 10.09.2009, 22:26:21
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

Oyunun Kural 1984 ylnda Hill Caddesi Karakolu ile ayn dnem yaynlanm.
Hi hatrlamadm dizinin konusu elmaslar zerineymi. Gney Afrika da elmas madenlerinde alp,vurgun yapmak isteyenler varm...
naallah hatrlayan vardr.
Aadaki karikatr, 16 Ekim 1984 Frt Dergisi'nden.

Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
okseybilenkiz
mesaj 11.09.2009, 18:22:58
leti #2

Grup Simge

leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ben bu diziyi ok iyi hatrlyorum.ok severek izlemitim. barolde Dyan Cannon (2. snf bir oyuncudur ama adn unutmamm) oynuyordu .onun imbd sayfasnda diziyi buldum http:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

bu dizi bir ailenin bir ka kuak yksn anlatyordu. cannon'un canlandrd karekterin babas fakir gen bir adam kasabann zengininin oyununa geliyor(hapisemi dyor yoksa parasnm ona kaptryor emin deilim) tekrar kasabaya dndnde yannda siyah bir arkada var.ikisi byk bir maden bulmular ve zengin olmular.intikam peine dyor ve kendisine oyun yapan adamn kz ile ilikiye giriyor,kz hamile kalncada onu brakyordu.baba kahrndan lyor kahramanmz ise kz sevdiini anlaynca onunla evleniyor.bundan sonra olaylar ok hzl geliiyor.doan bebekleri 2-3 yanda iken karlp ldrlyor, adam fel geiriyor ve oda lyor bylece karsnn dourduu kk kzlarn gremiyor. bu kz ilerde dyan cannon'un canlandrd karekter olacak. dizinin bundan sonras onun yks zerine.ok acmasz biri,kocasn sevmiyor olunu sevmiyor.ama baba gibi sevdii biri var .oda babasnn en eski arkada. onun iin alyor bile .bunun hariinde kimseye merhameti yok.olu byypte ressam olucam diyine yine kyamet kopuyor.birde tutup model bir kzla evlenmesinmi.ikisinede dnyay zindan ediyor.ok kr bu ikisi lp annenin zlmnden kurtuluyor ama geride iki ikiz kz brakyorlar.kzlarn biri ayni babaannesi laugh.gif trl ktlk ,dalevere bunda ,dieride inadna iyi. biraz bizim filmlere benziyor deilmi konusu .ite hatrladklarm bunlar smile.gif

--------------------

+Quote Post
lifelines
mesaj 11.09.2009, 20:01:59
leti #3

Grup Simge

leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

Bir dizi de intikam,hrs,entrika varsa onun yazar genelde "Sidney Sheldon" oluyor.
Dizi, Frt dergisindeki karikatr gibi avucunda elmaslar eldivenli bayan eli ve Sidney Sheldon yazs ile balyor.
Bu diziyi hi seyretmedim,hatrlayp anlattn iin teekkrler okeybilenkiz...
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

+Quote Post
F
mesaj 18.11.2014, 18:33:31
leti #4

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

Oyunun Kural 1984'de yani TV'den nce radyoda arkas yarn olarak 18 blm yaynlanm ve ok ilgi grmt. 18 blml ender arkas yarnlardand. Ama sonra dizisini izleyince eserin neredeyse son kesitinin radyoya uyarlandn grmtk; eserin tamamn televizyonda izleyebilmitik; kitap olarak da yaynland.

Kate adl ok zengin ve otoriter bir kadn olu zerinde de bask kuruyor, onun delirmesine ve gelininin, srf varis istediinden, lmne neden oluyordu. Bu kez ikiz kz torunlar olmutu; ama onlarn da hayatlarn mahvetmiti. Eve adl torununun psikopat olmasna neden olmutu; Eve ve Alexandrea birbirlerinden ok farkllard. Kz kardei ok insancld; Eve ise her eye tek bana sahip olmak istiyor, kz kardeini kskanyor ve baka bir adamla anlap onu tuzaa drmeye alyordu. Ama en sonunda maskesi decek, babaannesi tarafndan reddedilecek ve tm ailesini kaybedecekti. Kate en sonunda yaptklarndan ok piman olmutu.

Bu dizide Flamingo Yolu'ndan tandmz Julio da vard; Latin Amerikal bir oyuncu sanyorum; Alexandrea'nn kocas Paulo Bandini'yi canlandryordu.

Bu dizi haftada gn yaynlanmt; bu uygulamann balad ilk diziydi.

Oyunun Kural'nda Kaak'taki Polis Mfettii Gerard rolndeki Barry Morse ve Kanun Kanundur'daki Harry Hamlin de oynamlar. Barry Morse burada doktoru canlandrm. Yukarda yazmtm; radyo oyunu sadece ailenin son kuan anlatyordu.

+Quote Post
80kua
mesaj 18.11.2014, 21:08:25
leti #5

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 401
Katlm: 20.02.2014
ye No: 139,368

Evet oyunun kural smile.gif 1984 te seninde belirttiin gibi f mini dizi uygulamasyla tanmamza vesile olmutu diziden hatrladklarm renkli olmasyd ayrca siyah bir eldiven iindeki elmaslar ile balyordu jenerii hi unutamyorum ... Birde iki kz kardeten biri kt dieri iyiydi ama sonra birisi daha genlemek iin estetik operasyon geiriyor ve yz ok kt olduu iin srekli bir apka ve tl ile geziyordu dizide belkide baka bir dizi ile kartryor olabilirim ama bunlar anmsadm...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
Closed Kurallar
11 Asphodel 4,681 30.03.2008 - 15:42:18
G?n: Asphodel

RSS Basit Grnm Tarih : 21.10.2019 - 09:41:11
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net