IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Gne
okseybilenkiz
mesaj 26.09.2009, 01:22:08
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

gnei gryorum
aslnda gryormuyum yoksa gerekten bu sefer tpk bir krebe gibimiyim bilemiyorum.
ama yllar varki aklmda bir sahne tekrar tekrar oynayp duruyor.bir kylnn sabahn ilk klar ile bir kz oluyor.hep olu olacan dndnden hi kz ismi dnmemi. bende diyor gidip yolun kenarna otururum.nmden ilk geenin adn kzma veririm.babann nnden ilk doan gne geiyor ve kk kzn ad gne oluyor.gnein yava yava babann yzn aydnlattn u an bile grr gibiyim.sonra sonra gne byyor ama talihi iyi olmuyor kt yola dyor.
ite bu dizinin ad acaba balktaki gibi ''gneli gryorum''olabilirmi? oysa etin ner ynetmi.dizi mi?yoksa tv filmi mi?
aklmda sadece gnein dogduu sahne birde kzn kt yazgs kalm.gerisi koskocaman bir boluk sene 1980 olmal yada 1981

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Mrbom
mesaj 26.09.2009, 04:49:34
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 26.09.2009, 02:22:08) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
aslnda gryormuyum yoksa gerekten bu sefer tpk bir krebe gibimiyim bilemiyorum.
ama yllar varki aklmda bir sahne tekrar tekrar oynayp duruyor.bir kyl sabahn ilk klar ile bir kz oluyor.hep olu olacan dndnden hi kz ismi dnmemi. bende diyor gidip yolun kenarna otururum.nmden ilk geenin adn kzma veririm.babann nnden ilk doan gne geiyor ve kk kzn ad gne oluyor.gnein yava yava babann yzn aydnlattn u an bile grr gibiyim.sonra sonra gne byyor ama talihi iyi olmuyor kt yola dyor.
ite bu dizinin ad acaba balktaki gibi ''gneli gryorum''olabilirmi? oysa etin ner ynetmi.dizi mi?yoksa tv filmi mi?
aklmda sadece gnein dogduu sahne birde kzn kt yazgs kalm.gerisi koskocaman bir boluk sene 1980 olmal yada 1981

Tv filmi fakat 3-4 blmlk bir dizi olarak oynad...Balangc aklmda kalm sadece,aalarn arasnda grnen gne ve oyuncularn isimlerinin olduu sahne...Yapmn ismi Gnei Gryorum ama sanki Trt bu isimle oynatmad

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 02.05.2012, 20:55:20
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

iki blmlk bu tv dizisinin ad sadece gne (balda o sebebten deitirdim) mi
gnei gryorum ad ile bir drama yaynlam trt ama o tek blmlk bir filmmi
bu mini dizinin senaristi ve ynetmeni rahmetli yldrm nal'm.kendisinin ikiye iyie dt ve kimselerin usta aktre i vermedikleri bir ortamda istanbul televizyonundan sanatya bir destek olarak dnlen proje ne yazk ki yldrm nal'n sette imesi ile sarpa sarm.vaktinde bitirilemeyen dizi, trt'nin sorunlu dizilerinden biri olarak basna yansm.filmde rol olan yaln glhan yldrm nal'n ok yava altn hatta imeden alamadn ne srerek diziden ayrlm.yerine bulut aras getirilmi.ve trt'nin kaplar yldrm nal'a son defa kapanm

--------------------

+Quote Post
simeli
mesaj 09.05.2012, 23:18:29
leti #4

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 376
Katlm: 14.12.2009
ye No: 6,322

"Gne" i oynayan kz kimdi acaba ? Sarn ve temiz yzl idi. Kt yola dnce ailece ok zlmtk.

+Quote Post
F
mesaj 06.03.2015, 18:28:05
leti #5

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

Dizinin ad Gne'ti; be veya alt blmd; baba rolnde Yldrm nal vard; bir kez oynad; herkes ok etkisinde kalmt; 1980'de oynamt. Ailenin tek kz evden kap stanbul'a geliyordu; zerinde siyah dkml kollu alt st bir pantolonlu kyafet vard; ok aresiz kalmt; kimseyi tanmyordu; bir ocuu araba altnda ezilmekten kurtard; ocuun sanyorum annesi olan kadn ona minnettar kald; gidecek yeri de olmadn renince onu evine gtrd; Gne kendisi iin hazrlanan yemek masasnn bana oturdu; ok iyi insanlard; sonra herkes yatmaya ekildi; bu srada eve sarho bir adam geldi; evdekilerin neyi olduunu hatrlamyorum; Gne'i odada yatar bulunca ona tecavz etti; o blm orada bitmiti; ertesi blmde Gne'in sa ba dank ve perian halde evden kn grdk; evin hanm sabah uyanp da Gne'in yatanda adam bulunca neler olduunu anlad ve ne yaptn sen, gibilerinden adama habire vurarak uyandrd; ok zlmt kadn, sonra onlar bir daha grnmedi. Gne doduu kasabaya geri dnd; babas yine de onu affetmiti; Gne'in artk gitmeyeceini sanyordu; ama Gne yine de stanbul'a gitmekte kararlyd; bu kararn annesiyle beraber babasna atklarnda babas onu az kalsn baklayacakt; ama Gne ylmad; nerede oturduklarn hatrlamyorum ama yine evden giderken bir sandala bindi; babas o srada onun yine gitmekte olduunu anlad ve arkasndan suya atlad; bir yandan da Gne gitme kzm, diye baryordu; Gne de sandaldan ona, Baba geri dn, boulacaksn, diye baryordu; adam bouldu ve dizi orada bitti.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Gnee Doru
Nazm n Kayp Filmi
4 FilmAvcs 1,871 15.01.2018 - 17:47:11
G?n: okseybilenkiz
No New Posts Gne Gazetesi Tv Eki
0 bilgehan 480 29.09.2017 - 14:00:16
G?n: bilgehan
No New Posts Gne Sinemas
13 Mrbom 7,501 26.01.2013 - 13:49:21
G?n: sahaf
No New Posts Bir Gne Enerjisi Santral...
2 oldkid 1,572 24.03.2012 - 00:35:10
G?n: PROTOSS
No New Posts Gne Tecelli
6 jetfire77 2,437 27.12.2011 - 15:17:39
G?n: sahaf

RSS Basit Grnm Tarih : 12.12.2019 - 16:21:17
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net