IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Logan'n Ka
okseybilenkiz
mesaj 03.01.2008, 22:15:20
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

forumda 1976 yapimi film versiyonu var ama dizi ile ilgili bir konu basligi gremedim.ben filmi 80'li yillarda izledigim ncelikli olarak diziyi biliyordum.dizinin yapim yili 1977.bizde cumartesi gnleri oynardi ve'' zaman tneli ''isimli dizi ile dnsmlyd.sene 1978-79 olabilir

filmi izleyenler konuyuda bilirler.yanliz filmde olmayip dizide olan bir karakter vardi .bir robot.logan ve jessica'ya yerstndeki yolculuklarinda eslik etmisti.hatta bir blmde kendisi gibi bir robot kadina asik oldugunu hatirliyorum ama dizinin finalini hatirlamiyorum

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
F
mesaj 25.01.2008, 17:40:54
leti #2

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

ok sahane bir diziydi. lkelerinde insanlar nfus artisinin nne gemek iin 30 yasina gelince ldrlyorlardi ve buna alismislardi. Logan ve Jessica da bundan kaiyorlardi. zgr yasamak iin tapinagi ariyorlardi. lkelerindeki grevliler de her yerde bu ikisini takip ediyorlardi. Bir keresinde yakalandilar. Logan 'in beyni yikanmisti adeta. Logan da gvenlik grevliisydi aslinda. lkede yle bir kural vardi ki, belirli bir alanin disina ikan bir kimse bile aninda grevliler tarafindan vuruluyordu. Jessica da sirf Logan 'in aklina basina getirmek iin kaiyor gibi yapti. Logan 'in arkadasi onu vurmak istedi ama tam bu sirada Logan basina gelenleri ve Jessica 'yi hatirlayip ona engel oldu ve yeniden kamaya basladilar.

Insanlarin kapali bir alanda yasamalari, dolasmalari bana ok ilgin gelirdi Daha sonra yayinlanan "Uzayin Melekleri"nde de benzer bir mekan sz konusuydu.
Jessica, Farah Fawcett 'e benzerdi.

+Quote Post
Milletperver
mesaj 10.02.2008, 11:51:49
leti #3

Grup Simge

Grup: ye
leti: 28
Katlm: 29.01.2008
Nereden: Ankara
ye No: 2,167

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. da bizden olsun...

+Quote Post
cedrus
mesaj 13.02.2008, 22:49:02
leti #4

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 108
Katlm: 25.01.2008
Nereden: Istanbul
ye No: 2,121

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

bu da benden 1978 yldr. daha bir ok blm var

+Quote Post
MMXESEN
mesaj 17.11.2009, 22:11:29
leti #5

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 381
Katlm: 14.11.2009
Nereden: Batum, Gurcistan
ye No: 6,070
Ruh Halim:

Buyuk bir felaketten sonra insanlik ustu kapali bir sehirde yasar. Disariya cikilmaz. Insanlar pek calismaz, hayatta yaptiklari tek sey zevk-u sefa icinde yasayip, Galleria'ya benzer sokaklarda dolasmaktir. Ama bu hos hayat sadece 30 yil surer. Insanlar, kaynaklar kit oldugu icin 30 yasinda bir torenle hayata veda etmek zorundadir. Bazi insanlar "yahu 30'unda da lnr m yahu?" deyip bu kapali sehirden kacmaya calismaktadirlar.
Kahramanimiz Logan, kacanlari yakalayip isin tabancasi ile kizartan bir tur polis memurudur. Ancak bir gun o da kacani kovalarken disaridaki alemin guzelligini kesfeder ve asil kiz Jennifer ile kacmaya baslar. Sistem onlari yanliz birakmaz, peslerinden Logan'in eski meslektaslari gelmektedir.

+Quote Post
raymond
mesaj 18.11.2009, 12:37:33
leti #6

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

QUOTE(okseybilenkiz @ 03.01.2008, 22:15:20) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
forumda 1976 yapimi film versiyonu var ama dizi ile ilgili bir konu basligi gremedim.ben filmi 80'li yillarda izledigim ncelikli olarak diziyi biliyordum.dizinin yapim yili 1977.bizde cumartesi gnleri oynardi ve'' zaman tneli ''isimli dizi ile dnsmlyd.sene 1978-79 olabilir

Anlattklarnzdan ilgiyle izleyebileceim bir dizi olduu ortaya kyor (MMXESEN'in detaylar da bu fikri edinmemde etkili oldu)... Fakat maalesef bu diziye ait en kk bir hatra krnts bile yok... Nasl gzden karmm hayret... Halbuki, aa yukar 1974-1975'lerden itibaren (2-3 yalarmdan beri) birok ey zihnimde bir ekilde yer edinmiti... Verilen linklerden izlemeye alacam artk, ne yapalm rolleyes.gif ...
Hatrlatan btn dostlara teekkrler...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
Mrbom
mesaj 04.01.2010, 01:41:19
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Film ve dizi olarak bende kartrmtm ilk konuyu aarken...Oldkid`in uyarsyla dzeltmitim.Fakat yinede filmininde TRT`de 2-3 blmlk dizi olarak yaynlandn ok iyi hatrlyorum...

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Hakknda alm bir site... Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 09.01.2010, 10:26:00
leti #8

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ada filmini izlerken aklma hep logan'n ka gelmiti.sonradan bu dne sinema eletirmenleri tarafndanda dile getirilmiti.gerektende michael bay'n filmi logan'n ka'n anmsatyordu.
logan'a aktm ben wub.gif ocukluk ite diyemiem hala gzme ho geldiini grdm fotograflar grne ama jesica ne kadarda sradanm bacaklarda yamuk stelik laugh.gif

--------------------

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 30.03.2010, 23:36:00
leti #9

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 09.01.2010, 11:26:00) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
ama jesica ne kadarda sradanm bacaklarda yamuk stelik laugh.gif

Logann Ka benim de takip ettiim bir diziydi. Ama siyah beyazd, o yzden burdaki resimler ok ilgin geldi bana. Gzel ve heyecanl bir dizi olduunu hatrlyorum. Ve tabi ki isim ok karizmayd. Ah yakaland yakalanacak dendiinde hep yrtard elemanmz ve kaard. Acaba diyorum Doktor Kimble yani Kaak dizisi bu diziden mi esinlendi hep merak ederim. Bu arada cokseybilenkizi knyorum. bu kadar kskanmana gerek yok tongue.gif O jessica san sprge etti Logan abimiz iin, bacaklarn yamukluu kamaktan dolay; kolay m onca blm kotur kotur. laugh.gif Tabi artik byle mini giysili diziler malesef ekilmiyor. Bu da Holywooddaki amcalara bir isyanmzdr.

+Quote Post
Hatira
mesaj 31.03.2010, 12:26:37
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 136
Katlm: 15.10.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 637

Dizi siyah beyazd nk trt'e renkli yayna gememiti,gnmzde ,Ada ve cnbce'de yaynlanan "The Prisoner" biraz olsun logann kan anmsatyor.

--------------------
istanbu

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.09.2019 - 11:20:26
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net