IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Bir Kpein Servenleri, Run Joe Run
raymond
mesaj 02.07.2007, 18:23:15
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Bazi haftalar TonTon Ailesi'nden sonra yayinlanan bir dizi vardi. "JOE" isimli bir Alman kurdunun basindan geen maceralar... Bu kpek hatirladigim kadar yalnizdi ve diger pekok kpek filminde islendigi gibi sahibini bulma pesindeydi... Zaman zaman zor durumda kaldiginda hpegin zihninde bir grnt belirirdi (muhtemelen egitim aldigi gnlerin grntleri)... onu aklina getirirdi kpek ve sahibinin "saldir joe ' saldiiiiiir !" "kos joe ! kooooooos !" gibi komutlarini hatirlar, olaydan siyrilmaya alisirdi, ben byle hatirliyorum, bir de heyecanla bekleyip zevkle izledigimi hatirliyorum... Kpegin zihninde beliren o hayal meyal grntlerde de sanki sahibi bir askerdi... Bunun disinda hatirima gelen baska birsey yok maalesef...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
semavi
mesaj 26.07.2007, 15:31:23
leti #2

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 542
Katlm: 20.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 290

hangi filmin kahramaniydi bu kurt kpegi co hatirlamiyorum ama birzamanlar btn kpeklere co ismi veriliyordu bu dizi yznden.

--------------------
Bir zamanlar fkir ama gururlu hayatlar vard hani....

+Quote Post
mesaj 26.07.2007, 15:55:21
leti #3

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Iste bu forumun en iyi tarafi bu.. birden mazideki merak uyandiran bir konu sak diye anlam kazaniveriyor..

Mesela ben kkken kyde Allah rahmet eylesin bir Ali Amca bu Ali Amcanin da Co adli bir kpegi vardi.. Bu yasli basli adamin bu ismi nerden buldugunu hep merak ettim , bir keresinde anneme sormustum.. Annemde televizyondan demisti ama ben Kk evdeki Co oldugunu sanmistim..

Belki 20 yil vardir bu konu hi aklima gelmemisti.. Eyvallah semavi, makbule geti

+Quote Post
Mrbom
mesaj 26.07.2007, 16:41:41
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Sahibini arayan bir kpegin maceralarini anlatirdi...

run joe run

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
raymond
mesaj 26.07.2007, 16:52:23
leti #5

Grup Simge

leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Harikasin mrbom !
Bir taraftan hafizamin beni yaniltmamis olduguna sevinirken, diger taraftan unutulan bu eski dostu grmek ziyadesiyle mutlu etti beni...
Bu arada, dizinin 1974-1976 yillari arasinda 19 blm olarak NBC'de yayinlandigi bilgisine ulastim, bizdeki yayini daha sonra tabii...
Dizide Joe'nun btn aksiyonlari, Alman kurtlarina karsi hafiften bir hayranlik beslememe vesile olmus, fakat gerek yasamda bu cinsle pek anlasamamisimdir...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
soner1971
mesaj 02.09.2007, 12:08:15
leti #6

Grup Simge

leti: 752
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 181

Supersiniz arkadaslar,

Bu konuyu okumamistim. Bir an sanki o devre gittim, Raymond arkadasim anlatirken.

nce olaylari hatirlardi zihninde, Genelde yakala onu Joe diye seslenirdi sahibi.

Hepinize tesekkrler.

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 02.09.2007, 12:33:12
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Diziden aklimda kalan saldir joe, kos joe, atil joe gibi komutlar. Seksenlerde bu dizinin etkisi ile grdgm her alman kurdu Joe idi. Her isko oban kpegi (colie)yi de lassie sanmam gibi biggrin.gif Baheli evimizde bir mddet kurt kpegi de beslemistik. len kpegimiz Tarzan dan sonra belki yerini doldurmasi iin alinmisti. Bizim kurt kpeginin ismi kont'tu. Dizi bizi epey etkisine almis demek ki konta, joe gibi hadi atil kont, atil joe, sunu getir, bunu getir der ama bizim kpek nafile. biggrin.gif ocuk kafamizla kuzenlerle egitmeye alistik ama sonu sifirdi.Nerden bilelim o kpegin yetistirilmesini profosyoneller tarafindan yapildigini biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
sahaf
mesaj 07.10.2007, 13:22:00
leti #8

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,121
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Deminden beri joe diye ariyordum konuyu burada buldum nihayet.
Sahibi polis avus 'u  ....... idi neydi ya? Devamli birilerine yardim eder ve sahibini aramaya devam ederdi.o macera senin bu macera benim durmadan akardi olaylarin iine.
Aklima kazinan bir sahne su sekilde idi. joe yi tel rgl bir yere kapatirlar ve joe yine eski sahibini hatirlar ve baslar tel rgnn altini kazmaya. telin altini kendi geecegi kadar kazdiktan sonra oradan tyerek yeni maceralara dogru kosmaya baslardi.

Bulmusmuydu sahibini acaba...

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 27.12.2007, 14:18:10
leti #9

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

QUOTE(sahaf)
Deminden beri joe diye ariyordum konuyu burada buldum nihayet.
Sahibi polis avus 'u ....... idi neydi ya? Devamli birilerine yardim eder ve sahibini aramaya devam ederdi.o macera senin bu macera benim durmadan akardi olaylarin iine.
Aklima kazinan bir sahne su sekilde idi. joe yi tel rgl bir yere kapatirlar ve joe yine eski sahibini hatirlar ve baslar tel rgnn altini kazmaya. telin altini kendi geecegi kadar kazdiktan sonra oradan tyerek yeni maceralara dogru kosmaya baslardi.
Bulmusmuydu sahibini acaba...

bende bir blmde stne atilan bir agdan kurtuldugunu hatirliyorum.belkide o bu blmdr.ayrica kivircik sali bir genci kurtardigi bir blmde hatirliyorum.disleri ile ekmisti onu ok gl bir kpekti joe.
tabi ben ona jo derdim jo'yum benim smile.gif

mesajimin yarisi ikmamis tekrar yazayim bari.ah evet agladim gercekten bu konuyu grne.kedileri sevdigim kadar kpekleride severim ve bunun en byk sebebi jo'dur. ben jo'nun sahibinin asker oldugunu ve jo ile ok gurur duydugunu hatirliyorum. ama jo yksek rtbeli bir subayin nnde sahibini utandiracak bir sey yapiyordu(ailis jenerigine baktim birini isiriyor) bu sebeblede kendisine iyi davranan sahibinden o gne kadar grmedigi bir sey olan ceza aliyor aliniyor ve kaiyordu.sahibi askerlikten istifa ediyor ve jo aramaya basliyordu.ama jo her zaman bir adim nde idi sahibinden .insanlara yardim eder kimseye baglanmaz(kk ocuklara bile)ekip giderdi.

--------------------

+Quote Post
yzbasi hakan
mesaj 20.01.2008, 22:37:46
leti #10

Grup Simge

Grup: ye
leti: 77
Katlm: 24.12.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,651

"Sari ve siyah renkli Alman kurt kpegi.. Joe diye agrilinca geliyor. Sahibi avus Kori'ye (Okunusu byleydi) saldirmakla sulaniyor..." bu cmlelerle baslardi film...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.09.2019 - 06:00:57
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net