IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Alaca Karanlık Kuşağı
GaLaCTiCa
mesaj 22.05.2007, 16:19:58
İleti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: Ankara
Üye No: 12

TRT'de ben ilk yayinlanis tarihi olarak Pazar aksamlari olan Orhan Boranin sundugu simdinin tabiri ile talk show denen sohbet programi "Orhan Boranla Pazar Geceleri"nin sonunda verildigini hatirliyorum. ok severdim. Izledigim en güzel gerilim kusagiydi.

En çok özledigim dizilerden biridir alaca karanlik kusagi.TRT'den sonra da hiç izlemedim. Baska yerde farkli bir dublajla izlesem severmiyim bilmiyorum. Farkli bir dilde saten ilgimi çekmiyor. Yakari, voltron ve kara simsekte bunu sinamistim çünkü.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
sahaf
mesaj 04.06.2007, 16:19:54
İleti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirbaşı
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
Üye No: 68
Ruh Halim:

Yorganin altina siper alirdik bu dizi basladimi.Ya star ya da kanal 7 tekrarini vermisti uzun bir süre sonra. müzigi bile ürpertici idi. yokmu acaba bir yerlerde olsada yesek pardon izlesek bak simdi canim çekti.

Dizinin jeneriginde ne kadar meteor ve yildiz varsa tüm galaksi hoop o gece rüyamda idi.Sandalyeler yürür masalar döner ne kadar garip olaylar varsa muhakkak gerçeklesirdi bu dizide.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
alpino
mesaj 05.06.2007, 12:09:18
İleti #3

Grup Simge

Nereden: Eternia/Castle Grayskull
Üye No: 41
Ruh Halim:

Torrent siteleri vasitasi ile tum sezonlarini edindim ve ilk bolumunde Bruce Willis'in oynadigini gorunce cok sasirdimDiger bolumlerede soyle bir bakinca daha kimler oynamis kimler bir bilseniz.Ama Galactica'nin dedigi gibi TRT'nin sihirli dublajlarinin verdigi lezetti vermiyor orjinal dilide olsa.Yani ilk bolumde Bruce Willis'i gorunce kulaklarim hemen rahmetli Alev Sezer'i aradi

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 05.06.2007, 21:00:28
İleti #4

Grup: Emektar Yönetici
Üye No: 76

Bir bölümde ikiz kız kardeşler vardı. Bu kardeşler hayatlarındaki herşeyi ikiye bölüp paylaşıyordu. Evi, arabayı, mutfağı v.s. hep ikiye bölmüşlerdi. Bir gün ikiside aynı adama aşık oldular. Sonuç tahmin ettiğiniz gibi, adamın ortadan ikiye yarılmasıyla son bulmuştu!!!.

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
himini
mesaj 12.06.2007, 17:41:29
İleti #5

Grup Simge

Grup: Üye
Üye No: 127

Bir bölümünde de hapishaneden kaçmak isteyen bir kadin vardi. Hapishanedeki morg görevlisiyle anlasiyordu bir sekilde kaçmak için. Ölüm oldugunu bildiren çanlar çalininca kadin morga gelip cesedin yanina tabuta girecek, böylece hapishaneden çikacakti. Morg görevlisi ise bir süre sonra gelip kadini çikaracakti anlasmaya göre.... çanlar çaliyor, kadin morga gidip karanlikta cesedin yanina uzaniyor... tabutla tasinip gömülüyor... bekliyor....gelen giden yok... paniklemeye basliyor... yanindaki kibriti yakiyor. bi de ne görsün!!! yaninda yattigi ceset morg görevlisi adam...

+Quote Post
karakedi
mesaj 21.06.2007, 19:38:41
İleti #6

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
Nereden: Izmir
Üye No: 62
Ruh Halim:

hiç kaçirmadan ama gerilerek seyrederdim.

Benim aklimda kalan bir bölümünde de bi gurme yeni açilan bir lokantaya gidiyor ve lokantanin spesiyalini istiyor. Gelen yemek muhtesem ama yemekte kullanilan etin ne eti oldugunu bir türlü çikartamiyor. Lokanta sahibine o kadar israr ediyorki. isrardan bunalan kadin bunu alip arkadaki depoya götürüyor ve birden adamin kafasina vurup bayiltiyor. Sonra 'sayende spesiyalimiz için taze etimiz hazir' diyor.. iiiyyhh içim kalkmisti insan etini kullandiklarini anladigimda..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
nedesem
mesaj 22.06.2007, 09:00:55
İleti #7

Grup Simge

Üye No: 137

Nispeten daha yeni sezonlarinda bir adam (Mayk Hammer'i oynayan amca) saç ektirmeye gidiyordu, kel kafasinda tedavinin ertesi günü lüle lüle saçlar görünce pek bir seviniyordu fakat aslinda onlar adami zombilestirmek için kafasina yerlestirilmis, hepsi teker teker ayri birer canli olan saç telleriydi. Hatta hiç unutmam biri adamin bogazina kaçmisti, adam aynada bogazinda kendine bakan biri görünce delirmisti...

Yine baska bir bölümünde kadinin biri bahçesinde bir madalyon bulmustu ve bu madalyon sayesinde zamani durdurabiliyordu. Hatirladigim kadariyla banka falan soydu o madalyonla ama en sonunda dünyaya yaklasan bir meteor vardi ve tam çarpmak üzereyken kadin zamani durdurdu ve bir daha açmadi... korkunç lan...

Aha bitane daha hatirladim: Bir reklam yazari artik güzel seyler yazamamaya baslayinca isten atilmis ve evde biseyler karalamaya baslamisti. Bir gün uyandiginda daktilosunda süper komik bir metin bulmus, kimin yazdigini anlamamisti. Meger onlari saksidaki bitki yaziyomus.

Adam yeniden popüler olunca bir gün evde parti vermisti, o arada bitki balkondan asagi düsmüstü. Adam da çok üzülmüs, bitkiyi götürüp mezarliga gömmüstü, bir ay kadar sonra ziyaretine gittiginde bitkinin filiz verdigini farketmisti.

son sahnede yirmi tane saksi, yirmi tane daktilo, haril haril yaziyorlardi... smile.gif

--------------------
www.nedesem.com

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 22.06.2007, 19:54:20
İleti #8

Grup: Emektar Yönetici
Üye No: 76

nedesem tesekkürler paylaşımların için. Sayende bir hikaye de ben hatırladım... Amerika'da yaşayan ve Elvis'e çok benzeyen bir genç var. Bu genç, kralın tüm şarkılarını ezbere biliyor, onun gibi dans ediyor ve gitar çalıyor. Ayrıca sesi, onun sesine çok benziyor. Bu gencin tek hayali, Elvis'in yaşadığı dönemde yaşamış ve onu tanımış olmak. Bir gün olağanüstü birşey oluyor ve zamanda geriye gidip Elvis'in ünlü olmadığı dönemlerde, onun yanında buluyor kendini. Uzatmayayım, bir tartışma yaşanıyor ve genç gerçek Elvis'i kazayla öldürüyor. Hapse girmemek için onun yerine geçiyor. Yıllar geçiyor ve sahte Elvis, gerçeğinin hayatını yaşayıp, meşhur oluyor. Ve tabii ki vicdan azabıyla karışık bunalım yüzünden intihar ediyor.
Not: Gerçekte de Elvis intihar etmiştir.

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
alpino
mesaj 24.06.2007, 19:27:24
İleti #9

Grup Simge

Nereden: Eternia/Castle Grayskull
Üye No: 41
Ruh Halim:

QUOTE(nedesem)
Yine baska bir bölümünde kadinin biri bahçesinde bir madalyon bulmustu ve bu madalyon sayesinde zamani durdurabiliyordu. Hatirladigim kadariyla banka falan soydu o madalyonla ama en sonunda dünyaya yaklasan bir meteor vardi ve tam çarpmak üzereyken kadin zamani durdurdu ve bir daha açmadi... korkunç lan...

Evet hatta zamani durdurup herkesin dondugu ilk anda yere egilmis bir erkege eliyle arkadan cinsel tacizde bulunmustu.Dur su bolumu bulayimda o kismi yeniden izleyeyim eheheheh...

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
anotheeer
mesaj 17.10.2007, 01:06:19
İleti #10

Grup Simge

Nereden: Karabk
Üye No: 646

Aslinda hiçte korkunç degildi ve alakasiz biyerde biterdi kisaydida biraz ama yinede hiç kaçirmazdim

--------------------
Kklgm istiyorum...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Alaca Karanlık Kuşağı
0 emrahuytun 1,653 19.02.2008 - 18:50:17
Gn: emrahuytun

RSS Basit Görünüm Tarih : 18.08.2019 - 08:35:36
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net