IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Smith & Jones
GaLaCTiCa
mesaj 22.05.2007, 18:52:51
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Gerekten harikalude bir kovboy filmiydi. Hafta sonu cumartesi ya da pazar yayinlaniyordu sanirim. Smith ve Jones kahramanlarimizin takma adlari idi. Islemedikleri bir sudan dolayi mi ne kaiyorlardi yakalanmamak iin bu takma adlari kullaniyorlardi.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Mrbom
mesaj 27.05.2007, 02:25:54
leti #2

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Hannibal Heys ve Kit Curry...vali sre vermisti bu sre zarfinda su islemezlerse affedileceklerdi...isimleri degisip devlete yardim etmeye basladilar...jasua smith ve tedius jones(ingilizceme zr.lisede bedenci giriyordu derse )

Dizinin introsu ve grntler...

Dizi hakkinda her sey...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
karakedi
mesaj 13.07.2007, 13:53:52
leti #3

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

Sevimli kanun kaaklari simit ve cons.. her seferinde baslarini belaya sokar sonra da bir sekilde kurtulur ya da kaarlardi.. ook eglenceli bi diziydi yaw.. Bunlardan biri daha sonra Piyango dizisinde de oynamisti galiba..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
xbulent
mesaj 16.07.2007, 13:22:46
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 21
Katlm: 16.07.2007
Nereden: Nigde
ye No: 268

Gercekten harika bir diziydi.Hafta sonlari saat3 yada 4 gibi oynardi.Hic unutmam tarlada isi birakip koye kadar kosmustum dizi icin

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 18.07.2007, 20:08:24
leti #5

Grup Simge

QUOTE(karakedi)
Sevimli kanun kaaklari simit ve cons.. her seferinde baslarini belaya sokar sonra da bir sekilde kurtulur ya da kaarlardi.. ook eglenceli bi diziydi yaw.. Bunlardan biri daha sonra Piyango dizisinde de oynamisti galiba..

Evet Karakedi cons rolnde oynayan Ben Murphy Piyango dizisinde de oynamisti.

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 30.11.2007, 03:03:07
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

smith  rolnde oynayan pete duel  dizi bizde oynarken oktan lmst.lms oldugunu duyunca ok zlmstm.nk  smith ve jones'culuk oynardik ve ben herseferinde smith olurdum.onun yerine geen oyuncuyu ise galactikadaki(ok degil 1 blmde oynamisligi vardir ama)kt adam rol yznden hi sevemedim.

--------------------

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 04.01.2008, 21:09:30
leti #7

Grup Simge

Hannibal Heyes= Joshua Smith, Jed "Kid" Cury=Thaddeus Jones. Evet okseybilenkiz Pete Duel'in diziden nce de basarisiz intihar girisimlerinde bulundugunu okudum geenlerde. Dizide oyanarken "artik sikintilarim geti ok mutluyum eski ben yok artik" diye roportajlar vermis ama bir sre sonra yine intihari denemis ve bu sefer lms.

--------------------

+Quote Post
F
mesaj 24.01.2008, 19:04:48
leti #8

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

Ilk zel kanallardan, Star 'in yan kurulusu Teleon 'da da yayinlandi.

+Quote Post
lifelines
mesaj 01.06.2008, 13:53:45
leti #9

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

06 Mart 1981 tarihli Tercman ocuk Dergisi'nden:

kisi de macera adamyd.. Biraraya geldiler Smith ve Jones dodu
Son gnlerde kk byk her kesin zevkle izledii bir dizi var... Smith ve Jones...

Birbirinden tatl iki kovboyun balarndan geen aklalmaz servenler ekran bandakileri kahkahaya bouyor. Dilerseniz bu hafta neeli kovboylarn kimliklerini ksaca kartralm ve Smith ile Jones'un gerek kiiliklerini renelim.
Smith rolnde zlediimiz Pete Duel, New York'un kk kasabalarndan birinde dnyaya geldi. lk ve orta reniminden sonra Tp Fakltesine giren Pete, iki yllk br renimden sonra, doktor olamayacan anlaynca tiyatroda karar kld.Bir sre kk rollerle seyircikarsna kan Pete sonunda tam kendine gre bir rol buldu.Bu, hepimizin severek zledii komik kovboy Smith'den bakas deildi.Bir anda TV seyircilerinin gnl tahtna kurulan Pete Duel ne yazk ki, ok gen yata hayata veda etti.

Smith'in sempatik arkada Jones'e gelince...

Ben Murphy de Amerika'nn kk kylerinden birinde dnyaya geldi.Onun hayat ise daha bir maceral geti. eitli ilere girip ktktan sonra rastlantlar onu, bu TV oyununun barolne srkledi.Gen aktrn hayatnda dnm noktas olan dizi,sevgili dostu Smith'n lmyle son bulunca Ben Murphy de kendisini birok kovboy filminin jeneriinde buluverdi...

+Quote Post
80schild
mesaj 11.07.2008, 09:35:19
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 198
Katlm: 13.12.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 1,482

QUOTE(Galactica @ 22.05.2007, 20:52:51) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Gerekten harikalude bir kovboy filmiydi. Hafta sonu cumartesi ya da pazar yayinlaniyordu sanirim. Smith ve Jones kahramanlarimizin takma adlari idi. Islemedikleri bir sudan dolayi mi ne kaiyorlardi yakalanmamak iin bu takma adlari kullaniyorlardi.

80’li yllarn balarnda kk byk herkesin izledii bir western dizisiydi. Birbirinden neeli iki kovboyun balarndan geen akl almaz servenleri ekran bandakileri kahkahaya bouyordu. Geri adamlar bazen banka, tren vs. soyuyorlard, bunlar da ho eyler deildi hani… Neeli kovboylarmzn adlar Hannibal ve Kid Curry idi ama bunlar yakalanmamak iin “Smith ve Jones” takma adlarn kullanmay tercih ederlerdi.. Bu dizinin ana temas, kahramanlarmzn belli bir sre balarna sorun amadan oturmalar gerektiiydi ama tabi ki her hafta balarna bir i gelir ve inanlmaz maceralara bulamak zorunda kalrlard.
Dilerseniz o yllarda bizleri ekran bana ivileyen bu kovboylarn gerek kimliklerini de hatrlayalm. Smith (siyah sal olan) rolnde izlediimiz Pete Duel, New York’un kk kasabalarnn birinde dnyaya gelmi. lk ve orta reniminden sonra sonra doktor olamayacan anlaynca tiyatroda karar klm. Bir sre kk rollerde seyirci karsna kan Pete sonunda tam kendine gre bir rol bulmu. Yani hepimizin severek izledii komik kovboy Smith roln… Birden seyircilerin gnl tahtna kurulan Pete Duel(Smith) ne yazkki ok gen yata hayata veda etmi. (Doumu 1940- lm1971) 1980 li yllarda oynayan bu dizinin, o yllarda evrildiini sanyordum, bunu da yllar sonra yaptm aratrmalar sonucu bu vesile ile renmi oldum.. Smith’in sempatik ve yakkl arkada Jones’a (sarn olan)gelince… Onun hayat daha bir maceral gemi; eitli ilere girip ktktan sonra kader onu bu unutulmaz TV dizisinin barolne srklemi. Aktrn dnm noktas olan bu dizi, sevgili dostu Smith(Pete Duel)’in lmyle son bulunca; Ben Murphy’de kendisini bir ok kovboy jeneriinde buluvermi..

--------------------
Bar bir glmsemeyle balar..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Smith ve Jones
0 Mrbom 1,432 23.02.2008 - 16:04:24
G?n: mrbom

RSS Basit Grnm Tarih : 16.10.2019 - 14:44:43
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net