IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
l Ve Vahet
okseybilenkiz
mesaj 19.11.2010, 21:06:13
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

olmayan ingilizcemle rolleyes.gif trke adndaki karakterlerden yola karak bulduum bizde 1975 ylnda oynayan asl sinema filmi olan bir polonya yapm.
orjinal ad:W pustyni i w puszczy (1973)
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

filmin uyarland romann yazar sinema severler iin tandk bir isim olan Henryk Sienkiewicz.
ayn konu 1974 ylnda W pustyni i w puszczy adyla televizyona 2001' de In Desert and Wilderness ismi ile sinemaya 2002'de ise W pustyni i w puszczy ismi ile yine televizyona uyarlanm.
olaylar sudan'llarn ingilizlere kar giritii ulusal kurtulu sava srasnda geiyormu baraj inat iin sudana gelen tarkowski ailesinin iki kk ocuu karlr .ailenin yannda yaayan sami bir yandan ok sevdii tarkowski ailesi ile dava arkadalarnn arasnda kalr(m)
yanlma payn sakl tutuyorum bizde oynayan dizi 1974 yapm olan aadaki tv diziside olabilir sonuta karakter adlarndan yola karak buldum bu diziyi smile.gif
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
kltrmantar
mesaj 06.02.2015, 21:32:39
leti #2

Grup Simge

Grup: ye
leti: 37
Katlm: 31.12.2014
ye No: 139,483

QUOTE(okseybilenkiz @ 19.11.2010, 21:06:13) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
olmayan ingilizcemle rolleyes.gif trke adndaki karakterlerden yola karak bulduum bizde 1975 ylnda oynayan asl sinema filmi olan bir polonya yapm. orjinal ad:W pustyni i w puszczy (1973) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. filmin uyarland romann yazar sinema severler iin tandk bir isim olan Henryk Sienkiewicz. ayn konu 1974 ylnda W pustyni i w puszczy adyla televizyona 2001' de In Desert and Wilderness ismi ile sinemaya 2002'de ise W pustyni i w puszczy ismi ile yine televizyona uyarlanm. olaylar sudan'llarn ingilizlere kar giritii ulusal kurtulu sava srasnda geiyormu baraj inat iin sudana gelen tarkowski ailesinin iki kk ocuu karlr .ailenin yannda yaayan sami bir yandan ok sevdii tarkowski ailesi ile dava arkadalarnn arasnda kalr(m) yanlma payn sakl tutuyorum bizde oynayan dizi 1974 yapm olan aadaki tv diziside olabilir sonuta karakter adlarndan yola karak buldum bu diziyi smile.gif Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

dizi bizde 1975 yaznda vahi l adyla yaynland

Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 11.12.2019 - 05:56:34
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net