IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Evli ve ocuklu, Al Bundy
mazici
mesaj 29.06.2007, 13:10:16
leti #1

Grup Simge

Grup: ye
leti: 18
Katlm: 29.06.2007
ye No: 204

Forumlari gezdim ve muhtesem al bundy nin dizisinin olmadigini grdm eger gzmden kairdiysam ve birdaha atiysam silersiniz. Nasil unutabilirizki degilmi bundy ailesini hayatimda seyrettigim en renkli dizilerin basindadir benim iin.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
mesaj 29.06.2007, 13:14:21
leti #2

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Valla ben de bayilirdim keza hala severek seyrederim bu diziyi.. Som agzimi amak istemiyorum ama bu dizi Trkiye'de 90 larda yayinlandi kilit gelebilir

+Quote Post
alpino
mesaj 29.06.2007, 13:23:44
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Gulsen,dizi hepimizin hafizalarinda ilk olarak ATV'de dedigin gibi 90larda yayinlanmisti diye hatirlanir.Fakat eger yanilmiyorsam bu dizi cok kisa bir sure 80 sonlarina dogru TRT'de de yayinlanmisti.Arastiralim hepberaber,eger ulkemizde 90larda taninmadigina emin olursak konuya devam edelim.Yoksa hicbir sekilde Al Bundy ve ucuk ailesinin konusunun silinmesine gonlum razi olamaz

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
darko
mesaj 29.06.2007, 13:31:01
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 44

evin kizi christina applegate'ti galiba ok hoslanirdim ondan

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
mesaj 29.06.2007, 13:43:17
leti #5

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

"Bud, ise yaramayan her seyi atamayiz. Atsaydik su anda evde bir annen olmazdi." .. Al Bundy'nin hayraniyim..

+Quote Post
helezon
mesaj 01.07.2007, 18:26:18
leti #6

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 309
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Rize
ye No: 186

5 5 5 pabu telefon numarasi laugh.gif
ayakkabi dkkani vardi ve en ok da elindeki paralari dagitmasi sahnesini seviyordum .en son kalani da kpegine veriyordu

+Quote Post
muratuas
mesaj 02.07.2007, 09:22:44
leti #7

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 10

bunun yerli versiyonuda kanal d de yayinlanmis ama tutmamisti ayrica ilk sanki trt de 80 lerin sonunda cumartesi aksam st yayinlaniyordu gibi geliyor bana all bundy..arabasini ocuklari ve esinden fazla seven gzel insan

+Quote Post
raymond
mesaj 17.07.2007, 15:43:56
leti #8

Grup Simge

leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

TV'deki ilk gsterimlerinde "ocuklarla Evlilik" gibi eviri faciasi, iyi niyetli dsnldgne emin oldugum fakat ilk bakista insani saskinliga sevk eden bir isimle yayinlanmisti bu dizi, hatirlarsiniz (1987-1996 yillari arasinda Fox'da 263 blm olarak yayinlanan dizinin orijinal adi "Married... with Children")... Neyse ki sonralari bu dzeltildi ve yukaridaki gibi daha makul bir isimle yayinlandi...
Diziden en aklimda kalan grnt, gnmzde 61 yasinda olan Al Bundy rolndeki aktr Ed O'Neill'in, tamamen bitmis, tkenmis, yorgun, huzursuz, sikkin, bikkin, bunalmis aile babasi tipini mkemmel bir biimde yansittigi o essiz benzersiz sevimli yz ifadesi ve mimikleridir...
Veee... benim izlemis oldugum gsterimlerde yanilmiyorsam aktr Tarik NLOGLU (Dempsey) seslendirmisti...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
80deOCUKolmak
mesaj 10.09.2007, 15:26:08
leti #9

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 271
Katlm: 26.07.2007
Nereden: Mersin
ye No: 323

QUOTE(raymond)
TV'deki ilk gsterimlerinde "ocuklarla Evlilik" gibi eviri faciasi, iyi niyetli dsnldgne emin oldugum fakat ilk bakista insani saskinliga sevk eden bir isimle yayinlanmisti bu dizi, hatirlarsiniz (1987-1996 yillari arasinda Fox'da 263 blm olarak yayinlanan dizinin orijinal adi "Married... with Children")... Neyse ki sonralari bu dzeltildi ve yukaridaki gibi daha makul bir isimle yayinlandi...
Diziden en aklimda kalan grnt, gnmzde 61 yasinda olan Al Bundy rolndeki aktr Ed O'Neill'in, tamamen bitmis, tkenmis, yorgun, huzursuz, sikkin, bikkin, bunalmis aile babasi tipini mkemmel bir biimde yansittigi o essiz benzersiz sevimli yz ifadesi ve mimikleridir... smile.gif
Veee... benim izlemis oldugum gsterimlerde yanilmiyorsam aktr Tarik NLOGLU (Dempsey) seslendirmisti...

Raymond aklima takildigi iin bilgi verebilrsen sevinirim.Zorlu Ikilideki DEMPSEY ise bahsettigin ben onu Sahap Sayilgan seslendiriyor diye biliyordum.

--------------------
80'LERDE OCUK OLMAK NE GZEL

+Quote Post
raymond
mesaj 11.09.2007, 11:54:07
leti #10

Grup Simge

leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

QUOTE(80deOCUKolmak)
QUOTE(raymond)
Diziden en aklimda kalan grnt, gnmzde 61 yasinda olan Al Bundy rolndeki aktr Ed O'Neill'in, tamamen bitmis, tkenmis, yorgun, huzursuz, sikkin, bikkin, bunalmis aile babasi tipini mkemmel bir biimde yansittigi o essiz benzersiz sevimli yz ifadesi ve mimikleridir... smile.gif

Raymond aklima takildigi iin bilgi verebilrsen sevinirim.Zorlu Ikilideki DEMPSEY ise bahsettigin ben onu Sahap Sayilgan seslendiriyor diye biliyordum.

Sevgili dostum,
Yillar nce izledigimiz Zorlu Ikili'de (Dempsey ve Makepeace) Dempsey'in dublaji Tarik nloglu tarafindan yapildi... Eger baska bir tarihte baska bir versiyonda farkli bir dublaj kadrosu olduysa onu bilemeyecegim... 80'lerin Dempsey'indeki ses konusunda ise verdigim bilgiden emin olabilirsin... Sevgiler...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Evli Evine, Kyl Kyne, Evi Olmayan San Deliine
0 Adore 1,166 14.08.2011 - 15:15:33
G?n: loreyeno
No New Posts Evlilik akn mezardr
0 simeli 1,073 19.12.2009 - 15:29:55
G?n: simeli
No New Posts Evlidir Ne Yapsa Yeridir
5 80deOCUKolmak 2,204 09.03.2008 - 07:14:27
G?n: ilek
No New Posts Evli ve ocuklu
0 emrahuytun 1,446 24.02.2008 - 14:01:41
G?n: emrahuytun

RSS Basit Grnm Tarih : 16.09.2019 - 10:57:38
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net