IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Robin Hood
soner1971
mesaj 30.06.2007, 09:16:14
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 752
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 181

Robin of Sherwood

Robin Hood yesil tayt giyerdi. Birde kivircik sali Marion adli bir kiz arkadsi vardi. Ormanda dsmanla kafa kafaya savasan bir kizdi.
Bu dizide fantastik ve by geleri hayli fazlaydi.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
karakedi
mesaj 13.07.2007, 14:48:49
leti #2

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

80lerin sonlarinda oynayan diziden mi bahsediyorsun? hi kairmadan izledigim bir baska dizi de budur.. diziyi seyrederdim ama en ok Robin Hood'u seyrederdim.. Ne kadar yakisikliydi..

Bu dizi iblislerin, seytanlarin, vampirlerin felan oldugu bir diziydi; tam seyretmelik yani..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
november76
mesaj 14.07.2007, 15:35:05
leti #3

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Hatirlamaz olur muyum! TRT'de tabiki TRT1 smile.gif ) pazar gnleri gle zeri yayinlanirdi. Evet byler, garip bedensiz yaratiklar falan vardi, bu aidan diger Robin Hood'lardan daha ok sevmistim bu diziyi galiba.

Bayilirdim bu diziye sonunda Robin Hood lnce ok zlmstm, yakisikli adamdi vesselam. smile.gif )

Soner1971 ellerine saglik, o yillardan sonra ilk kez resmini gryorum dizinin... Ne gzel dizileri vardi TRT'nin. Ya da o yillarimiz gzeldi de tm diziler bize mi gzel gelirdi kimbilir...

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
clown
mesaj 14.07.2007, 15:45:01
leti #4

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Ya kzlar imdi beni ok kskanacaksnz ama, bu dizi oynad yllarda Robin Hood'un neredeyse tpa tp ayns gitarist bir erkek arkada edinmitim kendime. Yolda yrrken kzlar durup durup birbirine gsterirdi erkek arkadam.

Gerekten ok gzel bir diziydi, Robin Hood ldnde ben de ok zlmtm. Her pazar iki elim kanda da olsa hi karmadan mutlaka izlerdim.

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
alpino
mesaj 14.07.2007, 16:33:00
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Dizinin orjinal adi Robin Of Sherwood'dur.1984 yilinda cekilmis bu ingiliz dizisinde Michael Praed basrolde oynamisti Robin of Loxely roluyle.Dizide yan karakterlerden biri olan Nasir ise aslinda tek bolumluk bir karakter olarak dusunulmus ama dizinin hayranlari tarafindan cok sevilince dizinin ana kadrosuna eklenmisti.Mutlaka hatirlarsiniz bu kilic ustasi arap karakteri.
Michael Praed'in diziden ayrilip tiyatro kariyerine devam etmesi yuzunden son bolumunde surpriz olumu biz sevenlerini uzmus hatta son bolumde gizemli bir sekilde diziye sarisin bir Robin Hood eklenmisti.Bu karakter ise Robert of Huntingdon roluyle Sean Connery'nin oglu Jason Connery idi.
13.bolum sonunda diziyi kesen TRT yuzunden dizinin devaminda neler oldu acaba diye yillarca kendimi yiyip bitirmistim resmen.Ama neyseki internetin dunyamiza girmesi ile 3 sezon suren bu diziyide edindim de devaminda ne olup bittigini ogrenebilmistim.TRT'de oynayan bolumlerde Robin'i Toprak Sergen seslendirmisti.Zaten baska bir seste gitmezdi bu karaktere bence.

Iste bu unutulmaz dizinin acilis Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Dizi introsu cok kisa olurdu ama cok hos bir muzige ve soundtrack'e sahipti.Iste dizinin bir hayraninin yaptigi videosu ve unutulmaz muzigi esliginde goruntuler;

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
clown
mesaj 14.07.2007, 16:36:58
leti #6

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Robin Hood'un bir de Geyik Tanr’s vard, hatrlyor musunuz?

Hemen bir dzeltme yapaym. (Yazdmda henz grntleri izlememitim)

Alpino arkadamzn verdii ikinci linkte grnen Geyik Tanr’y hatrlyor musunuz?

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
november76
mesaj 14.07.2007, 16:51:58
leti #7

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Tuhaf inanislari vardi dizideki karakterlerin, grntlerde de grdm ancak bahsettigini hayal meyal hatirliyorum Clown.

Alpino'nun koydugu linkteki grntlere bakinca ocukluguma dndm yaa, paylasim iin tesekkrler...

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 09.02.2009, 05:05:02
leti #8

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

hi sevmediim eylerden biride bir dizi yada filmde oynayan aktr yada aktrisin.''oynadm ama bu karekterin gerekte yeri yok, benim kafama uymuyor ''filan demesidir ki bond filmlerinde oynayanlar bunu daima syler laugh.gif ite bizim genliimizin robin'ide o gnlerde ''robin benim kafama uymuyor '' demiti.akcas ben ''madem kafana uymuyordu niye oynadn duygusal sebeblerdenmi'' diye sormak isterim samalk yani.
bu robin hood'un yaptn (o garip adetleri pagan olduklarn ima ediyor) daha sonra kral arthur (2004)filmindede yapmak istediler ama garip bir ekilde film beenilmedi bence sper bir filmdi.
televizyonun ilk robin'lerinden biri richard greene'in 160 kusur blm oynad dizi M .belki izleyenler olmutur trt bu dizinin baz blmlerini hafta sonunda tv filmi olarak gstermiti 90'larda.olduka eleneli eski usul macera filmleriydi bunlar.

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Robin Beck
0 Krebe 292 22.06.2018 - 10:55:40
G?n: Krebe
No New Posts Robin Gibb. Bee Gees...
1 oldkid 1,412 23.05.2012 - 13:10:41
G?n: sahaf
No New Posts Robinson Crouse
0 lifelines 1,054 26.09.2011 - 21:20:11
G?n: lifelines
No New Posts Robin
1 alpino 1,603 27.01.2011 - 06:38:59
G?n: alpino
No New Posts Robin Hood Filmleri
0 okseybilenkiz 1,552 01.05.2010 - 14:09:10
G?n: okseybilenkiz

RSS Basit Grnm Tarih : 21.10.2019 - 09:52:18
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net