IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Full House
soner1971
mesaj 30.06.2007, 13:10:47
İleti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Mersin
Üye No: 181

87 yillarinda bir evde yasayan üç arkadasin, ki ikisi akrabaydi galiba, ve onlarin ailelerinin, arkadaslarinin. vesairenin basindan geçen olaylar, güsel diziydi.

Dizide meshur ikiz kizlarin (olsen twins) biri vardi. Gerçi simdi 20 yasini geçkin kizlar olmuslar.
Ayrica dizi de ikiz oglan çocuklarin Babasini John Stamos oynardi.
3 kiz kardesin babasinida Bob Saget oynardi.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Birde sarisin polis arkadaslari vardi.( Dave Couiler.)

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
darko
mesaj 30.06.2007, 13:19:33
İleti #2

Grup Simge

Nereden: Istanbul
Üye No: 44

oo.. çok sevdigim bir diziydi.saolasin soner1971..
baslangiç jeneriginde üstü açik bir arbada tüm aile köprüden geçerlerdi.olsen kardeslerde simdi milyonerler

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
alikusu
mesaj 21.07.2007, 01:31:37
İleti #3

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: Bakent
Üye No: 236

full hause dolu dolu bir ev hayati üç küçük kiz büyük agir abla dicey, ortanca deli dolu azda silik tip stephanie, en küçük bicirik afacan büyümüste küçülmüs micheel ve bunlarin babalari michael thenir amcalari jessy dayilari Joey den olusan aile diceyin hafif çatlak arkadasi kimm smile.gif )
jess dayinin saçlari afetti ama dizinin ilerleyen bölümde evlenipte çokluk çocuga karisinca saçlarda gitmisti ben onu izlerken o uzun saçlariyla seker kiz candy deki uzun saçli gençleri animsardim onlar gibi omuzlarinda saçlariyla havali bir rocker'di.
1987-1995 yillari arasinda gösterildi.
en sevilen sitcomlar siralamasinda önemli bir yeri vardir.

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
Phantomblack
mesaj 04.08.2007, 01:00:53
İleti #4

Grup Simge

Grup: Üye
Nereden: Eskisehir
Üye No: 353

Ben ne zamandan beri bu diziyi televizyonlarda göremiyorum. Zamaninda çok izlemisimdir hatta tam saatinde televizyon basina oturup onlarin çikmasini beklerdim. Jenerik müzigide çok hosuma giderdi.

+Quote Post
kubra7
mesaj 25.08.2007, 15:25:32
İleti #5

Grup Simge

Üye No: 452

bir arkadasimin annesi,bu dizi bugünlerde bi kanalda gördügünden sözediyodu ben de aramaya çalisirken bu siteye rastladim
yani suan bi kanalda gösteriliyo ama bu pek bilinen bi kanal degilmis acaba hangi kanal huh.gif

+Quote Post
karaca
mesaj 02.09.2007, 05:40:12
İleti #6

Grup Simge

Üye No: 479

ailenin evi san francisco`daydi, jenerikte de golden gate koprusu gorunurdu, yalniz ben bu ailedeki 3 erkegin iliskisini tam olarak anlayamamistim, yani neden ayni evde yasadiklarini.

+Quote Post
november76
mesaj 08.09.2007, 22:09:56
İleti #7

Grup Simge

Nereden: Giresun
Üye No: 170
Ruh Halim:

Simdik söyle oluyordu arkadasim;

Danny Tanner'in esi ölünce 3 kizina nasil bakacagi problem olmus ve arkadasi Joey-ki komedyen oldugundan sürekli bir isi yoktu- ve esinin erkek kardesi Jesse -ki o da müzisyendi ve bulabildigi islerde çalisirdi- oraya tasinmislardi ki böylece çocuklarla ilgilenebileceklerdi ve de tabii kalacak bir evleri olacakti.

O üç adam çocuklara ne güzel bakarlardi ama degil mi!

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
november76
mesaj 08.09.2007, 22:22:50
İleti #8

Grup Simge

Nereden: Giresun
Üye No: 170
Ruh Halim:

Arsivden çikardim yazimi;

" Arkadaslar bizim evi nasil unutursunuz hatta bizim ev-our house isimli basliga sirf bu dizi diye baktim ben de bir seyler yazayim diye ama farkli bir dizydi.

Gelelim full house a eminim hepiniz hatirliyorsunuzdur sanirim trt2 de yayinlanmaya baslamisti ve epey sürdü. karisi ölmüs bir adamin üç kizi vardi d.j, stephanie ve bebek michele. büyük kiz d.j, Kirk Camerun'ın kiz kardesiydi (gerçek hayatta diye yazmama gerek var mi! )bebek michele ise hepinizin de malumu olan ünlü mary-kate/asley olsen ikizleriydi. dönüsümlü oynarlardi, ikizlerin ilk ünlendikleri dizidir zaten.

Dizi uzun yillar sürdügünden bebek ikizler gözlerimizin önünde büyümüstü. hepsi de dünya tatlisi kizlardi, babalarinin adini hatirlamiyorum ama soyadi Tenner'di ve bir tvde spor programi sunuyordu.

Bu kizlarin bir de jessie dayilari vardi (john stamos) esmer renkli gözlü uzun saçli deri ceketli asi bir rockçiydi elinden gitari düsmezdi albüm yapip ünlü bir sarkici olmaya çalisir barlarda çalar ve reklam cingillari yapardi, bütün kizlar ona bayilirdi.

Ve bir de babanin en yakin arkadasi -yanilmiyorsam adi joey(coi)di- olan sarisin bir komedyen vardi o da gece kulüplerinde stand-up yapardi ve ünlü bir komedyen olma hayalleri kurardi ama genelde issiz oldugundan çocuklara gündüz o bakardi ve tabi jessie dayilari.

Hepsi ayni evde yasarlardi iki katli büyük bir evleri vardi. Adam karisi ölünce çocuklarin sorumlulugu üzerine kalmis ve dayilari jessie ve joe'dan yardim istemisti. Zaten isiz olduklarindan oraya yerlesmislerdi önceleri çocuk bakiminda çok acemi olsalar da sonra üçü de uzmanlasmislardi.

Adam hastalik derecesinde düzen ve temizlik takintiliydi sadece isi ve çocuklari vardi onun için, joe çok komikti, kuklalari konustururdu, çogu zaman da çizgi karakterlerin sesiyle konusurdu çok çocuksu bir tipti yani çocuklara bir büyük olmaktan çok arkadas olurdu. Baba da bu yüzden bazen ondan sikayetçi olurdu. çocuklar Joe ve jessie dayilarina bayilirdi.

Kizlarin ve büyüklerin hayatlari, sorunlari, aile içi dayanismalari konulardi. Severek izledigim aile dizilerinden biriydi aile içi iliskileri her ne kadar normal standartlarda bir aile olmasalarda çok sicakti.

lerleyen bölümlerde çapkin jessie dayi, babanin programdaki sunucu partneri olan kadinla evlenip ikiz erkek çocuklari oluyordu ve yine ayni evde birlikte oturuyorlardi tabii ki. Jenerik müzigi de harikaydi ..... hayat dolu bir diziydi. "

Dizinin introsunu da verelim;

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
alibaba
mesaj 09.09.2007, 01:45:12
İleti #9

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: Izmir
Üye No: 438
Ruh Halim:

dizinin ileriki bölümleri 90 li yillarin sonunda Kanal D de verildi.

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
ongun
mesaj 12.09.2007, 16:29:33
İleti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
Üye No: 397

''Full House'' 90'lar Degil Mi?

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Full Metal Jacket
1987
4 alibaba 1,825 28.01.2010 - 21:46:03
Gn: raymond
No New Posts Houseboat
1958
0 okseybilenkiz 1,333 31.05.2009 - 18:40:01
Gn: okseybilenkiz
No New Posts Full House
0 Mrbom 1,254 25.02.2008 - 02:54:00
Gn: mrbom

RSS Basit Görünüm Tarih : 18.08.2019 - 09:22:44
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net