IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Full House
soner1971
mesaj 30.06.2007, 13:10:47
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 752
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 181

87 yillarinda bir evde yasayan arkadasin, ki ikisi akrabaydi galiba, ve onlarin ailelerinin, arkadaslarinin. vesairenin basindan geen olaylar, gsel diziydi.

Dizide meshur ikiz kizlarin (olsen twins) biri vardi. Geri simdi 20 yasini gekin kizlar olmuslar.
Ayrica dizi de ikiz oglan ocuklarin Babasini John Stamos oynardi.
3 kiz kardesin babasinida Bob Saget oynardi.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Birde sarisin polis arkadaslari vardi.( Dave Couiler.)

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
darko
mesaj 30.06.2007, 13:19:33
leti #2

Grup Simge

leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 44

oo.. ok sevdigim bir diziydi.saolasin soner1971..
baslangi jeneriginde st aik bir arbada tm aile kprden geerlerdi.olsen kardeslerde simdi milyonerler

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
alikusu
mesaj 21.07.2007, 01:31:37
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

full hause dolu dolu bir ev hayati kk kiz byk agir abla dicey, ortanca deli dolu azda silik tip stephanie, en kk bicirik afacan bymste klms micheel ve bunlarin babalari michael thenir amcalari jessy dayilari Joey den olusan aile diceyin hafif atlak arkadasi kimm smile.gif )
jess dayinin salari afetti ama dizinin ilerleyen blmde evlenipte okluk ocuga karisinca salarda gitmisti ben onu izlerken o uzun salariyla seker kiz candy deki uzun sali genleri animsardim onlar gibi omuzlarinda salariyla havali bir rocker'di.
1987-1995 yillari arasinda gsterildi.
en sevilen sitcomlar siralamasinda nemli bir yeri vardir.

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
Phantomblack
mesaj 04.08.2007, 01:00:53
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 9
Katlm: 02.08.2007
Nereden: Eskisehir
ye No: 353

Ben ne zamandan beri bu diziyi televizyonlarda gremiyorum. Zamaninda ok izlemisimdir hatta tam saatinde televizyon basina oturup onlarin ikmasini beklerdim. Jenerik mzigide ok hosuma giderdi.

+Quote Post
kubra7
mesaj 25.08.2007, 15:25:32
leti #5

Grup Simge

leti: 1
Katlm: 25.08.2007
ye No: 452

bir arkadasimin annesi,bu dizi bugnlerde bi kanalda grdgnden szediyodu ben de aramaya alisirken bu siteye rastladim
yani suan bi kanalda gsteriliyo ama bu pek bilinen bi kanal degilmis acaba hangi kanal huh.gif

+Quote Post
karaca
mesaj 02.09.2007, 05:40:12
leti #6

Grup Simge

leti: 6
Katlm: 02.09.2007
ye No: 479

ailenin evi san francisco`daydi, jenerikte de golden gate koprusu gorunurdu, yalniz ben bu ailedeki 3 erkegin iliskisini tam olarak anlayamamistim, yani neden ayni evde yasadiklarini.

+Quote Post
november76
mesaj 08.09.2007, 22:09:56
leti #7

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Simdik syle oluyordu arkadasim;

Danny Tanner'in esi lnce 3 kizina nasil bakacagi problem olmus ve arkadasi Joey-ki komedyen oldugundan srekli bir isi yoktu- ve esinin erkek kardesi Jesse -ki o da mzisyendi ve bulabildigi islerde alisirdi- oraya tasinmislardi ki bylece ocuklarla ilgilenebileceklerdi ve de tabii kalacak bir evleri olacakti.

O adam ocuklara ne gzel bakarlardi ama degil mi!

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
november76
mesaj 08.09.2007, 22:22:50
leti #8

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Arsivden ikardim yazimi;

" Arkadaslar bizim evi nasil unutursunuz hatta bizim ev-our house isimli basliga sirf bu dizi diye baktim ben de bir seyler yazayim diye ama farkli bir dizydi.

Gelelim full house a eminim hepiniz hatirliyorsunuzdur sanirim trt2 de yayinlanmaya baslamisti ve epey srd. karisi lms bir adamin kizi vardi d.j, stephanie ve bebek michele. byk kiz d.j, Kirk Camerun'n kiz kardesiydi (gerek hayatta diye yazmama gerek var mi! )bebek michele ise hepinizin de malumu olan nl mary-kate/asley olsen ikizleriydi. dnsml oynarlardi, ikizlerin ilk nlendikleri dizidir zaten.

Dizi uzun yillar srdgnden bebek ikizler gzlerimizin nnde bymst. hepsi de dnya tatlisi kizlardi, babalarinin adini hatirlamiyorum ama soyadi Tenner'di ve bir tvde spor programi sunuyordu.

Bu kizlarin bir de jessie dayilari vardi (john stamos) esmer renkli gzl uzun sali deri ceketli asi bir rockiydi elinden gitari dsmezdi albm yapip nl bir sarkici olmaya alisir barlarda alar ve reklam cingillari yapardi, btn kizlar ona bayilirdi.

Ve bir de babanin en yakin arkadasi -yanilmiyorsam adi joey(coi)di- olan sarisin bir komedyen vardi o da gece kulplerinde stand-up yapardi ve nl bir komedyen olma hayalleri kurardi ama genelde issiz oldugundan ocuklara gndz o bakardi ve tabi jessie dayilari.

Hepsi ayni evde yasarlardi iki katli byk bir evleri vardi. Adam karisi lnce ocuklarin sorumlulugu zerine kalmis ve dayilari jessie ve joe'dan yardim istemisti. Zaten isiz olduklarindan oraya yerlesmislerdi nceleri ocuk bakiminda ok acemi olsalar da sonra de uzmanlasmislardi.

Adam hastalik derecesinde dzen ve temizlik takintiliydi sadece isi ve ocuklari vardi onun iin, joe ok komikti, kuklalari konustururdu, ogu zaman da izgi karakterlerin sesiyle konusurdu ok ocuksu bir tipti yani ocuklara bir byk olmaktan ok arkadas olurdu. Baba da bu yzden bazen ondan sikayeti olurdu. ocuklar Joe ve jessie dayilarina bayilirdi.

Kizlarin ve byklerin hayatlari, sorunlari, aile ii dayanismalari konulardi. Severek izledigim aile dizilerinden biriydi aile ii iliskileri her ne kadar normal standartlarda bir aile olmasalarda ok sicakti.

lerleyen blmlerde apkin jessie dayi, babanin programdaki sunucu partneri olan kadinla evlenip ikiz erkek ocuklari oluyordu ve yine ayni evde birlikte oturuyorlardi tabii ki. Jenerik mzigi de harikaydi ..... hayat dolu bir diziydi. "

Dizinin introsunu da verelim;

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
alibaba
mesaj 09.09.2007, 01:45:12
leti #9

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,626
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

dizinin ileriki blmleri 90 li yillarin sonunda Kanal D de verildi.

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
ongun
mesaj 12.09.2007, 16:29:33
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 127
Katlm: 11.08.2007
ye No: 397

''Full House'' 90'lar Degil Mi?

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Full Metal Jacket
1987
4 alibaba 1,856 28.01.2010 - 21:46:03
G?n: raymond
No New Posts Houseboat
1958
0 okseybilenkiz 1,352 31.05.2009 - 18:40:01
G?n: okseybilenkiz
No New Posts Full House
0 Mrbom 1,284 25.02.2008 - 02:54:00
G?n: mrbom

RSS Basit Grnm Tarih : 11.12.2019 - 11:20:20
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net