IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Byk Tuzak
Mrbom
mesaj 29.05.2007, 01:20:49
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Ajan winy terenova kimligini gizleyip mafyanin arasina dalmisti...ok heyecanli bir diziydi...sanirim kurtlar vadisinin esin kaynagi...

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
november76
mesaj 14.07.2007, 00:02:57
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

"Wiseguy-Byk Tuzak", TRT2'nin meshur mafyali dizisi tabii bu Amerka'daki mafya iliskilerini ele aliyordu, Ajan Terenova, Vinchenzo Terenova (Ken Wahl) da onlarin arasina sizmis bir FBI ajaniydi. Soluksuz izlerdik diziyi.

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
raymond
mesaj 14.07.2007, 06:44:26
leti #3

Grup Simge

leti: 1,822
Nereden: Ktahya
ye No: 172

ken Wahl'in dublajini, simdilerde bu sanatta daha popler olmus Payidar TFEKIOGLU'nun yaptigini hatirliyorum...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
barayef
mesaj 08.05.2008, 21:04:39
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 69
Katlm: 07.05.2008
ye No: 3,023

Kaliteli bir diziydi. Ken Wahl'dan ziyade ilk macerada Sony'nin performansı beni ok etkilemişti. Hele son blmde barda kavga ettikten sonra "Nights in white satin" eşliğinde bir bakışmaları vardı ki, inanılmaz dokunaklı ve dşndrcdr. Sony'yi oynayan Ray Sharkey'nin bu rolde başarılı olması gerek hayattaki kişiliği ile rolnn bazı paralellikler iermesi olabilir. DVD'sini buldum bu dizinin ama son sahnede alan mzik telif hakları sebebiyle DVD'de yok. Ancak youtube'da bir sekansta izleyebilirsiniz.
Intro'da alan mzikte ok klastı.

--------------------
Ktln galip gelebilmesi iin gereken tek ey, iyilerin hibir ey yapmamasdr. Edmund Burke

+Quote Post
hayalperest
mesaj 04.06.2010, 16:20:37
leti #5

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

ken Wahl'in dublajini, simdilerde bu sanatta daha popler olmus Payidar TFEKIOGLU'nun yaptigini hatirliyorum...Demi Raymond.u anda kendisi Kurtlar vadisinde... sesini duyduktan sonra tyipini grmek bazen insana kendini garip hissettirebiliyor.

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post
november76
mesaj 18.07.2010, 18:05:33
leti #6

Grup Simge

leti: 1,591
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Baroldeki kadn oyuncuyu hi beenmediimi hatrlyorum. Niye daha gzel ve gen birini oynatmadklarn merak ederdim. smile.gif

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 18.07.2010, 18:31:32
leti #7

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

Joan Severance bana ok gzel gelirdi.'Kevin Spacey in canlandrd karakterin kardei idi.ilgintir sonrasnda bir filmdede birlikte oynamlklar var.1989 yapm See No Evil, Hear No Evil-bana gz kulak ol filminde .
nerden nereye byk tuzak'ta oynayan Ken Wahl'n ok byk bir yldz olacan dnyordu herkes.sinemaya gemesi an meselesi deniyordu.halbuki dizi ncesi film kariyeri varken diziden sonra hi alma yapmam..

--------------------

+Quote Post
alpino
mesaj 18.07.2010, 18:50:58
leti #8

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 18.07.2010, 19:31:32) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Joan Severance bana ok gzel gelirdi.'Kevin Spacey in canlandrd karakterin kardei idi.ilgintir sonrasnda bir filmdede birlikte oynamlklar var.1989 yapm See No Evil, Hear No Evil-bana gz kulak ol filminde .
nerden nereye byk tuzak'ta oynayan Ken Wahl'n ok byk bir yldz olacan dnyordu herkes.sinemaya gemesi an meselesi deniyordu.halbuki dizi ncesi film kariyeri varken diziden sonra hi alma yapmam..

Aslinda Joan Severance cok cok guzel bir kadindir. Sadece bu diziden sonra iyi bir devam yapamadi. Bir kac erotik/polisiye filmde oynadiktan sonra adi duyulmaz oldu. Ama kariyerini halen devam ettiriyor.

Ken Wahl'a gelince. Aslinda diziden sonra 3 film cekmis hatta bunlardan 1991 tarihli Taking of Beverly Hills zamaninda HBB kanalinda pek cok defa gosterilmisti. Sonrasinda ise kendini unutturdu. Ilginctir 1996 senesinde ( IMDB'de gozukuyor ) bir kez daha Wiseguy dizisinin TV filmi ile donus yapmis ama tutmayinca artik kendini tamami ile cekmis cam ekrandan da, gumus perdeden de. Halbuki cok daha iyi yerlere gelmesi gerekirdi.

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Tuzak
0 ember 1,022 20.04.2008 - 15:39:21
G?n: cember

RSS Basit Grnm Tarih : 16.09.2019 - 06:31:44
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net