IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Trkmen Dn
karakedi
mesaj 17.07.2007, 10:55:44
leti #1

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

Gzel bir diziydi. niversiteyi bitirip kyne dnen gen ile kyden sevdigi kizin birbirleriyle tanismalarindan evlendikleri zaman kadar geen olaylari ve bir yrenin dgn hazirliklarini gzel bir hikaye ile anlatiyordu.

Ilk blmde kyne dnen gen adam bir dgnde, begendigi kizin basindan asagi pul dkyordu, bylece btn ky bu gen adamin kizi begendigini anliyordu ama kizin ocugu begenip begenmedigini, duygularini belli etmek iin ne yaptigini hatirlamiyorum.

Bir de aklimda kalan, kiz yz grmlgn alincaya kadar konusmamasi gerekiyordu, ama kocasi bunu kizdirip konusturuyordu ve yz grmlgn kurtariyordu..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alikusu
mesaj 17.07.2007, 17:12:25
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Trkmen Dgn
Yapim Yili:1989
Eser:Ali Yrk
Ynetmen:Adem Ayral
Oyuncular:
Yilmaz Zafer -- Esas oglan
Nilgn Bubikoglu -- Esas oglanin ablasi grmce(Glsen Bubikoglunun da kizkardesi ayni zamanda)
Ece Pirim -- Esas kiz
Zerrin aldiran
Bahadir Tok

Yilmaz Zaferi seyrederken kendigimizden getigimiz dizisi,
Ailecek hi sikilmadan izlemistik smile.gif
istenmeyen gelin , birbirine ok seven bir ift , kendini begenmis grmce, kizini kyn en zenginine verdigi iin havalara giren kiz annesi , ukala kaynana , esas kizi gizliden seven Yilmaz Zafer ortaya ikinca dizinin kt adami olan serseri ruhlu ama sonunda sevenleri ayirmaya kiyamayan bir tip.. smile.gif

ekimleri BursaninIsa bey kynde gereklesmisti.

[[2004 yilinda 13 blmden olusan yeni bir ekimi yapilmis oyuncu ekibinden sadece Nilgn Bubikoglunun oldugu dizinin yeni versiyonu Ankara Beypazarin da ekilmis.
kaynak:Radikal gazetesi]]

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
muratuas
mesaj 17.07.2007, 19:25:09
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 971
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 10

trt nin ilk 24 saat yayina getigi zaman gece 1 den itibaren sabaha kadar vermisti blm blm..sadece haberlerle saat basi kesilen diziyi sabaha kadar seyretmistim..
ertesi gn pazardi hatta allahim ne mutluluktu yle
yilmaz zaferi gerekten bana sevdiren ilk diziydi...

+Quote Post
muratuas
mesaj 23.07.2007, 20:02:07
leti #4

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 10

bu dizideki esas kiza yilmaz zafer has kiz diye seslenirdi.
nilgn bubikoglu hi istemiyordu has kizi ama mecburen razi olmustu kardesi iin

+Quote Post
F
mesaj 08.02.2008, 01:43:51
leti #5

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

Bu dizinin ad "Baka Olur Aalarn Dn" deil miydi?! Konusu yukarda anlatlanlar gibiydi! Aann yeeni de istiyordu kz! Sonradan babas zengin olduu iin kz aann yeenine veriyordu. Gsteri olsun diye ehirde dn yaparlarken kaldklar otelde baroldeki delikanl, asl ona sevdal olan kz karyordu. Radyoda arkas yarn olarak da yaynland.

+Quote Post
hayalperest
mesaj 08.02.2008, 04:12:23
leti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

Lisedeyken 87-88 dnemi olmal... Sene sonu gecemizde Trkmen Dnn hazrlyorduk. Genel provalara dek Esas olann annesi rolndeydim .genel provaya iki gn kala atelenip on gn rapor alm ve bunu sylemesi iin arkadamdan rica etmitim...Geri dnpte provalara gidince nedense yerime o rica ettiim kiinin gemi olduu ve benim atldm gerei ile yzyze kalmtm...Bu arada oyunun sergilenecei tarihten bir gn nce, derse girdikten sonra okulda salon olmad iin kiralanan ve okula on dakikalk mesafede olan salona gitmi ve dekor boyamaya yardm etmitim. bu yzden de disiplinlik olmutum...Mdr yardmcs beni odasna arp nerde olduumu sorduunda salonda olduumu dekorlar boyadm syleyince,oyunun dardan gelen ynetmenide oradayd, ynetmenimiz onu ben armtm size sylemedi mi diyerek okul hayatm kurtarm ve ben unutkanlm yznden azar iitip , disiplin cezas almadan bu iten kurtulmutum ...Oyunun olduu gn de sahne amiri kaza geirince onun yerine arkada almtm gnll olarak...ama ne selama davet eden, nede teekkr eden olmaynca aptallma doymayp eve gidene dek alamtm...te Trkmen Dn'nn bende brakt izler...

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post
seksensever
mesaj 08.02.2008, 13:15:05
leti #7

Grup Simge

Grup: ye
leti: 26
Katlm: 07.02.2008
ye No: 2,277

liseydeyken bu oyunu oynamak iin tiyatro gurubu kurup bayaa youn almtk.geri oyunu sergileyemedik amm tatl bir an olarak kald.sonralar dizi olarak izledik de ne kadar tandk ve bizden gelmiti.sanki ylmaz zafer deil ben oynuyordum orada

+Quote Post
karakedi
mesaj 18.02.2008, 17:36:00
leti #8

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
ye No: 62
Ruh Halim:

Bu dizinin ad "Baka Olur Aalarn Dn" deil miydi?! Konusu yukarda anlatlanlar gibiydi! Aann yeeni de istiyordu kz! Sonradan babas zengin olduu iin kz aann yeenine veriyordu. Gsteri olsun diye ehirde dn yaparlarken kaldklar otelde baroldeki delikanl, asl ona sevdal olan kz karyordu. Radyoda arkas yarn olarak da yaynland.

"Trkmen Dn" ile "Baka Olur Aalarn Dn" iki farkl dizi. Baka Olur Aalarn Dn'nde Mehmet Aslantu ile Seren Serengil oynuyordu.. Konusu da tam sizin anlattnz gibi. 1990 yapm Baka Olur Aalarn Dn'nn ynetmeni Fatih Arslan.

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
mavi
mesaj 21.02.2008, 12:15:35
leti #9

Grup Simge

leti: 1,159
Katlm: 19.10.2007
ye No: 673
Ruh Halim:

Evet bu diziyi ok iyi hatrlyorum ok gzel bir diziydi.ok elenceli.Birbirlerini hem seven hemde birbirlerine yapmadklarn brakmayan iki gen.zellikle son blm ok gzeldi yz grml ksm biggrin.gif

--------------------
mavi

Kaybedeceini bile bile neden mcadele ediyorsun? dedi. leceini bile bile yaadn unutmutu o an...Bozmadm

+Quote Post
kazuki
mesaj 15.04.2008, 12:36:50
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 171
Katlm: 14.06.2007
Nereden: Gaziantep
ye No: 134

yanlmyorsam 92-93 yllarnda tekrarn vermiti trt...

--------------------
BEN BIR SEKSENLER OCUGUYUM:

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 16.10.2019 - 13:38:24
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net