IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Tatlı Sert
Mrbom
mesaj 30.05.2007, 23:43:50
İleti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: stanbul
Üye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

John Steed ve Emma Peel...Biri ingiliz beyefendisi digeri çok güzel bir bayandi...ingiliz gizli teskilatindaydilar...

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
ember
mesaj 05.06.2007, 17:33:04
İleti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: Istanbul
Üye No: 60
Ruh Halim:

evettt ikisi de tam aristokratti.. mr. steed melon sapkasi ve bastonuyla çok şık ve kibardi..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
raymond
mesaj 25.06.2007, 12:32:26
İleti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Ktahya
Üye No: 172

ITV 1 tarafindan 1961-1969 yillari arasinda yayinlanan dizi, ülkemizde 1970lerin sonlarina dogru yayinlanmistir. Dizi, aksiyon / macera / komedi kategorisinde gösterilmektedir. 1922 Londra dogumlu oyuncu Patrick MacNeenin çizdigi ve hafizalardan silinmeyecek melon sapkali oldukça zeki John Steed karakteriyle özdeslesen dizide, 1938 dogumlu Ingiliz aktris Diana Riggin Emma Peel karakterini de unutmamak gerek.

Her bir bölümünde ilginç, esrarengiz olaylarin oldugu dizinin hele hele hiç unutamadigim dev lagim fareli bir bölümü var kii o farenin dev kuyrugunun geçip gittigini gördügümüz sahneler son derece ürkütücüydü (saka maka en az 25-26 yil öncesine ait sahneler bunlar)

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
clown
mesaj 25.06.2007, 15:14:54
İleti #4

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
Nereden: Ankara
Üye No: 28

Bu dizinin sonradan çekilen filminde de dizideki esrarlı hava korunmuş ama, gene de diziyle aynı tadı vermedi bana. O zamanlar çocuk olduğumdan mıdır nedir esrarlı diziler, filmler adeta ruhumu esir alırdı.

Söylediğiniz fare kuyruklu sahneyi de hayal meyal hatırladım. Bu fare eğer yanlış hatırlamıyorsam kanalizasyon şebekesindeydi.

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 03.12.2007, 11:56:02
İleti #5

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: krklareli
Üye No: 693
Ruh Halim:

orjinal seri ile ilgili bütün bildiklerim okuduklarim ile sinirli.ama 80'li yillarda yayinlanan ve adi(intikamcilar-yeni maceralar)olan seriden hatirladigim bir kaç bölüm var.biri sizlerinde bahsettigi fareli bölüm ki orjinal seride seyrettiginizmi bilmiyorum ama yeni maceralardada vardi bu tip bir bölüm.lagima dökülen bir kimyasal yüzünden dev bir fare peydah oluyordu.bir baska bölümde ise üst düzey politikacilar kaçiriliyor bir labirente hapsediliyor buyrun yolu bulun deniyordu. yol asla bulunamiyor zavalli adam ise saatler sonra kendisini evinin kapisinda buluyordu.taki bir hafta içinde kapisina gelen bir mektubu alana kadar mektubu açip okuyan ölüyordu.mektubun içinde labirent hapishaneden çikis yolu gösteriliyor bunu alan kurban ani bir sok ile ölüyordu.taki bizim tatli -sert ekibi ise karisana kadar.birde bütün londra'yi uyutup soygun yapan bir çeteye karsi bütün sehirdeki uyumayan 3 kisi olarak savastiklari gayet eglenceli bir bölümde unutmadiklarim arasinda yer etmis

iste bunlarda o yeni bölümdeki yardimçilar purdey ve mike gambit

--------------------

+Quote Post
exclamation
mesaj 03.12.2007, 16:29:13
İleti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
Nereden: Istanbul
Üye No: 675

herkes nedense bu fareli bolumu hatirliyor ...ben de onu hatirliyorum

ben de bu purdey ve mike gambit li olan bölümleri izledim, orjinalini hiç hatirlamiyorum. purdey çok güzeldi, mike da çok yakisikli ...bir de genelde bastonuyla adamlari yakalayan, döven yasli bir amca vardi ...bir bolumde purdey cansiz mankenmis gibi bir magazada taklit yapip, pesine dusen adami kandirmisti, sonra da yanindan gecerken tekme atip pataklamisti , hahahah

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 10.12.2007, 16:34:48
İleti #7

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: krklareli
Üye No: 693
Ruh Halim:

bir bolumde purdey cansiz mankenmis gibi bir magazada taklit yapip, pesine dusen adami kandirmisti, sonra da yanindan gecerken tekme atip pataklamisti , hahahah smile.gif

iste bahsettigim bütün londra'nin uyudugu bölümdü o.alisveris merkezinde genç kadin soygunçular ile karsilasinca cansiz mankenlerin arasina karisiyordu

--------------------

+Quote Post
F
mesaj 29.01.2008, 18:04:14
İleti #8

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
Üye No: 1,604

TRT 'de yetmislerin sonlarina dogru yayinlandiktan sonra 1980 gibi yeni sezonlarirla tekrar basladi. Bu kez Purdey ve Gambit gelmislerdi.

Benim hatirladigim bir bölümde Purdey ve Gambit labirente girmislerdi. Disaridan ise duvarlari uzaktan kumandayla oynatarak onlarin bulundugu bölmeyi çepeçevre kapatmislar, sonra da duvarlari birbirine dogru hareket ettirerek onlari ezmek istemislerdi.

Yine bir baska bölümde Gambit, kendisine tabanca dogrultan ve o anda adinin Jane oldugunu ögrendigi kiza "Bu kadar asik suratli olmasaydin, ben de Tarzan 'im, derdim." demisti.

QUOTE(çokseybilenkiz)
bir bolumde purdey cansiz mankenmis gibi bir magazada taklit yapip, pesine dusen adami kandirmisti, sonra da yanindan gecerken tekme atip pataklamisti , hahahah smile.gif

iste bahsettigim bütün londra'nin uyudugu bölümdü o.alisveris merkezinde genç kadin soygunçular ile karsilasinca cansiz mankenlerin arasina karisiyordu

Evet, o sahneyi hatirladim. Adam Purdey 'i cansiz manken saniyor, Purdey hareketsiz dururken bol pantolonu düsüyor, adam bacaklarini görüp gülümsüyor, yine de manken saniyor, arkasini döndügü zaman da Purdey pantolonun çekiyor ama pantolon tekrar düsüyordu. Adam sonunda süphelendi tabii. Adami dövdükten sonra da oradan ayrilirken adamin kemerini çikartip pantolonuna geçirdi.

+Quote Post
bilgehan
mesaj 07.01.2011, 14:58:15
İleti #9

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
Üye No: 108
Ruh Halim:

1998'de Benny & Joon filminin yönetmeni Jeremiah S. Chechik tarafından sinemaya transfer olmuş ama Sean Connery'li kadrosuna rağmen ortaya herkesin hemfikir olduğu çok kötü bir film çıkmıştı.

+Quote Post
Adore
mesaj 26.07.2011, 03:30:03
İleti #10

Grup Simge

Grup: Forum Demirbaşı
Üye No: 54,831
Ruh Halim:

Tatlı Sert benim dizimdi..

Başka dizileri bilmem ama, bu diziyi izlerken kilitlendiğimi çok iyi hatırlıyorum..

Ne dev fare kuyruğu ne başka sahneler..

Galiba ben o zamanlar diziyi değil de Emma'yı izliyordum.

ok hoş bir gülümsemesi vardı..

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Sertab Erener
0 80kua 483 10.04.2017 - 01:08:31
Gn: 80kua
No new Tatlı Cadı
Samantha
28 GaLaCTiCa 14,648 11.12.2016 - 13:06:34
Gn: F
No New Posts Tatlı Kahramanlar
The Huckleberry Hound Show
6 GaLaCTiCa 2,567 28.04.2016 - 15:53:16
Gn: vergilius
No New Posts Serter Bağcan
2 lifelines 2,017 20.04.2016 - 22:15:35
Gn: 80kua
No New Posts Tatlı Çarşamba
11 raymond 5,253 21.05.2015 - 12:55:18
Gn: emresiyahoglu

RSS Basit Görünüm Tarih : 18.08.2019 - 09:20:18
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net