IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Tatl Sert
Mrbom
mesaj 30.05.2007, 23:43:50
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

John Steed ve Emma Peel...Biri ingiliz beyefendisi digeri ok gzel bir bayandi...ingiliz gizli teskilatindaydilar...

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
ember
mesaj 05.06.2007, 17:33:04
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

evettt ikisi de tam aristokratti.. mr. steed melon sapkasi ve bastonuyla ok k ve kibardi..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
raymond
mesaj 25.06.2007, 12:32:26
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

ITV 1 tarafindan 1961-1969 yillari arasinda yayinlanan dizi, lkemizde 1970lerin sonlarina dogru yayinlanmistir. Dizi, aksiyon / macera / komedi kategorisinde gsterilmektedir. 1922 Londra dogumlu oyuncu Patrick MacNeenin izdigi ve hafizalardan silinmeyecek melon sapkali olduka zeki John Steed karakteriyle zdeslesen dizide, 1938 dogumlu Ingiliz aktris Diana Riggin Emma Peel karakterini de unutmamak gerek.

Her bir blmnde ilgin, esrarengiz olaylarin oldugu dizinin hele hele hi unutamadigim dev lagim fareli bir blm var kii o farenin dev kuyrugunun geip gittigini grdgmz sahneler son derece rktcyd (saka maka en az 25-26 yil ncesine ait sahneler bunlar)

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
clown
mesaj 25.06.2007, 15:14:54
leti #4

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Bu dizinin sonradan ekilen filminde de dizideki esrarl hava korunmu ama, gene de diziyle ayn tad vermedi bana. O zamanlar ocuk olduumdan mdr nedir esrarl diziler, filmler adeta ruhumu esir alrd.

Sylediiniz fare kuyruklu sahneyi de hayal meyal hatrladm. Bu fare eer yanl hatrlamyorsam kanalizasyon ebekesindeydi.

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 03.12.2007, 11:56:02
leti #5

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

orjinal seri ile ilgili btn bildiklerim okuduklarim ile sinirli.ama 80'li yillarda yayinlanan ve adi(intikamcilar-yeni maceralar)olan seriden hatirladigim bir ka blm var.biri sizlerinde bahsettigi fareli blm ki orjinal seride seyrettiginizmi bilmiyorum ama yeni maceralardada vardi bu tip bir blm.lagima dklen bir kimyasal yznden dev bir fare peydah oluyordu.bir baska blmde ise st dzey politikacilar kairiliyor bir labirente hapsediliyor buyrun yolu bulun deniyordu. yol asla bulunamiyor zavalli adam ise saatler sonra kendisini evinin kapisinda buluyordu.taki bir hafta iinde kapisina gelen bir mektubu alana kadar mektubu aip okuyan lyordu.mektubun iinde labirent hapishaneden ikis yolu gsteriliyor bunu alan kurban ani bir sok ile lyordu.taki bizim tatli -sert ekibi ise karisana kadar.birde btn londra'yi uyutup soygun yapan bir eteye karsi btn sehirdeki uyumayan 3 kisi olarak savastiklari gayet eglenceli bir blmde unutmadiklarim arasinda yer etmis

iste bunlarda o yeni blmdeki yardimilar purdey ve mike gambit

--------------------

+Quote Post
exclamation
mesaj 03.12.2007, 16:29:13
leti #6

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 131
Katlm: 19.10.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 675

herkes nedense bu fareli bolumu hatirliyor ...ben de onu hatirliyorum

ben de bu purdey ve mike gambit li olan blmleri izledim, orjinalini hi hatirlamiyorum. purdey ok gzeldi, mike da ok yakisikli ...bir de genelde bastonuyla adamlari yakalayan, dven yasli bir amca vardi ...bir bolumde purdey cansiz mankenmis gibi bir magazada taklit yapip, pesine dusen adami kandirmisti, sonra da yanindan gecerken tekme atip pataklamisti , hahahah

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 10.12.2007, 16:34:48
leti #7

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

bir bolumde purdey cansiz mankenmis gibi bir magazada taklit yapip, pesine dusen adami kandirmisti, sonra da yanindan gecerken tekme atip pataklamisti , hahahah smile.gif

iste bahsettigim btn londra'nin uyudugu blmd o.alisveris merkezinde gen kadin soygunular ile karsilasinca cansiz mankenlerin arasina karisiyordu

--------------------

+Quote Post
F
mesaj 29.01.2008, 18:04:14
leti #8

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

TRT 'de yetmislerin sonlarina dogru yayinlandiktan sonra 1980 gibi yeni sezonlarirla tekrar basladi. Bu kez Purdey ve Gambit gelmislerdi.

Benim hatirladigim bir blmde Purdey ve Gambit labirente girmislerdi. Disaridan ise duvarlari uzaktan kumandayla oynatarak onlarin bulundugu blmeyi epeevre kapatmislar, sonra da duvarlari birbirine dogru hareket ettirerek onlari ezmek istemislerdi.

Yine bir baska blmde Gambit, kendisine tabanca dogrultan ve o anda adinin Jane oldugunu grendigi kiza "Bu kadar asik suratli olmasaydin, ben de Tarzan 'im, derdim." demisti.

QUOTE(okseybilenkiz)
bir bolumde purdey cansiz mankenmis gibi bir magazada taklit yapip, pesine dusen adami kandirmisti, sonra da yanindan gecerken tekme atip pataklamisti , hahahah smile.gif

iste bahsettigim btn londra'nin uyudugu blmd o.alisveris merkezinde gen kadin soygunular ile karsilasinca cansiz mankenlerin arasina karisiyordu

Evet, o sahneyi hatirladim. Adam Purdey 'i cansiz manken saniyor, Purdey hareketsiz dururken bol pantolonu dsyor, adam bacaklarini grp glmsyor, yine de manken saniyor, arkasini dndg zaman da Purdey pantolonun ekiyor ama pantolon tekrar dsyordu. Adam sonunda sphelendi tabii. Adami dvdkten sonra da oradan ayrilirken adamin kemerini ikartip pantolonuna geirdi.

+Quote Post
bilgehan
mesaj 07.01.2011, 14:58:15
leti #9

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 425
Katlm: 08.06.2007
ye No: 108
Ruh Halim:

1998'de Benny & Joon filminin ynetmeni Jeremiah S. Chechik tarafndan sinemaya transfer olmu ama Sean Connery'li kadrosuna ramen ortaya herkesin hemfikir olduu ok kt bir film kmt.

+Quote Post
Adore
mesaj 26.07.2011, 03:30:03
leti #10

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Tatl Sert benim dizimdi..

Baka dizileri bilmem ama, bu diziyi izlerken kilitlendiimi ok iyi hatrlyorum..

Ne dev fare kuyruu ne baka sahneler..

Galiba ben o zamanlar diziyi deil de Emma'y izliyordum.

ok ho bir glmsemesi vard..

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Sertab Erener
0 80kua 505 10.04.2017 - 01:08:31
G?n: 80kua
No new Tatl Cad
Samantha
28 GaLaCTiCa 14,772 11.12.2016 - 13:06:34
G?n: F
No New Posts Tatl Kahramanlar
The Huckleberry Hound Show
6 GaLaCTiCa 2,633 28.04.2016 - 15:53:16
G?n: vergilius
No New Posts Serter Bacan
2 lifelines 2,056 20.04.2016 - 22:15:35
G?n: 80kua
No New Posts Tatl aramba
11 raymond 5,337 21.05.2015 - 12:55:18
G?n: emresiyahoglu

RSS Basit Grnm Tarih : 11.12.2019 - 05:59:30
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net