IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Hayattan Bir Yl
Always
mesaj 14.08.2007, 16:37:21
leti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 259
Katlm: 13.07.2007
ye No: 252

Bakalim bu diziyi hatirlayacak misiniz? 1987 senesinde yayinlanmisti. Esini kaybetmis bir baba ve 4 yetiskin ocugunun hikayesini anlatan bir diziydi. Babanin ismi Joe Gardner'di ve Richard Kiley oynuyordu. Yanlis hatirlamiyorsam 3 kizi ve 1 oglu vardi. Kizlardan birini Sarah Jessica Parker oynuyordu ki onu ilk bu diziden hatirliyorum. Evin en kk ocugu bir kizla evlenmek zereyken bir magazada satis danismanligi yapan Kay Ericson (Sarah Jessica Parker) ile tanisir ve dizinin sonunda onunla evlenirdi. Hatta Jessica dgnde rahmetli kayinvalidesinin gelinligini giymisti, hi unutmam. Adam Arkin de damatlardan birini oynuyordu. (Kendisini eminim "Chicago Hope" tan hatirlayacaksiniz.) Benim hatirlayabildiklerim bu kadar. Tabi bir de mzigini hatirliyorum. Dizi de mzigi de beni ok etkilemisti...

--------------------
Always
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Mrbom
mesaj 19.09.2007, 14:27:32
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
mesaj 19.09.2007, 19:17:11
leti #3

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

"Erkek evlenmek zeredir, nikah gn, davetiyeler her sey hazirdir.. Geline kk bir dgn hediyesi almak iin bir mazaya gider, tezgahin arkasinda , tezgahin altina dogru egilmis olan satis grevlisinden kendisiyle ilgilenmesini ister, kiz pat diye kafasini kaldirir ve gzgze gelirler.. Mstakbel damat o an o satis grevlisi kiza (Sarah Jessica Parker) ilk grste asik olur.. "

ok ilgin.. Yillardir Sarah Jessica Parker'in yer aldigi bu sahne var aklimda ama hangi filminden bir trl hatirlayamiyordum.. Ka kisiye sorduysam , hi msbet sonu alamadim.. Dizinin konusunu okuyup, resimlerini grnce hatirladim.. Bu diziymis bir trl hatirlayamadigim..

Yine yeni yeniden anilarim. net

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 19.09.2007, 23:07:17
leti #4

Misafir Yazar

Ilgin bir durum ama bende bu dizinin sadece bu kismini net hatirliyorum...yani sanirim damat gerdanlik yada yzk gibi birsey begenirken saticiyla tezgahin arkasindan gzgze gelirler...ve asik olurlar birbirlerine sanirim ilk blm oldugu iin aklimda kalmis...birde evin babasinin,kizi birtrl kabullenemedigini hatirliyorum...

+Quote Post
honey
mesaj 17.03.2011, 22:10:42
leti #5

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 117
Katlm: 03.12.2010
ye No: 20,143

Bu diziyi hatrlyorum. Benim aklmda da evlenmek zere olan gencin, nianlsna hediye almak iin girdii maazadaki tezgahtar kza ak olduu sahne kalm. Orijinal ad A Year in the Life. 1986'da Emmy dl kazanm.

Buradan dizinin aln izleyebilirsiniz:

+Quote Post
80kua
mesaj 23.02.2014, 02:15:54
leti #6

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 404
Katlm: 20.02.2014
ye No: 139,368

ok etkileyici bir diziydi ama dizinin adn dzeltemek mmknm acaba '' Hayatnda bir yl '' olacak orjinalinde de trkiyede gsterildii zamanki adda buydu ...
iyi anmsamlar

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 19.03.2014, 10:09:44
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,590
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

ok etkileyici bir diziydi ama dizinin adn dzeltemek mmknm acaba '' Hayatnda bir yl '' olacak orjinalinde de trkiyede gsterildii zamanki adda buydu ...
iyi anmsamlar

lginiz ve uyarnz iin teekkrler. Cumhuriyet ve Milliyet'in arivlerini kontrol ettim dizi imdb verilerine gre 22 blm fakat TRT 6 blm olarak yaynlam. Dizi 1987 deil 1988 ylnda yaynlanm. lk blm oynama tarihi 6-Ocak-1988 aramba. Dizinin 10-ubat-1988 aramba son blm yaynlanm. Yerine Korkusuz Casus adl dizi yaynlanmaya balam.

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Hayattan arklar - Bar Mano Belgeseli
0 alpino 1,226 27.05.2011 - 17:19:59
G?n: alpino

RSS Basit Grnm Tarih : 11.12.2019 - 03:31:04
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net