IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Sinema Filmleri

Bölüm Kuralları

80'ler ve öncesine ait aklınızda kalan sinema filmleri hakkında tanıtıcı yazılar yazıp,fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

Güzel Paylaşımlar

Reply to this topicStart new topic
Dobermanlar Çetesi
çokseybilenkiz
mesaj 02.11.2007, 01:24:50
İleti #1

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: kırklareli
Üye No: 693
Ruh Halim:

yetmislerin ikon hayvanlarindan biride dobermanlardir.

Misafirlere Kapalı Link. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olunuz.     Misafirlere Kapalı Link. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olunuz.     Misafirlere Kapalı Link. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olunuz.  
bu zarif köpekler ilk filmde bir bankayi soymak amaci ile egitilirler ve oldukça basarili bir sekilde bu eylemi gerceklestirirler,sonrasinda ise parayi paylasmaya pek yanasmazlar
1972)doberman gang .......yön:byron chudnow
seyirçi bu dört ayakli hirsizlari sevmis olmali bir sonraki sene bu seferde tren soygununa girisirler
1973)the doring dobermans.....yön:byron chudnow
1976)the amazing dobermans......yön:byron chudnow

yetmisler diyip bu dostlari hatirlamamak hiç olmaz.bana gelinçe sadece ilk filmi izledim digerlerinide bulup izlemek gerekli bence

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teşekkür edenler:
Adore
mesaj 06.08.2011, 11:33:23
İleti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirbaşı
Nereden: _/_/_/_/_/
Üye No: 54,831
Ruh Halim:

Bu filmi gördüğüm anda Doberman adı verilen bir canavarın varlığıyla tanışmış oldum.

Benim köpek korkumun temel nedeni küçükken köpek sürüsünün saldırısına uğramamdı.

Sürü halinde gezen köpeklerin ne kadar tehlikeli ve vahşice davranışlar sergilediğini bir çok kez yakından gördüm.

Aslında sürü psikolojisi insanlar için de geçerli ama ..

--------------------
Doğduğum gün gözlerime bakıp gülümseyen melek, seni hiç unutmadım

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 03.09.2011, 23:17:03
İleti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Aiur
Üye No: 4,771
Ruh Halim:

National Geographic kanalında köpek eğitimi üzerine belgeseli (The Dog Whisperer: Köpeklere fısıldayan adam) sunulan, bir köpek uzmanı olan Cesar Millanın da en favori filmi buymuş. Ben televizyonda seyretmiştim ama konusunu net olarak hatırlamıyorum. Bu film yayınlandıktan sonra çevrede daha çok doberman gördüğümü hatırlıyorum. Daha önceleri de Lassie modaydı smile.gif

--------------------
Galaksi ! Bir kişi kukla olmadığını ne zaman bilebilir ? Bir kişi kukla olmadığını nasıl bilebilir ? / İkinci Vakıf Bölüm 21

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum için... (BBCode)
HTML Kullanım...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

RSS Basit Görünüm Tarih : 13.07.2014 - 01:27:33
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net