IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Gnahlar, Mini Dizi
okseybilenkiz
mesaj 27.11.2007, 23:42:51
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

televizyonlarmzda 2 kere oynam bir dizi gnahlar ilk nce trt 1'de 80'lerin ortasnda oynad.daha sonra ise ilk acld gnlerde star1'de.
gnahlarn baskadn oyuncusu joan collins'ti.o gnlerde amerikan televizyonlarinda hanedan dizisi ile eserken bizde onun bu heyacanl dizisi ile bir nebze teselli bulmustuk.trt'miz bizi joan collins'ten mahrum brakmamt .neyse dizimize geliek olursak.
gen helen rolnde catherine mary stewart oynuyordu.dizinin gnmzde gecen blmlerinde ise bu rol bayan collins'indi.helen byk bir moda gsterisi ncesi gemisi dsnyordu.igal altndaki pariste bir nazinin tecavzne ugruyor mrnn bundan sonrasn bu adamdan intikam almanin yollarn dsnerek geiriyordu.erkek kardesi rolnde bir sene sonra bond olacak olan timothy dalton vard.merakl ve srkleyii bir dizi idi

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
F
mesaj 22.12.2007, 13:10:53
leti #2

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

Ikinci kez Star 'da yayinlanmasi ok ilgin, bilmiyordum. Bir mini dizinin hem de!

Dizinin mzigi o kadar gzeldi ki teybe kaydetmistim. Jenerikte birisinin bir trende elle tutulan subay maskesiyle yrdg sahneyi ok iyi hatirliyorum. Iskence sahneleri o kadar moralimizi bozuyordu ki.! Annemle "Yine de izlemeden edemiyoruz." diyorduk.

Joan Collins 'in yillar sonra bir restoranda bir zamanlar kendisine iskence eden Gestapo Subayi 'yla karsilasip dikkatini ekmek iin ona adiyla seslenerek selam verdigi sahne ok heyecanliydi. Tabii artik ok gzel bir kadin olmustu ve adam onu taniyamamisti.

87 gibi oynamisti saniyorum. Pazartesi aksamlari oynadigini saniyorum yine.

+Quote Post
november76
mesaj 10.02.2008, 04:23:39
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Kktm ama o diziden bugn gibi hatrladm ey; kadnn intikam almak iin hereyi yaptyd, galiba intikamn bir insana neler yaptrabildiini o zaman hayretle anlamaya balamtm.

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
smughy
mesaj 09.04.2009, 21:37:35
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 1
Katlm: 09.04.2009
ye No: 4,839

Merhaba,

ben senelerdir bu diziyi aryorum..ve internette bu diziyi ararken sadece bu forumda yazlanlar kt karma, baka da bir bilgi yok hakknda..
ben cocuktum o sralar,hayal meyal hatrlyorum diziyi.ama nedense ok ciddi etkisi altnda kalmm bende buruk bir his uyandryor.o nedenle tekrar izlemek istiyorum ama evremde hatrlayan kimse de yok.
bu diziyi bulup izleyebileceim bir site vs. biliyorsanz paylarsanz sevinirim..

+Quote Post
honey
mesaj 17.01.2011, 21:25:23
leti #5

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 117
Katlm: 03.12.2010
ye No: 20,143

QUOTE(smughy @ 09.04.2009, 19:37:35) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Merhaba,

ben senelerdir bu diziyi aryorum..ve internette bu diziyi ararken sadece bu forumda yazlanlar kt karma, baka da bir bilgi yok hakknda..
ben cocuktum o sralar,hayal meyal hatrlyorum diziyi.ama nedense ok ciddi etkisi altnda kalmm bende buruk bir his uyandryor.o nedenle tekrar izlemek istiyorum ama evremde hatrlayan kimse de yok.
bu diziyi bulup izleyebileceim bir site vs. biliyorsanz paylarsanz sevinirim..

Ben de izlediimde ocuktum ve ok etkisinde kalmtm. Joan Collins'i tandm diziydi. Bir de o zamanlar gazetelerde Liz Taylor ile Joan Collins arasnda bir rekabet varm gibi haberler kard. Anlam veremezdim nk bence Liz Taylor'n trna olamazd.

Dizinin jenerii:
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Bu da 1.blm:
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 17.01.2011, 21:42:05
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

Bir de o zamanlar gazetelerde Liz Taylor ile Joan Collins arasnda bir rekabet varm gibi haberler kard. Anlam veremezdim nk bence Liz Taylor'n trna olamazd.

bizim basn demek ki unutmam honey
neyi mi yllar nce collins gen bir kz olarak gerektende liz taylor'a rakip olarak lanse edilmi 1960'l yllarda .
bizim gazeteiler demek 80'lerde bile hala ikisini mukayese ediyordu.aarm onlarn aklna laugh.gif
tabi dediin gibi collins hem yetenek fakiri hemde liz kadar gzel bir yze sahip deil,zaten sinemada ansn kullanamaynca hemen televizyona gemi

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 19.07.2019 - 02:13:35
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net