IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Henderson Kardeler
jetfire77
mesaj 07.06.2007, 15:17:16
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 900
Katlm: 17.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 23

Bir zamanlar biri kiz iki erkek kardes Avustralya'da bir iftlikte yasardi bu iftlikte ve kasabada geen olaylari anlatan bir diziydi

--------------------
Emekli Yazar
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Misafir_*
mesaj 28.07.2007, 12:10:41
leti #2

Misafir Yazar

Bende bu diziyi sadece benmi hatirliyorum diye merak ediyordum.Henderson kardesler cuma gnleri aksam saatlerinde yayinlanirdi.Begenerek seyrederdim.Dizi bittiginde bayagi zlmstm.

+Quote Post
november76
mesaj 28.07.2007, 12:38:47
leti #3

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Asagidaki yazi eski sitede "Handerson Kardesler" basligini aan "elf" nickli arkadasimiza aittir, mazi arsivden alinti yapiyorum:

"85-86 yillari gibi trt de gosterimis bir avustralya dizisiydi. 2 kardes vardi. buyuk oglan paul du galiba. kucuk kiz da 13 yasinda falnadi, adini unuttum. bunlarin anneleri olur, dayilarinin yanina yerlesir kk kasabaya. dayilari kasabada seriftir, bi de kiz arkadasi var restoranda garson. byk ve kotu bir cocuk vardi, adi kowboy du. onun sevgilisi de biraz rahat bir kizcagiz, onu da kylie minogue oynuyodu. o zamanlar avustralyali mektup arkadasim vardi, seviyom diye bana dizinin kartpostalini yollamisti. kimbilir nerelerdedir.. "

Bu da benim eski sitede yazdigim yazi:

"O diziyi hayal meyal hatirliyorum benden baska kimse hatirlamadigi iin de diger dizilerle karistirip olusturdugum kendi hayal rnm saniyordum. dayilari ve iki kardesi ok az hatirliyorum en ok aklimda kalan "Henderson Point" diye bir arazi mi, bir tepe mi neydi? yoksa o da mi hayal rnm? "

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
Mrbom
mesaj 27.10.2007, 19:24:27
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Dizinin orjinal ismi The Henderson Kids...Dizide Avustralyali yildiz Kylie Minogue de rol almis...

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
alpino
mesaj 28.10.2007, 04:03:42
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Ben bu diziyi 87 sonlari veya 88 ortalarinda TRT-2'de izledigimi hatirlarim.Ozellikle muzigini cok severdim.Hatta televizyonda oynarken teype kaydetmistim.Bu dizi The Henderson Kids 1 ve The Henderson Kids 2 diye 1985 ve 1987 yillarinda cekilmis.Tumu oynadimi acaba bizde?Ama hatirladigim kadari ile sonu oldukca huzunlu bitiyordu.Bende asagiya Henderson Kids 1'in kapanis videosunu ekledim.Videoda goreceginiz karakterler belki diziyi hatirlamayan arkadaslarimiza yardimci olur.Hatta Kylie Minogue'u genc hali ile gorunce hayal kirikligina bile ugrayacaksiniz

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Son anda dip not:Ben bu dizideki Henderson kiz kardesine hasta oluyordum.Neden olmusum bilemem ama arada bir esmer saplantima ihanet sezinliyorum kendimde.Kiniyorum kendimi huzurunuzda

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
milliyetocuk
mesaj 06.09.2009, 17:58:58
leti #6

Grup Simge

Grup: ye
leti: 60
Katlm: 31.08.2009
ye No: 5,572

Daylar bir keresinde bunlara "Evet size yirmi dolar verebilirim" demiti. Nedendir bilinmez onca replikten bir bu kaznd kald hafzama sadece.

Anneleri bir kaza geirip lnce bunlar da kasabaya daylarnn yanna tanyorlard, aslnda ehirli ocuklard.

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 06.09.2009, 22:24:15
leti #7

Grup Simge

leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Hayal meyal hatrladm bir dizi. sminden deil de resimden hatrladm. Kardeler ne olursa olsun birbirlerini tutup, arka karlard bu beni ok etkilemiti. TRT de yaynlanan ilk yabanc genlik dizisiydi sanrm.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
2 kullanc bu bal okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Henderson Kardeler
1 Mrbom 1,672 25.02.2008 - 01:47:51
G?n: mrbom

RSS Basit Grnm Tarih : 21.10.2019 - 09:13:06
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net