Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Ayhan Işık -Aşka İnanmıyorum(Kendi çizdiği resimli roman)
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Çizgi Romanlar > Çizgi Roman İndir
oldiesmusic
Ayhan Işık ve kendi çizdiği çizgilerle bir resimli roman..AŞKA İNANMIYORUM.

Tam bir nostalji..

Resimli roman cbr formatında.Okumak için gerekli program forumda mevcuttur.

Keyifli Nostaljiler,

http://www.mediafire.com/?79ouzdmpbxit56r
Mrbom
Teşekkürler...Çizgi romandaki esmer bayan karakter Rita hayworth,erkek ise bazı çizimlerde Ayhan Işık bazende Errol flynn'ı andırıyor smile.gif
lifelines
Bu dergiyi sahaflardan bulup tarayan arkadaşın ismi "Kolibri". Kendisine de teşekkür edip aynen aşağıdaki yazıyı yazmıştım:

Ayhan Işık 1979 yılında vefat etmeden kısa bir süre önce Tercüman Gazetesi'nde kendi ağzından hatıraları yayınlanmıştı.Bir kaç hafta süren o yazılarda özellikle hayatına dair bilinmeyenler vardı.Önceleri ressam olarak çalıştığını,Güzel Sanatlar Akademisi'nde Semih Balcıoğlu ile sınıf arkadaşı olduğunu da anlatmıştı.Çocukken o yazıları okuduğumdan dolayı bu başlığı görünce şaşırmadım.Semih Balcıoğlu'da çok değerli bir çizerdi.İkisinede rahmet diliyorum.
isamintas
işte yıllardır aradığım kitap..sağolasın hocam herşeye değer teşekkür az bile.saygılar
bilinçüstü
Gerçekten çok değerli bir eser katmış oldum arşivime. Teşekkürler emeği geçenlere.
oldiesmusic
Link yenilenmiştir.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.