Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 824

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 827

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/lofiversion/index.php on line 598
Anılarım.Net > Yalnız Sen
Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Yalnız Sen
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Dizi Filmler
çokseybilenkiz
bu dizide trt'nin latinbeks fırtınasında yayınlanmış dizilerden biri.
meksika yapımı bizde 1990 yılında oynamıştı ama yapım tarihi 1985.zaten kılık kıyafetleri gördüğünüz anda işte 80'ler hemde en sakil hali ile diyebilirsiniz.başroldeki lucia mendez(ki gerçekten güzel bir kadın boylu boslu marianna gibi değil yani laugh.gif )dizi bizde oynarken dergilerde sık sık boy göstermişti.kısa bir amerika macerasıda olan oyuncu(oscar lewis'in bizdede çok sevilmiş romanından uyarlanan sanchezin çocukları filminde oynamış.bu filmin videosuda ülkemizde çok izlenmiştir)1955 dogumlu imiş

şimdi pek entrikayı toparlayamasamda dizinin konusu olarak aklımda kalan şu:iki üvey erkek kardeşten kötü kalpli olanı kardeşinin adını kullanarak yoksul bir kızla (lucia'nın canlandırdığı karekter) evlenir. zaten bir dolap çevirip kardeşini uzak bir yere yollamıştır ve dönmemesini garanti etmek içinde bir kaza düzenlemiştir.böylece kızımız evlenir evlenmez dul kalmıştır(teknik olarak çünkü ismen ölen kardeşle evlidir)ama ağbi kazadan kurtulur eve gelir birde ne görsün evlidir......vs vs gerisi bilindiği gibi kötüler cezasını çeker iyiler mesut olur.ama galiba bunun olması için en azından bir 100 bölüm gerekiyor laugh.gif

dizinin ımbd sayfası
http://www.imdb.com/title/tt0214377/
karakedi
Müzikleri güzeldi diye hatırlıyorum. Bir diğer hatırladığım şey de; kötü üvey kardeş Max daha çok sevilmişti nedense huh.gif
sesilaks
bu diziye bayılmıştım ve tekrar izlemek istedim fakat türkçe seslendirilmişini bulamadım malesef
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.