Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 824

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 827

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/lofiversion/index.php on line 598
Anılarım.Net > Tahtaya Çivi Çakıp Halı Dokuma
Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Tahtaya Çivi Çakıp Halı Dokuma
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Diğer Kalanlar
camgöz
Tahta buluncak, çiviler uygunca çakılacak,iplerde bağlanacak işte size minicik bir halı.
(aradım taradım açılmamış bu konu,gözümden kaçmamıştır inşallah)
nicka
Güzel bir hatırlatma oldu gerçekten.
Ben de yapmıştım.
Sonlara doğru yamuk yumuk olsa da hiç fena olmamıştı.
Annem bir süre onu misafir odasının başköşesinde sergilemişti.
Ne de olsa önemli bir sanat eseriydi rolleyes.gif
el_maquinista
QUOTE(nicka @ 06.11.2009, 22:15:50) *
Sonlara doğru yamuk yumuk olsa da hiç fena olmamıştı.

Aynısı bende de oldu, çok şirin bir halı dokuyordum, harika başladı ama sonlara doğru orantısız bir hal aldı, komşu teyzemiz vardı Ayşe Teyze o gördü, çok hoşuna gitmişti, ben de onun nazarı değdi sanmıştım, günahını almışım kadıncağızın.. biggrin.gif
Candy
Benimde vardı böyle deneysel bir çalışmam..rengarenk ve bir karış birşey olmuştu..ama bana kalırsa çok değerli bir parçaydı.. laugh.gif
linea
Demek herkesin geçmişinde düzgün başlayıp yamuk biten bir halı denemesi var, benim yok diyeceğim ama tongue.gif var maalesef.
Adore
Çok üzgünüm ama..

Maalesef benim de var.

Öğretmen beğenmeyince sökmüş ve başka çiviler de çakarak futbol sahası haline dönüştürmüştük.

Karşılıklı maç yapıyorduk.

5 kuruşluk madeni parayı gol yapana kadar parmak fiskesiyle ilerletmeye çalışıyorduk.

Bence bu ev ödevi kız çocuklarına verilmeliydi
saliha kovuk
bizede okulda halı dokutmuşlardı, benim halım ebruli bir renkte olmuştu. halının desenide bir garip şekil olmuştu.
ntetik73
Çok güzel bi anı.. Orta okulda biz de yapmıştık.Övünmek gibi olmasın ebatlarında hiç değişiklik olmadan ve ortada baklava deseni yaptığım yeşilli bir halı ben yaptım.Öğretmenim çok beğendi sergiye kondu. Daha sonra etrafından atmasın diye annem tığladı ve duvara astı.Hala da durur.Ozamandan belliymiş ki 2 yıllık halıcılık mezunuyum biggrin.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.